افشاگريها رو حسين کچل زياد شده !

بسم الله .

توپ توپ سرم شلوخه ! :))

يک کلومه بگم : شارژ شارژم . چرا ؟ چون کار می کنه ! همين . جواب می ده . کار می کنه .

يک کلومه ديگه جون حاجی ! اين حسين کچل را داريد هواشو ؟ ديروزی نقد همين رفيق همپالکی اش خوابگرد در مورد ورود و خروج بی دردسرش به تهران را هم لينک داده بود و هم زيرش نوشته بود هوشمندانه ، حالا ببينيد چه فحشهايی که به روش خودش به همين رفيق خودش نمی دهد. بوی وزارتی می دهی حسين آقا بی برو برگرد ، کوتا بيا دادا ! يک چيز ديگه هم بگم . اگر يادتان باشه وزارت اطلاعات بنا بر آنچه که در اخبار منتشر شد در نظرسنجی ها بنفع هاشمی نظرسازی می کرد. اين را بگذاريد کنار نظرسازی حسين درخشان که مثل يک اطلاعاتی تيز بين ، قشنگ نوشته بود دوم خردادی ها ديگر پايه اجتماعی ندارند و چرخ پوپوليزم ديگر نمی چرخد و از سوی ديگر ، اگر خوب يادتان باشد اوهم در نظرسنجی ای که منتشر کرده بود به نفع هاشمی بوق زده بود. می گيرين که قضيه رو ؟

ولی می گما يک چيزی يادم افتاد. يادتونه پيش بينی حسين کچل در مورد انتخابات را‌؟ آخرش نگفتم که اينها هم فهميده اند که هيچ پايه ای ديگر در اجتماع ندارند ؟ ديديد تحليل من در مورد نظرسازی بودن نظرسنجی ای که اعلام کرده توپ توپ درست در آمد؟ ديديد گفتم می خواهند ما را به اين فکر بياندازند که از آقای هاشمی می خواهند حمايت کنند‌؟ آخرش هم البته اين يکی را نخوانده بودم که نخیر ، رسما ! و علنا خواهند آمدو صاف ، خجالت هم نخواهند کشيد و برای قدرت هم که شده ، از هاشمی حمايت خواهند کرد. ای ... البته گذشت ولی عجب روزهايی بود. به اميد فردای بهتر.

آقا ولی توپ توپ شارژم . تکنيک بيستيه اين .... هــــــــــــا ! يه نمه جلوتر بريم همه ء طيف را جواب خواهد داد . تا اينجاش هم توپ توپه ! همينش هم عاليه . ولی کل طيف را اگر برسيم چی ميشــــــــه وووووی ! می دونم انصافا جواب می ده . چشم بروبچ وزارت دفاع آمريکا در بياد نمی گم تا بميرند از فضولی ! به همچنين عزيزان گل گلاب ضد انقلاف ! چشتون کور . ولی خدايی کار می کنه آقا شارژ شارژم به کی بگم :)) مرديم از کيف و حال ! نتيجه شيشماه کار داره جواب می ده خب ! آقا من وختم ! تمومه. بريم بريم که کار داريم اساسی !

***

دو تا چيز زير اين لوگوی وبلاگم هست که يکيش چند وقتيه هست و ديگری را همين الان از پارسی بلاگ هديه گرفتم . دمشون گرم . خدايی کارشنا را بلدند. وبلاگ من در موعد اذان به افق تهران ، اذان خواهد گفت. اوقات شرعی را هم که می بينيد. دم همه بروبچ عزير پاری بلاگی گرم . خدا خيرشان بدهد که بچه مثبت های وبلاگستان هستند. روی اين خط اعلام ساعت تا اذان بعدی کليک کنيد تا متوجه ماجرا بشويد.

 

کد اين اذان را از صفحه وبلاگ آقای مهندس فخری مدير پارسی بلاگ هم می توانيد برداريد . هرکس دوست دارد وبلاگش مزين به اوقات شرعی شود و در موعد مقرر اذان هم بگويد ، کد را در قالب وبلاگش هرجا که دوست داشت قرار بدهد . همينطور که می بينيد مثل پست هم قرار می گيرد.

/ 19 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . اولا آرش جان بسيج همان موقع هم مورد آزار وتحقير قرار داست. این ایست وبازرسی هم از همان روزهای اول وجود داشت. بد نيست به مواضع نهضت آزادی در ايام جنگ نگاه کنی که بسيجيان را رسما فحش داده بود. دوما : هر کشوری که لحظه به لحظه مورد تحرکات امنيتی از جمله ماجراهای تهران و اهواز و اخیرا هم شهرستاهای آذربايجان شرقی و کردستان و سيستان و بلوچستان برايش قابل خردادن باشد فورا ايست و بازرسی بپا می کند. الان هم که در انگليس ماموران بدون ايست و صحبت و محاکمه رسما می تواند سر هدف را مورد اصابت قرار دهند .اين که انشاء الله جوسازی نيست. بايد ببينی اقتضای منافع ملی چيست. در مورد بو کردن دهان مردم ، داری کی را گول می زنی ؟ آخه يا می خواهی گول بزنی يا خودت تا بحال با ايست بازرسی بسيجی اصلا مواجه نشده ای . تا وقتی کسی رفتار مستانه نداشته باشد کسی بهش گير می دهد ؟ يا اينکه در مجلس شراب دستگير شود ؟ روابط خصوص اگر منظورت از بين بردن حيثيت نواميس است ، شما شک نکن که حتما هرکس چنين روابطی را نامش خصوص بگذارد مطمئن باشد اين روابط کشف و مورد برخورد قرار می گيرند البته به شرطی که به مرز علنی شدن برسند. ما خودمان عمری است در بس

آرش

هر انسان بالغی آزاده در مورد نوع روابطش با بقيه تصميم بگيره. اين موضوع هيچ ربطی به حکومت و بسيج و غيره نداره. اين که از کسی پرسيده شه که چه نسبتی با کس ديگه ای داره دقيقاْ دخالت در خصوصی ترين مسائلشونه. ايست بازرسی هم همونطور که خودت ميگی هميشه بوده چه در شرايط جنگ چه در شرايط صلح. چه در شرايط بحرانی چه غير بحرانی. من نميدونم مردم ايران چه گناهی دارن که هميشه بايد در شرايط بحرانی زندگی کنن.

آرش

تو آمريکا و اروپا اصلاْ چيزی شبیه ايست بازرسی وجود نداره. پلیس هم به مردم بدون ایست شلیک نمیکنه. یه موارد معدود ممکنه در یه شرایط واقعاً بحرانی پیش بیاد ولی همون پلیس رو جورابشو بادبان میکنن. کسی رو هم اینجا به خاطر اظهار عقیده تو زندان نمیندازن. هر کسی میتونه عکس رئیس جمهور آمریکا رو به شکل الاغ بکشه بره تو خیابون. هیچ کس حق نداره کوچکترین تعرضی بهش بکنه. تو جرات داری تو ایران علنی با خامنه ای مخالفت کنی؟ انشالاه خدا قسمت ميکنه يه بار از اون مملکت خارج میشی خودت با چشم خودت ميبينی.

آرش

ضمناْ منظورت از مرز علنی شدن رو روشن توضیح بده. خوب يه دختر و پسر که تو خيابون راه ميرن طبعاْ علنيه ديگه. غير علنی که نميتونن با هم راه برن. منظورت اینه که علنی همو ماچ نکنن؟ ضمناْ اگر از نواميس مردم منظورت دختر خانم ها هستش بايد بگم که دختر خانم ها خودشون شخصيت و عقل دارن و میتونن در مورد ارتباطاتشون تصمیم بگیرن. ضمناْ هر کسی رو که بسيجی ها دهنشو بو ميکنن رفتار مستانه داشته؟ يه بار من و دوتا از دوستامو گرفتن و نيم ساعت ماشينمونو گشتن. رفتارمون اصلاْ هم مستانه نبود. فقط سه تا جوون بوديم همين. این فقط یه نمونش بود. از اين اتفاقا هر روز ميفته. اصولاْ رفتار من هیچ وقت مستانه نیست. بلاخره حکومت بايد وقته اين همه بسيجی رو يه جوری پر کنه ديگه!

...

اگر گنجی بميرد بساطتان برای ابد برچيده خواهد شد. با خشونت خشونتتان را پاسخ خواهيد گرفت. عقده چندين ساله ملت ايران يکباره سر باز خواهد کرد و سيلی پديد خواهد آمد که همگی تان را به حق يا نا حق با خود خواهد برد.

پاسداران

بسم اله . آرش جان بذار من اول جواب اين کامنت کيلوييه را بدهم : بسم الله . اولا : زرشک ! دوما : زرشک ! سوما : زرشک ! چهارما : اگه خودتون چيزخورش نکنيد و از پشت بوم بيمارستون ميلاد نخواهيد با ::شاه کليد بريد خفه اش کنيد ! پنجما : زرشک ! آقاجون، فقط زرشک !

پاسداران

بسم الله . آرش جان خدايی اگر خودت را يک کمی آزاد بگذاری می توانی دقيقا به سرمنزل بحث سالم برسی. الان تو همين موضوع ايست وبازرسی ، اگر حواست باشد که الان ت کامنت قبال از اينها ه نوشتی و من چه جوابی دادم و نگاهی هم به کامنت فعلی ات بکنی می بينی که تا اصل موضوع ، یک قدم ديگر فاصله نداری. ببين برادر جان . تا اينجا را خوب آمدی. واقعا مردم ايران چه گناهی کرده اند جز آنکه انقلاب کرده اند که هميشه بايد در شرايط بحرانی زندگی کنند ؟ اين کوی دانشگاه چی بود ؟ اين ماجراهای آشوبهای فوتبال چی بود ؟ اين ماجرای اهورا چی بود ؟ اين انفجارهای انتخاباتی مال چی بود‌؟ خدايی ، محض فقط رضای خدا ، فقط محض رضای خدا يک کم فکر کن. تمام اين حرکات را کسی جز ضد انقلاب انجام داد ؟ اگر توجيه کنی بسيار متاسف می شوم . ضمن اينکه پايه اين سئوالت : مردم ايران چه گناهی کرده اند که هميشه بايد توی بحرانی ترين شرايط زندگی کنند ؟‌ و اما در مورد روابط. اين بحث شما چون مبنايی غير شرعی و بسيار روشن دارد ، هيچ ضرورتی در تکرار و توضیح واضحات نمی بينم . مرز بين حريم خصوصی و عمومی در اسلام کاملا روشن است. همين .

پاسداران

بسم الله . در کامنتت چيزهايی بسيار متاسف کننده ديدم ::::تو آمريکا و اروپا اصلاْ چيزی شبیه ايست بازرسی وجود نداره. پلیس هم به مردم بدون ایست شلیک نمیکنه. یه موارد معدود ممکنه در یه شرایط واقعاً بحرانی پیش بیاد ولی همون پلیس رو جورابشو بادبان میکنن::: آرش چشمت را روی چند تامورد می بندی ؟ جوان ايرانی کشسته شده در کانادا بدست پليس ، قاتلش محاکمه شد ؟ به او ايست داده شد ؟ بدون دليل به او شليک نشد ؟ ۱۲ گلوله به بدن او اصابت نکرد ؟ سياه پوست آمريکايی مضروب بدست پليس آمريکا پرونده اش به تبرئه جناب پليس کشيده نشد ؟ در انگليس در حال حاضر افسران پليس آيا اجازه ندارند که بدون صحبت و ايست ، سر فرد مضنون را مورد اصابت گلوله قرار دهند ؟‌ سر آخر ، فرد قاتل اين جوان بريزاليايی در انگليس محاکمه شد ؟ يا اينکه به يک عذرخواهی سياسی اکتفا شد ؟ آيا در هنگام متوقف شدن خودرو ها توسط پليس در دنيای غرب ، اگر فرد راننده دستش را از روی فرمان بردارد اتفاقی جز مضروب شدن به ضرب گلوله از سوی پليس يبرای او وجود دارد‌؟غرب نه تنها در حوزه های امنيت داخلی بسيار خشن برخورد می کند ، بلکه برای اين خشونت خود هيچ توضيحی به احدی ارائه نمی کند. رفتار آ

آرش

اولاً در آمریکا هر کسی حق داره با خودش اسلحه حمل کنه (که البته چیز احمقانه ایه). این که موقعی که پلیس نگهت میداره باید دستتو روی فرمو نگه داری بخاطر ترس پلیس از جونشه. ضمن این که پلیس حق نداره تا وقتی تو مرتکب جرم نشدی ماشینتو متوقف کنه. دوماً: به جوان برزیلی ایست داده شده ولی فرار کرده. خبرها رو از منابع غیر از صدا و سیما هم مطالعه کن. سوماً: در مورد جوان ایرانی کانادایی اطلاعی ندارم اگر لینک موصقی داری بفرست. چهارماً: اگر هم هر کشوری حقوق شهرونداش رو نقض میکنه اصلاٌ دلیل خوبی برای این که ما هم حقوق شهروندامنون رو نقض کنیم نیست. پنجماً اگر در آمریکا یا انگلیس پلیس به حقوقت تعرض کنه یک جایی به نام دادگاه بی طرف وجود داره که بهتونی بهش شکایت کنی، در ایران باید شکایتتو ببری پیش یه نفر شبیه مرتضوی که خودش سرکرده نقض کننده های حقوق مردمه. یعنی دستت به هیچ جا بند نیست. ششماً : تو غرب حداقل اگر به شکایتت هم ترتیب اثر ندن رسانه های آزاد و مستقل وجود دارن و حرفتو به اطلاع افکار عمومی میرسونن. تو ایران خود رسانه ها هم از ترس بسته شدن باید خودشون رو سانسور کنن.

پاسداران

بسم الله. این جالبه . به توضیحات خودت در مرود حوادثی که در سرتاسر دنیا اتفاق افتاده نگاه کن . بو توضیحی که در مورد اقدام پلیس در شرایط عادی و غیر عادی در غرب وجود دارد نگاه کن. بعد هم به توضیح من در مورد موضوع ایست و بازرسی. موضوع جرم را هم که فهمیدیم . ببینم آن پسر بریزیلی جرمی مرتکب شده بود که مخاطب بقول شما ایست شده بود ؟ هیچ ایستی هم در کار نبوده است. آن جوان ایرانی هم اسمش تابش است ضمنا اگر در غربی جایی بنام دادگاه هست ، در ایران هم هست و بهش می گویند سازمان قضایی نیروهای مسلح و از کل تشکیلات قوه قضائیه مستقل است مستقیما زیر نظر رئیس قوه قضائیه کار می کند و تخصش هم فقط سیدگی به جرائم نیروهای مسلح است. چه می شود گفت وقتی فکر می کنی دادگاههای بررسی کننده جرائم نیروهای مسلح زیر نظر دادستان استان تهرانند . اگر خبر داشته باشی دادستان عمومی و انقلاب تهران یعنی همین آقای مرتضوی بعنوان مدعی العموم از متهم پرونده کرج با عنوان قتل عمد شکایت کرده و در دادگاه نیز ایشان محکوم شده است. فکر می کنم با این بحث ها فضا روشن تر شده باشد. اما نمی دانم باز هم می خواهی از کنار جاده حق بروی یا دوست داری چرخ منطقت جاده حق را لمس