صاحاب ون گشت ارشاد : منتقدان فیلم را ندیده اند !

پس از اعتزاضات ائمه ی جمعه ی دو قلب کشور یعنی قلب معنوی مشهد و قلب سیاسی تهران به دو فیلم آلوده ی "گشت ارشاد" و "زندگی خصوصی" صاحاب ون جعلی گشت ارشاد ، ادعا کرده است :

1- دو مجتهد نماینده ولی فقیه و امام جمعه و عضو خبرگان رهبری نظام ، ضمن آنکه از محتوای فیلم او خبر ندارند ، هم تهمت زده اند هم دروغ گفته اند و هم عدالت ندارند.

 

2- حرفهای امامان جمعه برای او همیشه سند و حجت بوده!!

 

ببینم آقای سهیلی

- جنابعالی قرار گذاشتید با همه ، که به نقدهای رسانه ای جواب بدهید. در ترافیک  خیابانهای تهران ؟! پاسخهای شما به روزنامه هایی که چاپ نمی شود نرسید ، یااینکه قدرت ایمیل کردن و فاکس زدن جواب را فقط موضع مظلوم نمایی دارید ؟ البته آن موقع که هل من مبارز و آی نفس کش سر می دادید که بازهم خوب مطلب می نوشتید ، پس چه شد جوابهای شما به نقدها؟

- اولا که شما براحتی به دو مجتهد و فقیه توهین هایی را کرده اید که عین آب خوردن می شود بر اساس حس قانون گرایی که شما را خفه کرده است شما را به تحمل مجازات قانونی بخاطر آنها محکوم کرد.

- ثانیا حالا نقدهای وارده ی ایشان به این دو فیلم که دقیقا با متن فیلمهای شما می خواند. مردم ندانند من و شما که می دانیم !

- ثالثا شما جواب نقادهای مثل من که رفتند فیلم را دیدند را هم ندارید بدهید ، جواب این دو فقیه را در مقابل توهین هایی که الان کردید چطور می خواهید بدهید ؟

 

آقای سهیلی

- این اشک تمساح ها را کسی می تواند بریزد که کمی زرنگ باشد و چند روز قبل اونجور بر طبل هل من مبارز و آل نفس کش نکوبینه باشد. داداش به اون سیبیلهای مستحکم نمیاد این اشک و آه و ناله ی جانکاه !

- شما که میخواهی پولهای فیلم را آتش بزنی ، چرا گفتی جنجالهای پیرامون فیلمم باعث شد خوب سود کنم و فیلمم خوب فروش بره ؟! این حرفها را کاش حواست بود قبلا نزنی که حالا این قیافه ها بگیره عزیزم . نه داداش. حنای مذکور قبلا آبکی شده است. خودت یه آفتابه آب ریختی توش.

- شما که از گروههای قانون گریز ناراحتی چرا تو بیانیه ی قبلی ات نوشتی تو خودت اصل این گروههای ؟ من بودم گفتم اگه شوما اعضای انصار حزبوالاااهی ، من خوده انصار حزبولاااهم؟!!! :) آدم که نمی تونه دو تا تیپ و قیافه ی متضاد بگیره . داستان شما شده داستان اون یارو که دو تا مجلس عزا و عروسی در همسایگی هم دعوت شده بود. نصف لباسشو مشکی کرد و نصفش رو سفید و رفت نشست رو دیوار مشترک دو تا مجلس:))

- میشه بگید این اقدامات ضد قانونی که میگید چیه ؟ فکر نمی کنید این اقدامات ضد قانونی که دارید میگید همون اظهار نظر و موضعگیری رسانه ای و بیانیه دادنه که والا بخدا هیچ جای هیچ قانونی ممنوع نشده ؟ تها کسی هم که فیلم رو از پرده پایین آورده وزارت ارشاد و همون نهادیه که قانونا در این زمینه وظیفه داره . چیه شلوغ می کنی عزیزم . میخاستی یه جلسه برگزار کنی رسانه ای ، متنقدان رو دعوت کنی از خودت دفاع کنی نه اینکه همش یک طرفه مصاحبه و بیانیه دادن و اینها. این همه آدم فیلم شما رو دیدن یکی اش خود من جواب یک نفر رو دادی حالا ؟

آقای سهیلی :

- شما گفته اید حرف امامان جمعه همیشه برای شما سند بوده . بفرمایید ببینم رهبر معظم انقلاب در نظر شما در اندازه ی یک امام جمعه چرا حرفهایش روی شما اثر نداشته؟ کدام یک از جملات ایشان در طول دهها سال نمازجمعه خواندن با فیلم شما همخوانی دارد؟ کجای این فیلم شما ترویج یک ارزش انقلابی و اسلامی وجود دارد ؟ ار کجای این فیلم شما نمی شود پیامهای سیاسی و ضد انقلابی را بیرون نکشید و عیان نکرد ؟

- کدام امام جمعه در کجای این کشور پهناور می تواند مسئولیت محتوای یک سکانس از محتوای فیلم شما را به دوش بکشد ؟ این که شما در فیلم خود از زبان لات و غیر لات این نتیجه را می گیرید که چون خدا همه چیز را زوج آفریده و انسان هم زوج است ، نباید جلوی روابط خلاف شرع را گرفت ، از زبان کدام روحانی ای در می آید وای بحال امام جمعه؟ آنجا که شما در فیلمتان از زبان بازیگر فیلمتان به روحانی که در مسجد در حال وعظ است توهین می کنید و به او بشین بینیم بابا و روحانی تازه به دوران رسیده که از درد مردم خبر ندارد لقب می دهید ، از کدام روحانی و امام جمعه ای اخذ شده است؟ شهدایی که شما در نامه تان اسمشان را آوردید کدامیک به چنین چیزهایی یک موی راضی دارند ؟!

آقای سهیلی:

- شما که مدعی هستید اگر نگذارند که فیلم شما منتشر شود مردم برای دیدن و شنیدن این رویکرد سراغ ماهواره خواهند رفت چند خطای بزرگ کرده اید : یکی اینکه مردم ایران را به جرم و خلاف اخلاقی متهم کرده اید که بسیادگی قانون می تواند گوش شما را بواسطه ی این توهین به جامعه ایرانی خود بپیچاند. البته اگر به قانونمندی رفتارها علاقه دارید. دوم اینکه داد می زنید مطلب محتوای فیلم من مورد علاقه آنهاست که ماهواره را دنبال می کنند . سوم اینکه مطلب من اگر در سینما دیده نشود باید در ماهواره دنبال آن را گشت. خب ، اینگونه حرفهای امامان جمعه برای شما سند و فصل الخطاب است ؟ آدم ناگهان همه چیز را گم می کند و فکر می کند در مورد امامان جمعه ی مذاهب شیطانی و کفر آمیز حرف می زنید نه امامان جمعه ی اسلامی و ایرانی ! آنچه که شما می گویید ربطی به امامان جمعه ی ایران و اسلام دارد ؟! چطور؟!

آقای سهیلی :

پایگاه اطلاع رسانی رسمی مرتبط با دولت که توسط عناصر جریان انحرافی مسلط بر  فرهنگ و هنر کشور اداره می شود می گوید حرکات انصار حزب الله توسط شماها و تمام کسانی که از عدم فروش فیلمتان ناراضی هستید ایجاد شده که فروش فیلم را بالا ببرند یا در شبکه ی غیرمجاز دنبال کسب در آمد باشند . اینها می گویند شما در فیلمهایتان دولت را کوبیده اید و در حقیقت چهره ی آنها را به نمایش گذارده اید. نظر شما چیست. آیا شما قبول دارید ؟ یا اینکه مخالفید و می گویید پایگاه دولت اشتباه می کند و آنکسی که علیه شما موضع گرفته اصلا دنبال فروش این فیلمهای شما نیست ؟ البته شما کارگردانها ، خودتان هم در مطلبی ادعا کرده بودید که این اعتراضات برایتان خوب شده و فروش این فیلمها را بالا برده . بان این حساب من باور نمی کنم اونچه که در مورد آتش زدن پولها و نسخها های فیلم گفته اید از نوشتن در متن یک نامه فراتر رود. بعد از کجا بفهمیم چقدر فروش کرده اید چقدر پول در اورده اید؟ اگر شما بخواید یه هزار تومنی آتش بزنید ، از کجا باور کنیم کل فروش شما همین بوده ؟ :)) اما گذشته از این ، بالاخره چه کسی راست می گوید. شما یا دولت و وزارت ارشادی که شما اینهمه برایش چاکرم مخلصم در نامه تان ریخته اید؟! البته حدس می زنم دولت هرگز از فیلم شما یکی اصلا ناراضی نیست. چون خوب گشت ارشاد را کوبیهد اید. رئیس دولت براید برای شما جایزه ی شخصی بگذارد. پس بنظرم سایت رسمی شبکه خبر ایران مرتبط با دولت ، باید اشتباه کرده باشد. نظر شما چیست ؟! راستی همین سایت دولتی می گوید استقبال چندانی از فیلم شما نشده . شما می گویید بشدت استقبال شده . بنظر شما انی وسط کی راست می گوید ؟

در فیلم شما ، چرا گشت ارشاد چه جعلی باشد (این سه لات) و چه اصلی باشد (پلیس یونیفرم پوش) در جواب حرفهای عناصر متهم منکراتی حرفی برای گفتن دارند و از دفاع از عمل خود در می مانند ؟! یا اینکه چه لباس بسیج تنت باشد و چه لباس پلیس از پس ادعای آنها بر نمی آید؟ در فیلم شما قوی ترین استدلالها (!!!) بظاهر در دهن خوانندگان موسیقی زیرزمین است که اتفاقا خوب تن همین وزارت ارشاد را در حوزه موسیقی کیسه می کشند. نکند شما صدای خفته ی مسئولان ارشادید که می ترسند آنچه در دل دارند بیان کنن و اگر از تجمع و اعتراضات نمی ترسیدند موزیک رپ و اشعار و متون اکثرا جنسی ان را هم آزاد می کردند ؟! شما اینجوری می خواهی ادعا کنی که موافق گشت ارشاد و فقط مخالف سوء استفاده هایی که انجام شده ؟!!! می توانی این حرف را در فضای رسانه ای رسما بیان کنی که با اصل گشت ارشاد مخالفتی نداری ؟؟

آقای سهیلی

- فکر می کنم از نظر شما بسیجی و رزمنده ی خوب ، فقط تنوع شهید و اصطلاحا "مرده" ی آن باشد. چون صدای دنیایی او را نمی شود شنید و می توان هر ادعایی را به او جسباند. شماها نبودید که گفتید بسیجی واقعی همت بود و باکری ؟ چون فکر می کردید که اینها آدمهایی بودند که افکار و عقیده شان پنهان مانده و کسی نمی داند به چه چیزی فکر می کردند ؟ همینمان مانده فیلم سینمایی فاسد را به شهدا و بسیجی و رزمنده ها نسبت دهیم . 

- شهدا اگر رفتند ، بما گفتند راه آنها را ادامه دهیم . نه اینکه به اسم شهید و شهادت ، سر شهید و شهادت را ببریم و راه آنها را کور کنیم . اگر قرار بود سابقه ها حرف نهایی باشد ، امام شهدا به ما یاد نمی داد که ملاک حال فعلی افراد است. و اگر غیر از این بود طلحه الخیر و زبیر سیف الاسلام باید که مورد محبت امت شیعه و اسلام قرار می گرفتند. شما که می دانید ای بسا ریش بلندها و جبهه رفته ها که به فرمایش شهید باکری ، بعد ارز جنگ چپ کردند و رفتند !

راستی می دانید که آقای هاشمی آغاجری که دم از پروتستانتیزم و ضرورت اصلاحات در اسلام حرف زد ، جانباز 75 درصد است ؟ می دانید جلایی پور که روزنامه های ضد انقلاب را اداره می کرد برادر چند شهید است ؟ می دانید که ایت الله منتظری که خون به دل امام کرد بقول امام راحل ثمره ی عمرش بود ؟ اما امام راحل به ما یاد داد که در راه اسلام و انقلاب با کسی عقد اخوت نبندیم نه با شما ، نه با مسعود دهنمکی یا حاتمی کیا.

آقای سهیلی : اعمال امروز آدمها است که جلوه ی آنها را می سازد. نه قاب عکسها و البومهای یادگاری.

/ 2 نظر / 6 بازدید
سلما

متاسفم برای وزارت ارشاد تاسففففففففف

peyman

خاک بر سرت کنم احمق