غیب گویی رسواگر ، از سرناشی گری !

کیهان می نویسد :

 

پس ازگذشت يك روز از ناآرامي كه به دليل انتشار يك نشريه حاوي مطالب توهين آميز در دانشگاه اميركبير تهران رخ داد، آشكار شد كه اين اقدام توطئه آميز با همكاري ومشاركت برخي رسانه ها و احزاب مدعي اصلاح طلبي صورت گرفته است. 6gtj2vd.jpgاز علائمي كه به روشني وجود اين ارتباط را آشكار مي كند، اقدام پايگاه خبري «روزنا» ارگان رسمي حزب اعتماد ملي است كه ساعت 30/10 صبح روز سه شنبه با انتشار خبري به نقل از فردي به نام «حكيمي نيا» - از دانشجويان عضو شاخه افراطي تحكيم در دانشگاه علامه- نوشت : دو نشريه «ديوار» و «سحر» توسط بسيج دانشجويي و با مطالبي توهين آميز به قصد بدنام كردن انجمن چاپ و در صحن دانشگاه پخش شده است. 

در ادامه اين خبر همچنين گفته شده است كه اعضاي بسيج جمعي از دانشجويان عضو انجمن اسلامي را مضروب ساخته اند. اين خبر در حالي ساعت 30/10 صبح روي خروجي روزنا قرار گرفت كه اساسا تمام حوادث دانشگاه اميركبير مانند توهين نشريات موهن و درگيري هاي متعاقب آن ازساعت 30/13 به بعد رخ داد و صبح سه شنبه- يعني زماني كه خبر سايت حزب اعتماد ملي منتشر شده- اساسا در دانشگاه اميركبير اتفاقي رخ نداده بود.! اين پيش گويي دقيق درگيري در دانشگاه- 3 ساعت زودتر- نشان مي دهد هماهنگي هاي قبلي ميان طيف رسانه اي و دانشجويي فتنه گران وجود داشته است. نكته جالب اين كه پس از كشف اين موضوع توسط بسيج دانشجويي و انتشار آن روي اينترنت ، «روزنا» ساعت انتشار خبر فوق را از 30/10 به 30/16 تغيير داد ولي بعد، پس از مواجه شدن با اعتراض هاي گسترده ناچار آن را به صورت اصلي اش بازگرداند.

 

و رجا نیوز :

 

گاف عجيب سايت روزنا ( وابسته به روزنامه اعتماد ملي) از توطئه براي توهين به مقدسات و اغتشاش در دانشگاه ها پرده برداشت. 6cfhlqd.jpgبه گزارش خبرنگار رجانيوز، در حالي كه اولين نسخه هاي نشريات موهن در ساعات پس از ظهر (پس از 12) در دانشگاه اميركبير پخش شد، سايت روزنا در ساعت 10:39 دقيقه در گفتگو با عباس حكيم زاده گزارش داده است: تعدادي نسخه مجعول از دو نشريه دانشجويي سحر و ريوار كه توسط اعضاي بسيج دانشجويي به منظور وارد آوردن اتهام به اعضاي انجمن اسلامي تهيه شده است در صحن دانشگاه پخش شد. اين در حالي است كه احمد قصابان مدير مسئول يكي از نشريات موهن در گفتگو با ايلنا تاييد كرده است كه در ساعت 13 اين نشريات پخش شده است. همچنين در حالي كه اولين تجمعات دانشگاه اميركبير از ساعت 14:30 دقيقه شروع شد، اين عضو دفتر تحكيم وحدت در ساعت 10:39 دقيقه از درگيري و مضروب شدن دانشجويان خبر داده بود !‌

پی نوشت :

فکر می کردم فقط به من گفته شده که دوستان بی اعتماد نا ملی ، مشکل را ::فنی:: و ناشی از ::سرور:: خوانده اند. اما با خواندن وبلاگ حسن روزی طلب مشخص شد که نــــــه ، این دروغ ضایع که به دلائل ::فنی:: مسخره بودنش روشن است به همه جا منعکس شده است ! سئوال ساده این است که چرااین مشکل فنی ،‌ناگهان ، در روز مشخص ،‌ساعت مشخص و در موضوع مشخص ، ظاهر می شود و در هیچ یک از صفحات و جزئیات قبلی این سایت تاکنون مشاهده نشد ؟ اگر می خواهند بفهمند خطای کد سرور چیست ،‌بد نیست به خروجی وب سرور پنچر رادیو دوره و زمونه نگاهی بیاندازند و ببینند که تمام ساعتهای ارسال کامنت ها چگونه درج می شود.

جالب است !‌ آنجا که بعد از فشارهای عمومی ،‌مجبور شدند ،‌دستکاری خود در همین مهر ساعت (را که به ساعت ۱۶ تغییر داده بودند )‌ را به حالت اول برگردانند.

حضرات بی اعتماد نا ملی !

مشکل نه ::فنی:: است و نه از ::سرور::

بلکه مشکل عمیقا ::سیاسی::  است و از ::نیت:: و ::فکر:: شما ناشی شده . به دوست رسانه ای دیگری می گفتم که در مکتبی که ::ماکیاول:: حجت آور شود ،‌دروغ مباح و مستحب و واجب می شود. در این مکتب دروغ اشکال ندارد بلکه جزو ابزار کار استاندارد است. پس بروید و مشکل اصلی را حل کنید.

/ 2 نظر / 13 بازدید
نوشين

دستهایم را در باغچه میکارم سبز خواهم شد میدانم،میدانم،میدانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت سلام... خوشحال ميشم با قدمهای سبزت پا به جزيره من بزاری

مجاهد

سلام عليکم.. در مورد همين غائله يه مطلب نوشتم به داغی تنور جهنم. تا فيلتر نشده و منم راهی ديار عدم نشدم بيا بخون.!! چند تا از فضائل جناب مدعی پيروی از خط امام رو خاصه مرتبط با اين قضيه نفل کردم تا همه بفهمن ريش چيه و ريشه کجاست.. بيا بخون و حرارت آتش جهنم رو برای کروبی و امثالهم تصور کن.. راستی حاجی يه نشريه نبوده. ۴ تا بوده.. ايدکم الله بالنصر انشاءالله.. يازهرا(س)./