تاسوعا ، عاشورا

بسم رب الحسين

امشب شهادت نامهء عشـاق امضا می شود

فردا زخون عاشقان اين دشت دريا می شود

ــــــــــــــــ

مکتب امام حسين عليه السلام مکتبی تربيتی و تعالی بخش است. اين مکتب ريشه ء قيام امام خمينی (ره) در پانزدهم خرداد سال ۴۲ بود. فرهنگ عاشورا فرهنگی منتقد است و ريشه انتقاد و اصلاح گری انقلابی را درجان مريد خود می کارد. عاشورا به فرد می گويد که چگونه بودن ، حسيی بودن است و چگونه بودن، يزيدی .

جلسه ای که بنام حسين گرفته شود اما تربيت کننده نباشد جلسه حسين نيست. جلسه سيد الشهداء عليه السلام مرده زنده کن و حيات بخش و انسان ساز است. مکتب امام حسين عليه السلام فردائيان انقلاب و جبهه های ايران اسلامی را تربيت کرد.

مرده آمدن و مرده رفتن ، به جلسه عزای حسين ، ممکن نيست. مگر آنکه يا به جلسه حسين نرويم - و در حقيقت به جلسه فقط بشکل جسمانی وارد شده باشيم - يا اينکه اصولا آن جلسه جلسه امام حسين نباشد. اگر ديديم که خطاهای ديروز را باز تکرار می کنيم  يا اخيرا بر آن پافشاری ، دليل آن اين نيست که معاذ الله امام معصوم بر افعال ما مهر تاييد زده بلکه اشکال از ما است که در مکتب او وارد نشده ايم .

ـــــــ

/ 8 نظر / 13 بازدید
alireza

يادم مي اد زمان انقلاب هر وقت شعاری پاک ميشد جاش مينوشتند : ننگ با رنگ پاک نميشود. در زمان قيام دانشجويی در خدمت بوديم. البته ادرس های ديگر هم هست که به ان هم خواهيم رسيد. و اما سال بعد؟ اين را اينده جواب ميدهد! پس باش و ببين!

امیر

ابوذر تو هم خودتو چسبوندی به کون حسين درخشان تا مطرح شی؟ مورچه چيه که کله پاچه اش باشه.

پاسداران

بسم الله . آنکس که شعارها را پاک می کرد ساواک بود و آنکس که شعارها را می نوشت مردم بودند و آن شعارهای که پاک می شد و نوشته می شد شعارهای انقلابی و اسلامی وضد طاغوت. البته طاغوت هم زمان انقلاب هم تظاهرات کننده داشت وهم شعاردهنده. اسمشان هم گارد جاويدان بود. اين چماقداران شاهنشاهی هم دم از مردمی بودن می زدند. با لباس مردمی قاطی مردم شعار می دادند : چاويد شاه. جاويد شاه. يدر من می گويد وقتی می آمدند ، ما هم می رفتيم قاطيشان و ناگهان می گفتيم : کدوم شاه ؟ توجه همه جلب می شد. وما ناگهان ادامه می داديم : شاه نجف خمينی ! خوب. جايت را معلوم کن. اين ور صفی يا آنور ؟ البته با ننگ نامه هايی که روی کامنت های وبلاگ من می نويسی ، صفت از همين الان از ما جداست. بگو بگو جاويد شاه و من هم می گويم : کدام شاه ؟ شاه نجف خميني

پاسداران

بسم الله. این امیر تنش می خارد برای نوازش های شنایی عزیز ! و اما. واقعا تلاش جدي اميرخان را برای جلوگيری از پرداختن من به حسين درخشان حس کرده و به او خسته نباشيد !! می گويم . اما بوف کور خوانده ايد ! شرمنده. گرا را خوب گرفته ام و خوب هم می کوبم . دستم هم انشاء الله درد نکند. توکل بر خدا آنچه لازم است خواهم گفت و الحمد لله سند هم کم ندارم . وبلاگش هر روز اسناد مورد نياز من را منتشر می کند. سند من رفتار اوست واو هم که دست بر نمی دارد . پس تا درخشان هست ، نگاه تيز و تند من هم هست. ضمنا. من اعتبارم را از او نگرفته ام که با او مطرح شوم. اعتبار شما به او وابسته است که چنين از او دفاع می کنيد. نعل وارونه زدن بمعنای راه را نرفتن نيست.

پاسداران

و کلمه ء ديگری با عليرضا. سالها است که ما را به آينده حواله می دهيد و از اين فال بينی ها و رماليها و جادو جنبلها و کف بينی ها و کولی بازیهای پنتاگونیستی کاخ سیاهی می کنيد و آينده را برای ما پيش بينی می کنيبد . اما چون امروز ، آينده نيز ازا آن حزب اللهی ها است.

حسين( chavez )

سلام پاسداران ممنون از نظراتت به آموزش وبلاگ در سايت صدا و سيما رفتم توضيحات خوبی داده بود انشا الله به زودی درست می شودآنها که ادعای آزادی ایران را دارند اگر آنقدر که حرف می زنند تعدادشان زیاد است پس کجایند این همه پس کی زمان آزادی ايران مي رسد ۲۶ سال است قرار است ايران مثلا آزاد شود پس کی ميشود؟؟؟