یک پرسش برای پاسخ

سئوالی واقعا برام پیش اومده و حقیقتا دوست دارم اونهایی که مطلعند و جوابی دارند و یا اطلاعات علمی دارند و بهرحال می توانند نظری بدهد جواب بدهند.

من سئوالم اینه در حالیکه در دوره ی اوباما تا حالا حدود ٨٠٠ میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا توسط دولت مستقیما پول تزریق شده ، هنوز نرخ بیکاری اونجا در حال افزایشه و این وضعیت در ٢۵ ایالت از ۵٠ ایالت آمریکا وخیم باقی مونده .

دنبال جوابهای علمی و دقیق مشخص کننده علت هستم . سئواله برام واقعن.

 

/ 30 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یا حق

من چه کنم که تو از اقتصاد سر در نمیاری برو یکم مطالعه کن تا بفهمی منظور از شاخص و معیار چیه.تو ابعاد سیاسی و اجتماعی و فرهنگی هم که تا دلت بخواد گاف دادید تا جوونای این مملکت تا اسم امسال شماها میاد دوست دارن کفاره بدن. برو ببین چه به سر تولید آوردین برو ببین 75% جوونای تحصیلکرده بیکارن شما به اینا میگید چی؟الته این دو تا رو گفتم شاید در حد فهمت باشه چون خیلی تابلو اند بقیشم بمون طلبت.

یا حق

موسوی هم که همون موقع آقاااا رو مخل برنامه هاش میدونست آخه از یک آخوند روضه خون چه انتظاری است که باید باور کرد جانشین امام معصوم این بنده خدا حتی تو سواد حوزویش هم جای شک هست.خدا رو شکر که وقتی رفسنجانی ادای طرفداری از مردم رو در میآورد من باور نکردم. گندای دوران ریاست جمهوریشم که مثل روز روشن ولی خوب اون موقع بچه سر به راهی بود نه؟خاتمی کم بهتون رو داد؟همومن موقع بعد 18 تیر اگه چهار تا از این مزدورهارو آدم میکرد حالا واسه ملت شاخ نمیشدین.مموتی هم که عیان است.

یا حق

چه کنیم از گوشها و دلهای بسته شما .سرکوب نکردید؟نکشتید؟نگرفتید؟اخراج نکردید؟به بند نکشیدید؟تهدید نکردید؟ارعاب نکردید؟میدونم که حیا ندارید و منکر همه چیزید البته این هم از میراث دولت خدمتگذار است.پس تو بگو استبداد و دیکتاتوری یعنی چی؟ما هستیم برای مناظره هر جا و هر وقت با هر موضوعی که میخوای .خیلی عصبانی نشو از اینکه ماهیتت معلوم شده .خط فکری امثال شماها عین روز روشن شده بقیه حرفاتم ارزش جواب دادن نداره.منظرم تا بگی کجا ببینیمتون البته اگه مال این حرفا باشی.

صابر

ما که هر چی نوشتی جواب دادیم تویی که تا از جواب دادن در می مونی سانسور می کنی و نمایش نمیدی. اگر جراتش رو داری و فکر می کنی خیلی برحقی بیا یک جای آزاد بدون سانسور و کنترل تو مناظره کنیم.

تیغ چشم منافق

آمریکا خیلی بیشتر از شوروی سابق مستعد فروپاشی و تجزیه هست ، وقتی که به سختی و با جنگ نه با صلح و یکپارچگی تونست به اتحاد دست پیدا کنه الان منتظر بهونه است تا این فنر تفرقه که به زور حکومت و اسلحه بر مردمش اونا رو جمع کرده باز بشه و هر ایالتش بشه یه کشور .حالا که ظاهرا تو مسائل اقتصادی گیر کرده معلوم نیست کجاش درد می کنه که برا گول زدن مردمش دستشو گذاشته رو مسائل اقتصادی و بیکاری و غیره که آخ آخش معلوم نشه از کجاشه.

صابر

واقعا از بلاهت تو در عجبم که از جواب دادن به من فرار میکنی یا از افکار اشتباه خودت که دو تا پست هم نمی تونی ازش دفاع کنی؟!!!!!

یا حق

کامنتهای من و چرا نذاشتی البته مشکل از وبلاگ دست خودت نیست!!!!!!!!!!!! :))))

یا حق

انقد مغلطه نکن !!گنده تر از تو وقنی پای میز مناظره میشینن جز تخریب کاری نمیکنن .تهمت و دروغ حکومت به مخالفانش سنت این 5 سال اخیر .شما هم که پیاده نظام این لشگر سراسر دروغید البته بهتون خوب میماسه. مطمئنا حق با شما نیست تو این شک نکن .فقط کافیه چشماتو نو بشورید ولی حتی با آب زمزم هم این توهمات و پرده های خودساخته که توان دیدن حقیقت رو از شما گرفته نمیتونید از بین ببرید.

یا حق

اونجا مگه کواکبیان نیومد حرف نزد تازه با کلی ملاحظه مگه حسین شریعتمداری تندرو تر هم دارید البته همه توهماتشو جواب داد بعدشم که رفت تو روزنامش کلی چرندیات نوشت که کلی حماسه افرینی کرده البته شما پیروز میدانهای بیرقیبید که با کثیف ترین حربه ها و کلی بگیر و ببند رقباتونو حذف میکنید اصولا دوست دارید همه مثل شما فکر کنند و چشمشونو ببندند.

سرباز سيد علي

سلام عليكم بما صبرتم حاجي ما خيلي ارادتمند شما و وبلاگتان هستيم. ديدار بچه حزب اللهي ها شادي قلبي ما را فراهم مي كند. الحق كه شايسته ي لقب افسر جنگ نرم هستيد. دعاي آسيد علي عشقمان پشت و پناهتان به ما هم سر بزنيد و ما را از نظراتتان باخبر كنيد. التماس دعا سرباز سيد علي