حسین درخشان ، مسافر انتخاباتها

حسین درخشان با هماهنگی و برنامه بنیاد هلندی هیوس به اسرائیل رفت . هیوس و برخی از پروزه هایش از سوی درخشان براندازی معرفی شده بود.در همین اثنا ، خود درخشان در وبلاگ انگلیسی اش ، حضورش در ایران را تایید کرد اما وقتی نیک آهنگ کوثر همین مطلب را بازتاب داد یقه اش را گرفت که چرا زندگی من را به خطر می اندازی !!! بگذریم که الان می گوید صفرش کاملا آشکار بوده چون در وبلاگ انگلیسی اش می نوشته ! بعد هم که در وبلاگ فارسی اش مشخصات کوچه و محل زندگی شان را هم داد .

من قبلا هم گفتم . هدف آقایان از آوردن درخشان به ایران، ایجاد یک شوک انتخاباتی بین المللی و داخلی بود تا با دستگیری او توسط همان کسی که حسین درخشان همیشه به او فحش داده است ، کمی ، این ستادهای پیزوری معین ، جانی بگیرد.

هرچند قرار بود خود حسین در تهران هیچ موضع ضد انقلابی نگیرد تا بتوانند بی دردسر بیرونش بیاورند .  البته در تایید سناریویی بودن حضور درخشان در تهران همین بس که بلافاصله پس از تعیین قطعی تکلیف صحنه انتخابات – که از شب قبل از اعلام نتایج برای آدم های معین هم روشن شده بود ( می توانید به فیلمی یک ساعته که خود درخشان اخیرا از پشت پرده ستاد معین روی اینترنت گذاشت و البته که خودش گرفته بود نگاه کنید.  ) – بلافاصله از کشور در همان ترکیب سناریویی و هماهنگ خارج شد . چون دیگر دستگیر شدن حسین درخشان بعد از انتخابات و در حالیکه فضای مسئولان سیاسی بسیار تغییر کرده و بوی حاکمیت کامل یک جریان با فکر شفاف هم مسیر با مبانی اصولی انقلاب به مشام می رسید ، اصلا به سوی خیلی ها نبود.  

درخشان اصلا فرقی با بقیه اپوزیسیون ندارد - که شنیدم سید محمد خاتمی در زمان دستگیری عباس عبدی گفته بود : " چه دوم خردادی ای هایی هستید که تا می گیرندگتان همه چیز را هم می گویید" – و بر اساس همان الگوی کاملا پیش فرض منطقی ، بودن او در کشور برای طراحان سناریوی اصلی ، منطقی و بصرفه نبود.

این جریان فرصت نداشت تا هم به مراقبت از درخشان فکر کند و هم به باختن تمام کارتها و عدم پیش رفت سناریو ها و از دست رفت فرصتهایش . پس باید صورت مسئله را ساده می کرند. یک کانستنت -Constant- را به آن سوی خط مساوی فرستادند. بعد سعی کردند که یک جوری بازی را در این طرف به جایی که می خواهند برسانند ، اما زهی خیال باطل.

حالا برخی ها آرام آرام دارند حالا علامت همان Constant را عوض می کنند تا دوباره به این ور مساوی برش گردانند. دوباره بوی انتخابات آمد. دوباره درخشان می خواهد به کشور برگردد. البته دوباره مثل دفعه قبل ، بوی این بستن ساک و کیف ، آرام آرام می آمد. اما این بار ، اصلا با کمال صراحت خودش نوشت که باید برگشت و کمک کرد. – حالا برای چی و کمک به کی و چه جوری ، باید از خوش پرسید ! هرچند قابل حدس و درک و فهم است. - 

180px-Hossein-Derakhshan.JPGحالا ، دوباره ، حسین درخشان بلیط تهران خریده . اما حس می کنم این بار می خواهد بدجوری کنگر خوری راه بیاندازد.

او چرا به فضلی نژاد حمله می کند؟

مگر فرقی بین او و فضلی نژاد هست ؟

فضلی نژاد عقبه اپوزیسیون را افشا می کند و درخشان هم مدعی همین کار است. حالا چرا وقتی فضلی نژاد در مورد حسین درخشان نوشته ، جناب کچل کبیر، شاکی شده ؟

فقط یک فرق بزرگ بین این دو نفر هست. فضلی نژاد در مورد خوش کاملا گفته و دیگر باکی از گفتن دیگران ندار.د اما آقای درخشان در مورد خودش فقط تئوری پردازی های گام به گام و مثلا با آبرو و با کلاس کرده . اما در مورد نقش خودش چیری نگفته .

خب اشکال ندارد. این همان کاری است که فضلی نژاد می کند. بار حسین درخشان را فضلی نژاد از زمین برداشته . حالا مشکل چیست ؟ ولی این باید درس عبرت آقایان اپوزیسیون باشد که هرجا باشید، نهایتا ، هم بر خواهید گشت. هم خواهید برگشت. هم از مبانی شلوغ بازی هایتان ، هم به داخل کشور.  این آقای درخشان که این جور در مورد صاحب فیلم پرسپولیس و امثال او می گوید ، باید بداند که عملکرد خود، حداقل به اعتراف خودش در گذشته ، نیز همین بوده - و البته برای دیدن امتداد هرچند بسیار هوشیارانه تر وبا زبانی بسی پیشرفته تر این مسیر را باید از امثال من بپرسید. – پس اول باید سعی کند تا خساراتی را که زده جبران کند و بعد هم اگر به عدالت معتقد است ، مجازات برابر جنایاتش را تحمل کند و بعد که با مردم و کشورش بی حساب شد – که چون هنوز هم در همان خط راه می رود ، بی حسابی ممکن نیست - ، مسیری برای تبدیل شدن به شهروندی مسئول را پیگیری کند. والا آقای حسین آقا. این بازیها همه اش کشک است.

کچل جان ! تو هم داری بر می گردی . تو یک فرق البته با فضلی نژاد داری. فضلی نژاد فکر می کندم کاملا متوجه خطای قبلش شده و تئوریهای پشت سرش در گذشته را کاملا درک کرده و حالا به حلاجی همانها افتاده . اما تو چی ؟ تو که دقیقا داری همان راه گذشته را می روی! فقط بقول خودت ورژنت بالاتر رفته ! ببینم فکر می کنی نظام هنوز با MS-DOS اونهم ورژن 3 کار می کند ؟ نه بخدا. ورژن نرم افزار نظام به برکت ولایت فقیه عددش است.  بخاطر امام حسین هم که شده نمی گذاریم پرچم سرخ خمینی که امروز در دست سبز علی زمان است ، از جنبش افتد. امثال براندازان ضد انقلاب مثل درخشان بدانند که انتهای افق چیزی جز حاکمیت اسلام نیست.  

بچه بسیجی ها . شیعه ها. تعزیه هایتان در اربعین گرامی باد.

/ 29 نظر / 45 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . نظر جناب سه نقطه (...) جهت اطلاع و قضاوت تقدیم دوستان . خصوصا با توجه به نزدیکی س و ص روی کی برد!

پاسداران

بسم الله . آقای شاکری. ایشون علاوه بر اینا که شما گفتی ، توهین به اهلبیت هم داره . برخی دوستان ضرت انقلافش تو وی کی پدیا در موردش مسائل انحرافی اخلاقیم نوشتن که راست و دروغش پا همه شون جمیعا. در این هم که پشتش تو ایران گرمه شما از طرف ما یقین داشته باش. اما بدون که از طرف لایه های کاملا معتقد و وفادار به نظام اسلامی نیست. هرچند که در موقعیت های حساس و مهم باشند که البته این خیلی خطرناک است.

پاسداران

بسم الله . فرقش اینه که ممکنه از تو خونه درخشان بیایی [نیشخند] فرقی نمی کنه ؟ [چشمک] بگو نمی کنه. بگو دیگه[عینک]

مجید کلثومی

نهمین سالگرد تاسیس شاخه جوانان جبهه مشارکت ایران اسلامی مبارک باد

سیاوش

جهان آینده توی دهن خشونت و تروریسم خواهد زد و آن روز روز مرگ اسلام است.آمین

پاسداران

بسم الله . جهان آینده جهان مرگ تروریزم است. خصوصا مرگ تروریزم دولتی آمریکا اسرائیل انگلیس و مابقی اضلاع نظام سلطه به دست پرچمدار مبارک اسلام حجت آخر زمان .

حسینی

آرشیو موضوعی بازاین چه شورش است فرهنگ عاشورا را پاس بداريم با جاری عاشورا مداحان باید حق ماه محرم را ادا کنند و از بیان مسائ حسین علیه السلام چراغ هدایت امام حسين عليه‏السلام در كلام خدا درس‏هايي از امام حسين عليه السلام ورود خورشیدشهادت به كربلا و اتفاقات رخ داده (1) امام حسين عليه السلام الگوي زندگي (1) ای شبیه ترین به پیامبـر! ای علی (ع) را یادگار! امام حسين عليه السلام الگوي زندگي (2) فرهنگ گريه هلال خون(نوحه) ورود خورشیدشهادت به كربلا و اتفاقات رخ داده (2) ذبیح شش ماهه‎ی من عشق است اباالفضل علیه السلام اذان به وقت گلوی بریده چون خون ز حلق تشنه‏ى او، بر زمین رسید روز بالا آمده بود و جنگ آغاز شد...! «هل من ناصر ينصرني؟» مگر نمي داند كه كسي نيست كه ا عاشورا و رؤیاهای راستین میا ای آفتاب ورود خورشیدشهادت به كربلا و اتفاقات رخ داده (3) ورود خورشیدشهادت به كربلا و اتفاقات رخ داده (4) كربلا در كربلا مى‏ماند اگر زینب نبود ورود خورشیدشهادت به كربلا و اتفاقات رخ داده (5) ورود خورشیدشهادت به كربلا و اتفاقات رخ داده (6) هدف اصلی عزاداری امام حسین(ع) گمشده سوگواران محرم عزادار

پاسداران

بسم الله . آدم بی هویتی که اسمت رو گذاتش عبدالرضا. کاش بقی هاسمتم می نوشی می گفتی عبالرضا پهلوی ! :)). حسین درخشان یک طرف ، تو و نبوی و نوری زاده هم همان طرف. باشید باهم . صفات لایقه جمع همگنتان را هم به دیگری حواله نکنید.

انسان

من تو و امثال تو رو نجس مس دونم.

ما

من نمی فهمم تو چطور می گی حسین درخشان مخالف انقلابه در حالیکه تمام پستهای الانش در حمایت از انقلاب احمدی نژاد حقوق هسته ای و بر ملا کردن انواع و اقسام گروههای اجیر شده بیگانه از ایرانی و غیر ایرانی و از سایتها گرفته تا موسسات است. یا تو هنوز عینک تعصبتو بر نداشتی یا چیزهای دیگه ای ازش می دونی که ما نمی دونیم ولی اینطور برخورد با آدمهایی مثل حسین و کلا آدمهای اونور مرز که می خوان در کلیت از حقوق کشور و ملتشون دفاع کنن ولی خوب شاید از نظر شما مسلمون فابریک نباشن دل آدمو می گیرونه!! آدم می مونه خوب حالا چکار کنه قرار نیست که پاتو گذاشتی بیرون از این مملکت یا چه می دونم نماز نخوندی روزه نگرفتی همه چیزتو بفروشی که! خوب یکی دلش برای مملکتش می سوزه از اینکه مظلوم واقع شده و با انواع و اقسام دروغهای رسانه ای چهره ای معوج از ش ساختن. خود رهبرم گفت ایران مظلومه اما ضعیف نیست. حالا تکلیف چیه ؟ ایران که فقط مال تو (توی نوعی) مثلا سپاهی یا بسیجی نیست. 60 میلیون آدم اینجا دارن زندگی می کنن با سلایق گوناگون. حالا قرار نیست هر کی سلیقه سیاسی اش با تو فرق داشت بهش بر چسب ضد انقلاب بزنی ! نخوت چیز خوبی نیست .