حالا که به اسلحه روی آورديد خود می دانيد

بسم الله .

حالا که به اسلحه روی آورديد ، نتيجه اش را هم خواهيد ديد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انا لله و انا اليه راجعون 

 ترور ناجوانمردانه يکي ديگر از مردان پاک دل و پاک زي خطه

خون وشهادت ، ايران اسلامي ، شهيد مسعود احمدي مقدس

قاضي پرونده ضد انقلاب منافق امروزين واطلاعاتي ديروز(اکبر

گنجي ) را به محضر حضرت صاحب الامر (عج) ، مقام معظم

رهبري ، خانواده معظم آن شهيد بزرگوار و امت خداجوي ايران

اسلامي تسليت عرض مي کنيم .

از خداوند متعال برای روح آن شهيد والامقام علو درجات و برای

خانواده آن شهيد بزرگوار صبر زيبا مسئلت داريم

 

از خداوند متعال می خواهيم تا مرتکب اين جنايت وحشيانه و

همدستان و دوستان وی و آنان که از اين اقدام سود می برند ،

ضمن اينکه در همين دنيا به چنگال عدالت گرفتار آيند

در روز جزا نيز با عذاب دردناک محاصره گردند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ما منتظــــريم که محرم گردد

هنگامهء امتحان ميسر گردد

ما می دانی وتيغ و حلقوم شما

يک موی اگر از سر علی کم گردد

(شاعر : مرحوم محمدرضا آغاسی)

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شهید مسعود احمدی مقدس

ترور قاضی پرونده اکبر گنجی


قاضی «مسعود مقدس»، سرپرست مجتمع قضائی ارشاد و قاضی پرونده اكبر گنجی عصر امروز توسط افراد ناشناسی ترور و به شهادت رسید. 


به گزارش خبرگزاری فارس، قاضی مقدس معاون دادستان تهران در مجتمع قضائی ارشاد بود كه عصر امروز در حالی كه از خیابان احمد قصیر عبور می‌كرد توسط دو نفر موتور سوار ترور شد.

قاضی مقدس پرونده‌های مهمی چون پرونده برلین و اكبر گنجی را مورد رسیدگی قرار داده و حكم زندان گنجی را صادر كرده بود.

 

دادسراي عمومي و انقلاب تهران، با صدور بيانيه‌اي، ترور قاضي مجتمع قضايي ارشاد را محكوم كرد. به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) متن بيانيه‌ي دادسراي عمومي و انقلاب تهران به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

به نام خداي شهيدان، به ياد سالار شهيدان و با درود بر كليه شهداي انقلاب اسلامي كه با نثار خوب خود نهال مقدس جمهوري اسلامي ايران را آبياري كردند. باز هم استكبار جهاني و صهيونيسم بين‌الملل و آنها كه داعيه مبارزه با تروريسم را دارند، دستشان به خون عزيز ديگري آغشته شد تا در پشت نقاب به ظاهر دموكراسي خواه، طينت پست و كريه‌شان را در مواجهه با اسلام و ايران عزيز نشان دهند.

بار ديگر دستي آلوده به نفاق و كفر يكي ديگر از فرزندان صادق و خدوم انقلاب را به خاك و خون كشيده و چهره پليد دشمنان قسم خورده‌ي ميهن اسلامي را آشكار نمود.

قاضي شجاع و متعهد حاج حسن مقدس معاون محترم دادستان عمومي و انقلاب تهران به هنگام خروج از محل كار خود عصر روز سه‌ شنبه مورخ ‌١١/٥/٨٤ در يك اقدام تروريستي كوركورانه هدف گلوله قرار گرفته و به شهادت رسيد روح ملكوتي وي به اعلي عليين پيوست و خون وي بر زمين جاري شد.

همكاران صديق اين شهيد بزرگوار پرچم مبارزه با فساد و نفاق و تبهكاري را بر دوش كشيده و راه اين شهيد عالي مقام را در اجراي عدالت و احقاق حق و پياده نمودن احكام الهي ادامه خواهند داد.

دادسراي عمومي و انقلاب تهران شهادت مظلومانه قاضي شجاع و متعهد حاج حسن مقدس را به پيشگاه امام زمان (عج)، محضر مقام معظم رهبري و رياست محترم قوه‌ي قضاييه و همچنين به همسر فداكار و فرزندان معصوم وي تبريك و تسليت عرض مي‌نمايد.

/ 13 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله آدمی بی وجدانی که دم از وجدان زدی ؟ کجا هميشه شعبان ؟ يادتان رفته در کوی دانشگاه ادعا کرديد ۴۰ نفر کشته داديد اما سرجمع کل کوی دانشگاه يک نفر کشته داده بود و آنهم ستوان دوم سرباز سپاه آقای عزت ابراهيم نژاد بود ؟ نامرد ترور ردن يک مرد تنها چه هنری دارد که به او افتخار می کنيد ؟ حديث معصوم را يادت مياندارزم که در آتش بسوزی : من ارتضی بظلم فتشارک فيه . هرکس به ضلمی رضا دهد در آن شريک است. خداوند در کارنامه تو هم ترور شهيد احمدی را نوشت.

پاسداران

بسم الله . مرگ بر ضد انقلاب . مرگ بر ضد ولايت فقيه. مرگ بر منافق. آخه احمق . آدم فرمانده ميدان نبردش را که نمی زند. چطور شد يادتان رفت وقتی هرچه زمان بازی ترور حجاريان رسما گفتيم و انتشار داديم و اسناد را نشان داديم و منبع خريد سلاح را روشن کرديم و گفتيم که خانواده ضارب عضو کدام حزبند و خودش با اعضی کدام حزب ارتباط درجه يک دارد و کدام يکی از اعضی کل تيم ترور مستيما با اعضی شورای شهر ارتباط داشت و ماجرای نوار تهديد تلفنی را اعلما کرديم و ديديد که کسی که از فاصله ُنيم متری شليک کرده فقط به لپ طرف می زند اما طرف از فاصله ء ۱۰ متری درست در مرکز شقيقه گلوله را اصابت داده يادتان نبود خودزنی سياسی را قبول کنيد ؟ بيماريد. بيمار. بيدار نخواهيد شد. مرگ بر ضد انقلاب.

پاسداران

بسم الله . آخه جناب آرش. آدم بهت چی بگه. اينقدر بچه شدی . يک ذرررره فکر کن. آدم عنصر اصلی ميدانش را که نمی زند ! آدم بخواهد از موضوعی به شکلی سوء لاستفاده کند آنوقت نفر اصلی اش در همان ميدان را بزند ؟ اين چه فکری است که داری ؟ الا يک ذره فکر کردی واين رانوشتی ؟ چرازمانی که اينهمه سند در مورد بازی ترور حجاريان منتشر شد و هرچه داد زديم و منطقی موضوع را روشن کرديم حاضر نبوديد قبول کنيد ! درحاليکه حجاريان از فاصله نيم متری مورد اصابت قرار گرفته بود و اين بزرگوار شهيد ، از فاصلهء ده متری خودروی در حال حرکتش مورد اصابت قرار رگفته و گلوله مستقيما در شقيقه اش نشسته . شنايی ترو خدا دست وردار اينقدر عصبانی وناراحت و دلسوحته هستم که می ترسم ادب را در مرودت رعايت نکنم.

آرش

ابوذر اولاْ ايشون عنصر اصلی نبوده و فقط عامل اجرايی بوده. دستورات رو اجرا ميکرده. دوماْ هر اتفاقی که برا اصلاح طلب ها ميفته خود زنيه (از نظر تو). با همون تحليل اين هم راحت ميتونه خود زنی باشه. سوم: هيچ کس غير از به قول تو اصول گرا ها از اين ترور سود نميبره. به تيتر رسالت و کيهان و جمهوری اسلامی يه نگاه بنداز

پاسداران

بسم الله . معاون دادستان تهران اگر عامل و مجری بوده وای بحل قضات زير دست . پس چرا به قضات گير می دهيد و آنها را اذيت می کنيد ؟ تکليف خودتان را مشخص کنيد در پيشگاه خداوند متعال. دوما : چه کسی گفت هرچيزی که بر سر شماها می آد خودزنيه ؟ من فقط در مورد حجاريان گفتم . بسيار از موارد ناشی از اقدامات کالا غير عمدی آنها بوده ا اينکه از برخورد دستگاههای قضايی با آنها ناشی شده است. چرا چيزی که من نگفتم بمن نسبت می دهی ؟ من حتی در مورد زهرا کاظمی هم گفتم که می خواستند قتل او را بگردن قوه قضائيه بياندازند . نهايتا هم يک بيگناه اطلاعاتی را داشتند جلو می انداختند که بازهم متهم اصلی را معرفی نکردند. اصلا شما از خودتان کشته بگو ببينم ؟ جز قتلهای زجيره ای که مطمئنم با هدايت بيگانه صورت گرفت و مقتولها کشته شدن خودشان خبر نداشتند من جز سعيد حجايان از چيز ديگری نام بردم . بد رفتاری می کنی . بد رفتاری می کنی .

shanai

جناب پاسداران دست از چی بردارم ؟ همچين می گه دست بردار انگار من يقه اش رو گرفتم !!!!! باشه اقا بی خيال .

...

تو واقعا چقدر پستی ابوذر! یعنی واقعا این دنیا ارزش اینهمه ناجوانمردی و دروغ بافی و دنائت را دارد؟ چه میگیری که این اراجیف رو مینویسی؟ شرافتت را به چه بهایی میفروشی؟! اگر واقعا به این چیزهایی که مینویسی معتقدی؟! پس وای به حالت با این فهم ناچیزت. و اگر هم به خاطر مواجبی است که میگیری باز هم وای به حالت.

محمد مسیح

بسم الله ./ سلام ./ اطلاع داشته باشيد طرف را گرفتن ... ./ والسلام

پاسداران

بسم الله . اين بی وجدانی که اسم خودش را وجدان گذاشته اگر وجدان داشت جواب حرفهايم را می داد. وجدان آدم آدم را اذيت خواهد کرد اگر فقط و فقط بخاطر حب و بغض ، کودک ۶ روزه ، يک بسيجی شهيد را ناديده بگيرد.

پاسداران

بسم الله . ضد انقلاب هر وقت از کله علش گذر کرد که در مرود کلماتی همچون ::شرف:: ، ::آخرت :: و امثالهم فکر کند يا خدای ناکرده از آن دم زند ، به بيست و شش سال سابقه ، جنايت ، بمب گذاری ، ترور ، دروغ ، خيانت ، ژستی ، بی شرفی ، بی حيثيتی ، بی وطنی و بی آبرويی خودش فکر کند. مالا قضاوت ، خداوند متعال و قضاوت دوستان اين وبلاگ