دسيسه صهيونيزم بين الملل برای راه اندازی جنگ صليبی

بسم الله

 

اينها بخشی از اسناد موجود در ارتباط با تلاش صهيونيزم بين المللل برای شعله ور ساختن آتش جنگ صليبی است. هرچند که درگيری بين دو دين مسيحيت واسلام وجود نداردو مسلمانان توهين به عيسی مسيح عليه و آل هالسلام و حضرت مريم سلام الله عليها را نيز توهين به خود تلقی می کنند. اما رسانه ها در اختيار صهيونيزم بين الملل است.

 

آمریكا: برگزاری مسابقه كاریكاتور هولوكاست شرم‌آور است!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

شون مك كورمك شب گذشته گفت: «این اقدام كه از سوی پرتیراژترین روزنامه ایران صورت گرفته است، در راستای اظهارات محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران درباره اسرائیل قرار دارد.» ‌ وی افزود:‌ «هرگونه تلاش برای به تمسخر گرفتن یا تكذیب قضیه هولوكاست شرم آور است.»

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریكا با انتقاد از اقدام روزنامه همشهری در برگزاری مسابقه كاریكاتور درباره قضیه هولوكاست آن را اقدامی شرم آور خواند. 

 

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، شون مك كورمك شب گذشته گفت: «این اقدام كه از سوی پرتیراژترین روزنامه ایران صورت گرفته است، در راستای اظهارات محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران درباره اسرائیل قرار دارد.» ‌ وی افزود:‌ «هرگونه تلاش برای به تمسخر گرفتن یا تكذیب قضیه هولوكاست شرم آور است.»

 

مك كورمك با تاكید بر حمایت آمریكا از آزادی بیان در جهان از جمله در ایران گفت: «با این حال به نظر من نمی‌توان اقدام روزنامه همشهری را كه این مسابقه را راه انداخته است با اقدام یك روزنامه دانماركی كه تصاویری موهن از پیامبر اسلام (ص) منتشر كرده، مقایسه كرد(!)» مك كورمك تاكید كرد: «اقدام روزنامه همشهری در برگزاری این مسابقه اتفاقی نیست و به نظر من صدای محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران در پیشنهاد به این روزنامه شنیده می‌شود.»

 

انتشار 12 تصویر موهن به پیامبر اكرم (ص) در روزنامه یولند پوستن چاپ دانمارك در تاریخ سی‌ام سپتامبر موجی از خشم و اعتراض در میان كشورهای اسلامی برانگیخت. چندین روزنامه اروپایی نیز به بهانه آزادی بیان این تصاویر اهانت آمیز را منتشر كرده‌اند.

 

 

روبرتو كالدورلی وزیر اصلاحات ایتالیا در مصاحبه امروز خود با روزنامه لارپوبلیكای ایتالیا خواستار سردمداری پاپ برای آغاز جنگ صلیبی علیه جهان اسلام شد.

مسلمانان نباید به دام توطئه‌های صهیونیستی گرفتار شوند. باید با مسیحیان اتحادی بر علیه اهانت‌كنندگان به مقدسات دینی كه اهانت به مذاهب را بخشی از آزادی مطبوعات می‌دانند، ایجاد كرد.

رایزن اسبق مطبوعاتی سفارت ایران در ایتالیا اظهار داشت: وزیر اصلاحات ایتالیا از پاپ بندیكت شانزدهم خواسته تا مانند پاپ‌های قرون وسطی سردمدار آغاز یك جنگ صلیبی علیه جهان اسلام شود. 


محمد حسن قدیری ابیانه در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به ادعای یك وزیر ایتالیایی در خصوص قرار گرفتن جهان در آستانه یك جنگ صلیبی علیه مسلمانان اظهارداشت: روبرتو كالدورلی وزیر اصلاحات ایتالیا در مصاحبه امروز خود با روزنامه لارپوبلیكای ایتالیا خواستار سردمداری پاپ برای آغاز جنگ صلیبی علیه جهان اسلام شد.

 

كالدرولی تاكید كرده است پاپ باید مثل پاپ‌های قرون وسطی به ایجاد اتحاد برای شكست فوری اسلامیست‌ها اقدام كند. این وزیر ایتالیایی خاطرنشان كرده است: دولت‌های اروپایی و امریكایی در مقابل مسلمانان از خود نرمش نشان می‌دهند كه دلیل آن شاید به خاطر این است كه موضوع نفت در میان است؛ ولی كشورهایی كه بخواهند نفت را تحریم كنند باید مجازات شوند.

 

این وزیر ایتالیایی گفته است: یك تنفر عظیم از سوی ملت‌های مسلمان به راه افتاده كه باید با آن مقابله كرد و مردم مسلمان را فقط می‌توان با زور شكست داد.

 

سفیر اسبق ایران در استرالیا در پایان با اشاره به این‌كه اقدام نشریات اروپایی در توهین به مقدسات اسلامی مرحله جدیدی از جنگ تمدن‌هاست، تصریح كرد: اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه امریكا كه چاپ كاریكاتور در مورد هولوكاست را غیر قابل بخشش و متفاوت از توهین به مقدسات اسلامی دانسته و توهین به مقدسات را در چارچوب آزادی بیان در غرب مطرح كرده، خود توهین بزرگی می‌باشد و ماهیت سردمداران كاخ سفید را در مقابله با جهان اسلام نشان می‌دهد

 

قدیری ابیانه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بررسی این اظهارات، تصریح كرد: اظهارات این وزیر ایتالیایی تاییدكننده فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توطئه صهیونیست‌ها برای به راه انداختن جنگ صلیبی و رو در رو قراردادن مسیحیت و اسلام می‌باشد.

 

وی افزود: از ویژگی‌های دولت برلوسكونی داشتن وزرایی است كه از وزرای رژیم صهیونیستی نیز افراطی‌ترند.

 

قدیری گفت: مسلمانان نباید به دام توطئه‌های صهیونیستی گرفتار شوند. باید با مسیحیان اتحادی بر علیه اهانت‌كنندگان به مقدسات دینی كه اهانت به مذاهب را بخشی از آزادی مطبوعات می‌دانند، ایجاد كرد.
رایزن اسبق مطبوعاتی سفارت ایران در ایتالیا با اشاره به این كه باید بین آزادی بیان و آزادی اهانت تفاوت قائل شد، افزود: كشورهای اسلامی باید موضوع توهین به مقدسات مذهبی را در مجمع عمومی سازمان ملل و نیز شورای امنیت مطرح كرده و قطعنامه‌هایی در محكومیت و ممنوعیت آن به تصویب برسانند. ‌طبیعی است كشورهای قدرتمند و دارای حق وتو در شورای امنیت سازمان ملل، در صورت مخالفت با چنین مسئله‌ای خود را رویاروی جهان اسلام قرار خواهند داد.

 

وی در ادامه یادآور شد: سردبیر روزنامه دانماركی در توجیه توهین به مقدسات اسلامی گفته بود كه ما خود را برای توهین به مقدسات مسیحیت نیز آزاد می‌دانیم. حال آن كه ما مسلمانان توهین به حضرت مسیح ‌(ع) و حضرت مریم (س) را نیز توهین علیه خود محسوب نموده و با آن مقابله می‌كنیم.

 

صفار هرندي: مطبوعات در كشيدن كاريكاتور احمدي‌نژاد آزادند .

«ملت ايران ملتى طنز پرداز است و از قديم نيز بوده است اما طنز با توهين و بى‌حرمتى متفاوت است. كارى كه غربى‌ها كردند توهين است.»

صفار هرندى در مراسم معرفي كتاب سال، از فرهنگ ايرانى و اسلامى و رابطه اش با كتاب سخن راند و گفت: «سالار شهيدان دشت كربلا محل درس آموزى به همه كسانى است كه مى خواهند انسان زندگى كنند و عزت خويش را به پاى زورمندان فدا نكنند حتى اگر به قيمت جانشان تمام شود. در برابر اين دفتر گشوده آزادگى هميشه كسانى بوده اند براى اينكه هر صداى آزادانه را در گلو خفه كنند و ناگوارتر اينكه گاهى به اسم آزادى بيان نغمه هاى شومى بلند مى شود كه آزادى كش و فضيلت كش است.»


وي در پاسخ به سوال يك خبرنگار خارجى كه درباره كاريكاتور پيامبر اسلام در روزنامه‌هاى غربى مى‌پرسيد گفت: «ملت ايران ملتى طنز پرداز است و از قديم نيز بوده است اما طنز با توهين و بى‌حرمتى متفاوت است. كارى كه غربى‌ها كردند توهين است.»وی با اشاره به كاريكاتور چاپ شده در روزنامه‌هاى غربى اظهار داشت: «اين روزها به اسم آزادى بيان، وقاحت‌نگارى‌هايى در برخى از نشريات جهان صورت گرفت كه پيامى جز فضيلت كشى از آن شنيده نشد.» صفار هرندی در پاسخ به اينكه آيا مى‌توان كاريكاتور رئيس‌جمهور، احمدى‌نژاد را به راحتى در روزنامه‌ها چاپ كرد، گفت: «در حال حاضر نيز روزنامه‌ها پر از كاريكاتور رئيس‌جمهور است. مطبوعات در اين باره آزاد هستند.»

 

صفار هرندى وزير فرهنگ و ارشاد اسلامى پس از مراسم در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنان پاسخ گفت. او در پاسخ به سئوال شرق كه درباره مميزى كتاب و تعداد كم مجوز كتاب هاى حوزه ادبيات و جامعه‌شناسى و فلسفه نسبت به كتاب‌هاى دينى و فنى بود، گفت كه اين طور نيست و به استناد آمار از مهر ماه سال جارى تا ۱۵ بهمن ماه، به ۶ هزار و ۹۸۲ عنوان كتاب مجوز داده ايم كه حدود ۳۰ درصد آنها در حوزه ادبيات بوده است. تنها ۸۰ عنوان كتاب در انتظار نوبت چاپ است.


خبرنگارى از خط قرمزها در كاريكاتورهاى مطبوعاتى پرسيد و صفار هرندى گفت: «خط قرمز، حقوق عمومى است.» او در پاسخ به اينكه آيا مى‌توان كاريكاتور رئيس‌جمهور، احمدى‌نژاد را به راحتى در روزنامه‌ها چاپ كرد، گفت: «در حال حاضر نيز روزنامه‌ها پر از كاريكاتور رئيس‌جمهور است. مطبوعات در اين باره آزاد هستند

 

آیت‌‌الله جوادی آملی: عدالت‌محوری در دولت احمدی‌نژاد در حال تحقق است .

امام جمعه قم در بخش دیگری از سخنان خود تشكیل جلسه هیات دولت را در استان‌ها مهم‌ترین حركت رییس جمهوری دانست و گفت: حضوراحمدی نژاد در پایتخت و تشكیل جلسات در استان‌ها نشانه مدیریت قوی ایشان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسا، آیت ‌الله جوادی آملی در جلسه شورای اداری مازندران در آمل كه روز سه شنبه در سالن اداره ارشاد آمل برگزارشد، گفت: باید در جهت حمایت از بیانیه رییس جمهوری در زمینه انرژی هسته‌ای، در ایام تاسوعا و عاشورا بار دیگر همدلی، وحدت و حمایت خود را از شعار رسمی انقلاب كه همان آزادی، استقلال، جمهوری اسلامی است به جهانیان نشان دهیم.  وی تصریح كرد: تمامی مطالب بیانیه رییس جمهوری باید در دسته‌هاو هیات‌های عزای امام حسین(ع) به صورت پارچه نوشته مطرح شود.

 

امام جمعه قم در بخش دیگری از سخنان خود تشكیل جلسه هیات دولت را در استان‌ها مهم‌ترین حركت رییس جمهوری دانست و گفت: حضوراحمدی نژاد در پایتخت و تشكیل جلسات در استان‌ها نشانه مدیریت قوی ایشان است.

وی به وجود نفت در كشورمان اشاره كرد و گفت: نفت یك سرمایه ‌ملی است و این سرمایه كشور باید به جای صرف شدن در هزینه جاری، سرمایه‌گذاری شود. آیت الله جوادی آملی بر پرداخت و توزیع تسهیلات بانكی با محوریت عدالت تاكید كرد و گفت: امروز عدالت محوری در دولت احمدی نژاد درحال تحقق است.

 

آیت الله جوادی آملی با بیان این كه ایران شعار استقلال و آزادی را باشعور و هدف دار مطرح كرده است خاطر نشان ساخت: امروز ایران ایستادگی و تعامل را در صحنه بین‌المللی به خوبی انجام داده است. وی از بین رفتن مشكلات و چالش‌ها را تحقق شعار رسمی ایران مبنی بر آزادی واستقلال دانست و گفت: اكنون این شعار در عدم وابستگی به غرب و شرق تحقق یافته است.

/ 3 نظر / 6 بازدید
عاشورائيان

بسم الله // ابدا و الله ما ننسی حسینا ... یا اباعبدالله // ببین کار به کجا رسیده که از من می پرسند طرف ابوذری یا طرف ما ... منظورم رو حتما می فهمی آقا ابوذر ... می خواهند دو دستگی بین دوستان براه بیاندازند ... کلید حل مشکل پیش شماست .. خودت حلش کن .... یا باید کنار بیای یا محکم روی حرفت بایستی ...

یک صهیونیست با منطق

ايران نابود بايد گردد. مرگ بر اسلام. مرگ بر عراق مرگ بر نپال

پاسداران

بسم الله . صهيونيزم و منطق ! جک می گی ؟ :)) البته منطقت رو هم ديديم ! اين ته شماهاست. خودمون می دونيم . زور نزن عمووو ! :)) مرگ لز دهنت نيفته ! مگه اسم اسرائيل برای کسی پيام زندگی هم داره ؟‌ :)) يک چيزی بگو جديد باشه ! :)) راستی ! دل به دل راه داری !‌:))