وزیر خارجه سابق اسرائیل؛ رهبر افتخاری جنبش سبز + عکس

دلقک‌های اروپانشین کاری نکردند ، صهیونیست‌ها رسما وارد میدان شدند:

در حالی‌که سال گذشته به‌دنبال قطع ارتباطات موسوی و کروبی به‌عنوان سران داخلی فتنه و حلقه‌ی وصل جریان داخلی و خارجی، این احتمال از سوی ناظران امنیتی کشور مطرح می‌شد که به‌تدریج لایه‌های خارجی فتنه ناچار به بیرون آمدن بیشتر از سایه خواهند شد، یکی از جدیدترین این نمونه‌ها چند روز پیش از سوی یک روزنامه صهیونیستی رونمایی شد.

http://news.yahoo.com/photos/amir-abbas-fakhravar-l-shares-laugh-tzipi-livni-photo-185331190.html

http://www.yourmiddleeast.com/news/iran-students-meet-israel-opposition-head-livni_4444

به گزارش رجانیوز، روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارونوت" از دیدار "امیرعباس فخرآور" از اعضای فعال در طیف دانشجویی رادیکال علامه و همکار فعلی تلویزیون دولتی امریکا VOA با "زیپی لیونی" وزیر امور خارجه سابق رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

در این دیدار، فخرآور با اعلام خوشحالی از حضور در سرزمین‌های اشغالی، تنها دموکراسی موجود در منطقه را از آن اسرائیل دانست. لیونی هم با ابراز صمیمیت فوق‌العاده با این فعال ضد انقلاب که علاقه‌ی ویژه‎ای به عکس یادگاری انداختن با مقام‌های امریکایی و اسرائیلی و آبروریزی برای هم‌طیف‌های خود دارد، از علاقه خاصش به فعالان مخالف جمهوری اسلامی ایران خبر داد و خواستار برقراری ارتباط گسترده با این طیف شد.

اما آنچه که موجب شد تا توجه رسانه‌های خبری جهان به این دیدار جلب شود، اهدای لقب رهبر افتخاری جنبش سبز به جنایت‌کاری بود که در جنگ ۳۳ روزه رژیم صهیونیستی با نیروهای مقاومت حزب‌الله لبنان، دست به کشتار گسترده و بی‌سابقه کودکان و زنان در منطقه "قانا" زد و این جنایت تاریخی را یک اقدام دفاعی مناسب در برابر تروریست‌ها نامید!

دستبند سبز و لقب رهبر افتخاری جنبش سبز درحالی بر دست زیپی لیونی بسته می‌شود که خون کودکان مظلوم فلسطینی و لبنانی کماکان از دستان او پاک نشده است. شاید اکنون بهتر بتوان اقدامات و مواضع جریان برانداز و جنبش سبز در سال ۸۸ را درک کرد؛ از "نه غزه نه لبنان" تا خط زدن شعار "مرگ بر اسرائیل"

"نه غزه نه لبنان" چقدر برای رژیم اسرائیل آب خورده است؟

"نه غزه؛ نه لبنان؛ جانم فدای ایران" این شعاری بود که دو سال گذشته در روز جهانی قدس توسط طیف حامی فتنه در خیابان کریمخان سر داده شد؛ افرادی که به‌دلیل حضور پرشور و گسترده مردم در مسیر همیشگی راهپیمایی یعنی خیابان انقلاب به میدان هفت تیر رفته بودند تا بلکه آنجا بتوانند فارغ از اعتراض مردم، دست به ساختارشکنی بزنند. اگرچه مردم در روز قدس ۸۸ هم مانند هر سال، شعارهای خود را متوجه رژیم صهیونیستی و بزرگ‌ترین پشتیبان و حامی آن کرده بودند اما رسانه‌های غربی و مخالف جمهوری اسلامی ایران ترجیح دادند تا به جای پوشش شعارهای مردم، به تبلیغ شعارهای همین جماعت بدهند و آنان را نماینده مردم ایران معرفی کنند.

اصلی‌ترین شعاری که توسط این افراد سر داده شد، چیزی بود که صراحتا برخلاف آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و فلسفه روز جهانی قدس بود؛ شعاری که چند روز پیش از روز جهانی قدس توسط سایت رسمی وزارت امور خارجه اسرائیل توصیه شد و تلویزیون دولتی امریکا هم از تحقق آن در روز موعود خبر داد. اگرچه اندک بودن افرادی که این شعار را سر دادند و واکنش مردم نسبت به این اقدام ساختارشکنانه موجب شد تا سران این جریان هم متوجه اشتباه تاکتیکی خود در عریان کردن مواضع پنهان و ضدانقلابی خود شوند اما چند ماه بعد، مساله‌ای از سوی رسانه‌های معتبر بین‌المللی مطرح شد که حاکی از شواهد جدید بود.

سال گذشته شبکه تلویزیونی «الجزیره» اسناد همکاری تشکیلات خودگردان فلسطین با رژیم صهیونیستی برای تضعیف جنبش حماس را به وسیله حمایت و هدایت آشوبگران ایرانی افشا کرد. این اسناد نشان می‌دهند که "صائب عریقات" مذاکره کننده ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین در گفت‌وگو با "جمیز جونز" مشاور امنیت ملی امریکا در دوازدهم اکتبر سال ۲۰۰۹ (مهر 88) تصریح کرده است: «محمود عباس برای همراه کردن جریانی در ایران که حامی سازش با اسرائیل بودند، یک تاجر فلسطینی را راضی کرد تا 50 میلیون دلار برای راه اندازی یک شبکه رادیویی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران یعنی میرحسین موسوی پرداخت کند.»

افشای این سند در حالی صورت گرفت که "آیت‌الله جنتی" دبیر شورای نگهبان نیز مرداد ماه سال گذشته در خطبه‌های نمازجمعه تهران خبر داد سران فتنه یک میلیارد دلار با واسطه برخی کشورهای عربی به‌ویژه عربستان سعودی برای براندازی نظام دریافت کرده‌اند.

/ 11 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی

این تشکیلات خود گردان فلسطینی همان تشکیلاتی است که نماینده اش تا سال ششم در جشن های پیروزی انقلاب شرکت می کرد اسناد و مدارکش احتمالا موجود هست برو بخون. از زمان جنگ ایران و عراق به دلیل حمایت کاملا واضح از حاکم عراق در لیست سیاه قرار گرفتعامل دیگر در بروز این دشمنی مشکل لبنان بود که از آن می گذریم . حالا سوال من این است که اگراین سازمان در جبهه صهیونیت بود چگونه پس از انقلاب رهبرش عرفات بلافاصله به ایران سفر کرد و تا سال ششم هم از هیچگونه همکاری با آن ممانعت به عمل نمی امد؟

درسته به نکته خوبی اشاره کردی این تغییر پذیری آدما به علت خاصیت انسانی در مورد همه می تونه صادق باشه . پس نمی توان روی هیچ کسی آن چنان حساب محکمی باز کنی که بگی کلامش کلام قرآنه و غیر قابل تغییر. آقای مصباح شما هم شامل همین تغییر پذیری می شه.مگه این که بخوای اونو در زمره اون "312 "نفر قرار بدی!!!

رسگو

حرکت یک فرد نشان از عملکرد یک گروه نیست. نسبت دادن حرکت یک فرد به یک گروه، سیاست جذابی هم نیست. اولین بار استفاده از این سیاست عاشورای 88 بود.

مریم

آخه من "تو" یکی را بین اونها مسلم فرض کردم در نتیجه شدن312:)))

مریم

می دونی مثل همپالگی هایت نمی تونی جواب بدی تهمت می زنی . جواب منو بده من گفتم که ایشون هم مانند همه انسانهای دیگر ممکنه که دچار خطا بشه و یا بعدها راهشو عوض کنه پس نمی تونه نص قرآن باشه چون قران عوض نمی شه . مگه این که بخوای اونو بالاتر از آدم های "معمولی" قرار بدی...

دامون

مطلب خواندنی بود خصوصا" اینکه فیلم اونو هم از تلویزیون دیدم ولی چسبوندنش به تمام سبزها واقعا" بی انصافی بود از نوع کیهانی در تمام طیف ها همه جور آدم وجود داره مثل کلهر توی اطرافیان رئیس جمهور که دخترش پناهنده شد آیا باید بگیم رئیس جمهور و اطرافیانش همه چنین برنامه ای دارن؟ یا اینکه چون داماد مقام رهبری در زمان جنگ به عراق پناهنده بود و علیه انقلاب و امام صحبت میکرد پس شخص ایشون هم از همون قماش هستند ؟ و یا چون آقای لاهوتی از اطرافیان مرحوم امام بود پس امام هم یک ضد انقلاب بالفطره در لباس یک رهبر بوده؟ من این نوشته رو یک نوشته ژورنالیستی میدونم که قرار با تلاش زیاد و به دور از عدل و انصاف به یک مدرک محکمه پسند نزد هواداران تبدیل بشه تا بشه حول اون خبرسازی کرد ( البته به نظر من ) شاید دوستان بتونن با دلایل بهتری بنده قانع کنن و زوایای پنهانی رو به بنده نشون بدن که بنده هنوز متوجه اون نشدم

از دوستان عزیز تقاضا دارم وقتشونو اینا تلف نکنن اینترنت سایتای زیبا همداره

دامون

برام عجیب بود که آخرین مطلبی رو که براتون فرستادم اینجا ندیدم از شما که برای همه چیز پاسخ داشتید بعید بود

دامون

ابوذر جان عرض کردم که برای محکومیت این اقدام , آقای موسوی و کروبی که در حال حاضر علیرغم بایانات صریح مقام معظم رهبری در مورد فصل الخطاب بودن قانون , بدون هیچ حکم قضایی و قانونی و محاکمه , در بازداشت خانگی هستند و مجاز به ارتباط با رسانه ها نیستند چگونه میتوانند اقدام این آقا را محکوم کنند و نظر خودشان را به ما اعلام کنند

دامون

ابوذر جان قبل از اینکه به ادامه این بحث جذاب بپردازم چند نکته رو یادآور بشم تا بتونیم خروجی بهتری داشته باشیم اول اینکه هر موقع متوجه شدید حوصله بنده رو ندارید یا به عبارتی مطالب بنده رو دری وری تلقی کردید با یک جمله کوتاه به ایمیلم بهم یادآوری کنید تا آزرده خاطرتون نکنم و مثل بقیه فقط مطالب وبلاگتون مطالعه کنم دوم اینکه اگر مثل جواب گذشته خودتون من احساس کنم جنبه پرخاش و حاشیه سازی جوابتون و عصبیت نوشتار زیاد بشه چون بقول استاد آیت الله مصباح دامه برکاته ذاتا" آدم مسالمت جویی هستم شخصا" از ادامه بحث با شما انصراف میدم و ترجیح میدم شما خودتونو در این عرصه بی رقیب بدونید و بنده هم خودم رو در شادی شما شریک میدنم و اما ادامه 1-بنده به شخصه معتقدم در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در زمان اقتدار حضرت آیت الله خامنه ای که طبق فرموده خودشون در قانون با هیچکس روبایستی ندارند اشخاصی که اقدام به حصر ( آنهم با انکار رسانه ای ) آقایان موسوی و کروبی کرده اند دقیقا" در جهت اهداف سبزها حرکت کرده اند زیرا علاوه بر زیر پا گذاشتن قانون که رویه دادرسی مشخص داره بدعت نوینی در قوه قضائیه گذاشته اند که گزک بدست دشمن د