فرزند شهيدم !

از وبلاگ 22 اسفند با کمی دخل وتصرف .

 

  22esfand.persianblog.ir <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

هرکی فرزند شهیده دستش بالا ! 

وقتی رو به مخالفین فریاد كشیدی «هر كسی فرزند شهید است با افتخار دستش را بلند كند» خنده‌ام گرفت. نه به دو سه دستی كه از میان جمع بالا رفت، به تو خنده‌‌ام گرفت.

 

در این 4 سالی كه می‌شناسمت می‌دانستم كه سعی داری پنهان كنی فرزند شهیدی. به خیلی‌ها‌ گفته بودی و سفارش كرده بودی به كسی نگویند! هم خنده‌ام گرفت هم تعجب كردم. چطور دستت را بالا گرفتی و فریاد زدی: «اولیش خود من». تعجب كردم، چه چیزی باعث شده بود آن روز آنجا ببینمت.

 

در این چهار سالی كه می‌شناسمت یك بار هم طرف‌ها‌ی مسجد پیدایت نشده بود، حالا آنجا بودی و وسط جمعیت به عنوان كسی كه حق دارد اظهار نظر كند نظر می‌دادی.

 

نمی‌دانم این حق را از كجا پیدا كرده بودی.

 

وقتی فریاد كشیدی پدر من شهید نشده كه اینجا دفن شود، تصمیم گرفتم یكجایی یك طوری ازت بپرسم كه به نظرت پدرت برای چی شهید شد؟ كه تو از سهمیه‌اش استفاده كنی و به دانشگاه بیایی و هنوز دو ماه نگذشته چادرت را برداری و خیلی زود ظاهری پیدا كنی كه قابل تشخیص با كسانی كه از اول حجاب را نمی‏شناخته‌اند نباشی؟

 

اگر ؛؛پدرت برای اين شهيد نشده که اينجا دفن شود ؛؛ بگو شهيد شده تا چه شود ؟

 

پدرت چرا شهید شد خانم ....؟

 

شاید برای اینكه از سهمیه‌ات استفاده كنی و بعد از چهار سال بیشترین جایی كه دیده شوی نه سر كلاس، نه كتابخانه، نه حتی هیچ یك از گروه‌ها‌ی دانشجویي، بلكه جلوی بوفه، توی چمن‌ها‌ی محوطه و جاهایی از این قبیل باشد. انكار نكن، به لطف تیپ و ظاهر پسران و دخترانی كه با آنها دیده می‌شوی آنقدر تابلو هستی كه در ذهن بمانی. به من جواب بده، می‌خواهم بدانم پدرت برای چی شهید شد خانم .....؟

/ 4 نظر / 9 بازدید
علی وحدتی

بسم الله . سال نو و اربعین حسینی را به خدمت برادر مجاهدم تبریک و تسلیت عرض می کنم ، انشاء الله که در تمام مراحل مجاهده خود علیه باطل پیروز و سربلند باشید . مطالبی که می نویسید بسیار بسیار خواندنی برای کسانی است که مورد نظر شما می باشد و امیدوارم که به هدف دقیق ، روشن و درست خود برسید . التماس دعا...

نی نوا

خسته نباشید تسلیت می گم ....... استفاده کردیم پیروز باشید یا علی

مهر

سلام . تسلیت به خاطر امروز. ببین رفیق اگه می خواست جلوی بوفه باشه تو دانشگاه شریف راهش نمیدادن. اون موقعی که یه خواهر شهیدی به خاطر استفاده نکردن از سهمیه اش برای قبولی در دانشگاه . بهدانشگاه راهش ندادن چون ضد دین و انقلاب شناخته شد تو کجا بودی. توبغل مامانت احتمالا. چون اون موقع خیلی سال پیش بود. چی میگی تو. جو گرفته ای همین

پاسداران

بسم الله. شما جوگيری اقاجان! بيا ببين ! اون که هيچی ! بدتر از اون و ببين ! تو واب و خيالی :) ::ببین رفیق اگه می خواست جلوی بوفه باشه تو دانشگاه شریف راهش نمیدادن:::؟ کی اينو گفته‌؟ حالا که رها دادن ؟! هر وقت هم خواستی از اين خالی ها ::::اون موقعی که یه خواهر شهیدی به خاطر استفاده نکردن از سهمیه اش برای قبولی در دانشگاه . بهدانشگاه راهش ندادن چون ضد دین و انقلاب شناخته شد تو کجا بودی::: ببندی مواظب باش عاقبتت لا اقل مثل پينوکيو بشه ! :)