آمریکا چه طور ابرقدرتی است که برای مبارزه با داعش نیاز به ۶۰ کشور دارد؟

http://media.nasimonline.ir/larg/1393/07/28/IMG13210955.jpg به گزارش مشرق به نقل از نسیم، سردار اسماعیل قاآنی صبح امروز در همایش تجلیل از بسیجیان ادارات خراسان رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد تصریح کرد: بسیج در تمامی لحظات و زمان‌ها پشتیبان ولایت فقیه بوده و با توجه به اقدامات خود، تبدیل به نماد خدمت‌رسانی در سطوح مختلف شده است، لذا درباره مقوله پر ارزش بسیج می‌توان همواره سخن گفت و از اقدامات ارزشمند آن یاد کرد.

قاآنی ادامه داد: بسیج در عده‌ای معدود خلاصه نمی‌شود بلکه دامنه بسیج همه مردم را در بر می‌گیرد. کشور شرایط سختی را تجربه کرده که دفاع مقدس یکی از جمله این شرایط بود، دوران دفاع مقدس بود که بهترین جوانان را برای انقلاب تربیت کرد و بهترین خدمات از سوی بسیج در این دوران شکل گرفت.

http://www.deztoday.ir/wp-content/uploads/2014/11/19167_orig.jpgتوجه امام(ره) و رهبر معظم انقلاب به جایگاه بسیج بسیار قابل توجه است، بسیج در خط امام حرکت می‌کند و هرجا نیاز باشد با مخاطرات رودررو می‌شود. اگر بسیج نبود نه در جنگ سخت موفق می‌شدیم و نه در جنگ نرم، امروز است که به نقش بسیج و تفکر بسیجی در تحولات منطقه پی می‌بریم. بسیج ریشه مستحکم دارد و مرد میدان مبارزه است، ما باید در این میدان جایگاه خود و فرمانده خود را به خوبی درک کنیم. یوم‌الله "9دی" از جمله روزهایی بود که بسیج جایگاه خود را نشان داد و تومار خائنین را درهم پیچید. بسیج با کسی شوخی ندارد، ما برای این انقلاب شهدای زیادی تقدیم کرده‌ایم، امام این انقلاب نائب امام زمان(عج) است لذا نمی‌گذرایم کسیانی بیایند و بازی در بیاورند. بسیج با نزدیکترین افراد به خود هنگامی که از مدار صحیح خارج شوند و نصایح کارگر نیفتد شوخی ندارد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: ناراحتی اسرائیلی‌ها از ما، ارزشمند است، فلسطین اشغالی بیش از 60 سال است که زیر چکمه دشمنان اسلام است و اکنون نسل‌های چهارم و پنجم آوارگان در حال جنگ در این سرزمین هستند، اسرائیلی که طی شش روز چند کشور عربی را شکست می‌داد امروز 50 روز با مردم بی‌دفاع غزه جنگید و بیش از 1.5 کیلومتر هم نتوانست وارد خاک آن شود.

http://defapress.ir/IDNA_media/image/2014/04/23999_orig.jpgاسماعیل قاآنی ادامه داد: نمونه اقتدار جمهوری اسلامی آنجایی است که آمریکا می‌خواست از عراق خارج شود و از ایران التماس کمک داشت، آمریکا مگر ادعای ابرقدرتی ندارد و بالاترین تجهیزات و امکانات نظامی را در اختیار ندارد؟ آمریکا باید دست و پای خودش را جمع کند وگرنه منتظر جواب ایران باشد. آمریکایی‌ها در جلسات خصوصی طوری و در عموم طور دیگری صحبت و هیاهو می‌کنند. آنها در سوریه دو سال دائم گفتند باید دولت قانونی برکنار شود اما اکنون وضع آمریکا را در سوریه ببینید.

آمریکایی‌ها زمانی که داعش موصل و تکریت وسایر مناطق را اشغال می‌کرد مگر خواب بودند؟ چرا آن زمان ائتلاف تشکبل ندادند و حالا به دنبال ائتلاف هستند؟ آمریکا مگر ابرقدرت نیست و این همه بیا و برو ندارد؟

قاآنی ادامه داد: تفکر بسیجی تودهنی محکمی به داعش زد و آمریکایی‌های این را خوب درک کردند. آنها ائتلاف تشکیل دادند که جلوی داعش را بگیرند و مثلا 60 کشور را هم دور خود جمع کردند، این چه طور ابرقدرتی است که برای برخورد با داعش نیازمند جمع کردن 60 کشور است؟ تمام آنچه که در مورد ائتلاف گفتند دروغ بود. کل آنچه که آنها علیه داعش در عراق عمل کردند حتی اندازه یک عملیات عراقی‌ها با راهنمایی‌های ایران نتیجه دربر نداشت. آمریکا و دیگر ابرقدرت‌ها بدانند هرکجا که لازم باشد هستیم و هیچ قدرتی نمی‌تواند مانع حضور ما شود.

/ 0 نظر / 71 بازدید