کوتاه و پرمحتوا

ghalibaf_shahrdar_tehran_ahmadi_nejad_sharh.jpgmoeen.gifسید‌ها‌دی خامنه‌ای، عضو مجمع روحانیون مبارز، اخیرا در رایزنی‌های خود با مجمع روحانیون و همچنین حزب اعتماد ملی، به آنها توصیه کرده است که در جریان انتخابات شوراها به قالیباف اکتفا کنند و لیست انتخاباتی خود را با محوریت وی منتشر نمایند.  

درگیری لفظی میان کروبی و معین در یک گفت‌وگوی تلفنی موجب تیره شدن ارتباط این دو فعال سیاسی شده است. در این گفت‌وگو، دكتر معین خطاب به کروبی گفته است «شما آمده‌اید و تخم نفاق را کاشته‌اید»، کروبی هم در پاسخ گفته «ما جبهه دموکراسی شما را قبول نداریم». 

محمد عطریانفر، عضو برجسته حزب كارگزارن، سلسله مذاكراتی با قالیباف شهردار تهران جهت ایجاد هماهنگی در انتخابات شوراها داشته است. هر چند هنوز نتایج این مذاكرات رسما منتشر نشده، اما برخی شنیده‌ها حاكی از همكاری ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف با حزب كارگزاران سازندگی در انتخابات آتی شوراهاست.   

بحران به وجود آمده در روابط فیفا با فدراسیون فوتبال كشورمان نتیجه تلاش جمعی از مسئولان سابق فدراسیون است. گفته می‌شود، این تلاش‌ها بی‌ارتباط با جلسات هفتگی روز چهارشنبه در یكی از استخرهای تهران نیست كه در آن دو چهره مشهور سیاسی نیز شركت می‌كرده‌اند.هم اكنون پرونده تخلفات مالی فدراسیون سابق در زمینه تبلیغات دور زمین لیگ‌های فوتبال كشور مفتوح است. 

حزب الله لبنان به اسناد مهمی در زمینه ارتباط برخی رجال سیاسی این كشور با آمریكا دست یافته است. مسئولان حزب الله تا كنون به خاطر حفظ انسجام ملی و عدم وقوع جنگ داخلی، این اسناد مهم را منتشر نكرده‌اند.

/ 2 نظر / 6 بازدید
آبتين

سلام. در وبلاگی با نامkalbolbolagh.persianblog.irکتاب آيات شيطانی ترويج و نشر ميشود.چه اهانتها که به اسلام و قرآن و پيامبر در آن نميشود تو روخدا جلوی آن را هر طور شده بگيريد

طاها

آپ دیت کردم با بخش جدید "گالری تصاویر" ................. موفق باشید