بسم الله

اگر خدا بخواهد تا پايان ليالی قدر قصد بروزرسانی ندارم و از دوستان عذر می خواهم .

التماس دعا.

/ 65 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زیتون

ابوذر جان....چطور من چندروز دير جواب دادم تو وبلاگت نوشتی ولی خودت اصلا به روی خودت نمياری که من جواب دادم... در مورد رفسنجانی و فرزندانش.. همين فايزه در سفری به آلمان از يه فروشگاه زنجيره‌ای خوشش اومد و همونجا معامله کرد..يه پسرش يه هتل ۷۰۰ ميليون دلاری در سويس داره.. يه پسرش کلکسيون اتوموبيل‌های گرانقيمت ۲۰۰ ميليونی داره..هر شهری که در ايران می‌ری يکی از زيباترين ساختمون‌های اون شهر رو می‌بينی که مال خاندان رفسنجانيه.. خواهش می‌کنم اين الزام رو نداشته باشی که از کار غلط ديگران دفاع کنی که برای خودت بد می‌شه.. نذار کسی از وقتت و از مغزت سوءاستفاده کنه..راستی ابوذر جان تو اين بگير بگير وبلاگ‌نويس‌ها اگه من يا دوستامو بگيرن می‌تونی کمکمون کنی؟:)

milad

ابوذر عزيز؛ رجايی هم در کابينه ی بنی صدر بود. آيا اصولا هميشه همه ی وزرا در کابينه ها را يکی می دانيد؟کارگزاران سازندگی ؛ يک عده سرمايه دار بزرگ طرفدار هاشمی هستند که بعد از دولت موسوی؛ ادعای نو آوری ؛‌ شيک پوشی؛ توسعه و سازندگی سر دادند.سازمان مجاهدين؛ مشارکت و مجمع روحانيون اصلاح طلبان واقعی هستند و ايرادی داری به اونا بگير؛‌ ۴ تا کارگزار که بزرگترينشون جانگيری و زنگنه باشه که ديگه اين حرفا رو نداره.خاتمی در خرداد ۷۶ حرف نو زد. حرف تازه. قبول نداری که مردم منتظر کسی بودند که بياد و اصلاحاتی رو بکنه؟

milad

اين مطالب اضافی رو هم ننويس تا هر کس صفحه ی تو را می بينه وارد بحث هم بشه.

milad

کار خوبی نکردی. اين کار مثل کردن سر توی برفه.اين حرفها هر چند بی اساس هم که باشند وجود داره.کسی که با اينترنت سرو کار داره از همه چيز اطلاع داره اما مثل من وشما راه و هدف رو انتخاب ميکنه. مگر ميشه به افراد القا کرد در اينترنت سايت های سکسی وجود ندارد؟ سايتهای شيطان پرستی وجود ندارد؟ کمونيست ها پايگاهی برای ارائه ی افکارشان ندارند؟ القاعده و حزب الله حامی و طرفدار ندارد؟ ميانه رو ها؛ روشنفکران دينی؛ نو کحافظه کارا و ... هيچ يک هيچ حامی و پايگاه برای معرفی ندارند. سانسور در اينترنت ؛ حماقت نيست؛ جاهليته.اين حرفايی که زدم وجود داره. خواننده ی وب تو هر چند حزب اللهی باشه اما از اين چيزها در سايت های ديگه خونده و تو نمی تونی ديگه جلوی اون رو هم بگيری.حالا که حرفای منو پاک کردی کدوم يک از اين ۲ اتفاق افتاد:۱-خلاف صحبت های من اثبات شد؟۲-خواننده ی صفحه ی تو تا ابد از اين موضوعات با خبر نخواهد شد؟

milad

ضمنا فقط ۲ حزب از احزاب و گروهای ۱۸ گانه ی ۲ خردادی از هاشمی حرف زدند.کارگزاران که مال خودشه و حزب کار که منافعش رو در هاشمی می بينی و در اونجا و بين کار خونه دارا لابی داره.( اين يکی رو ديگه پاک نکن؛ خيلی تابلوه)

داريوش

تو داستان رو اصلا نگرفتي و ما رو چسبوندي به مصلحين وطني!!! از شاملو پرسيدند، نظرتان درباره آقاي خاتمي چيه ؟ ميدوني چي گفت! گفت : سگِ زرد برادر شغاله ! آره عزيز دل برادر، جرم اينها كه گفتي از راستي ها سنگين تره. چرا كه سوپاپي شدند براي بقاي عمر نظام !!! به قول سعيد (كه چند وقته نيستش و ما نگران ايم!) : از جاش بگير!

milad

من تو رو به مصلحين وطنی نچسبوندم؛‌ با برخی افکارشون هم موافق و مرافق نيستم. اگه منظورت از اون سعيدsjrm هست که بايد بگم چقدر بدبختی که حرف اونو تکرار ميکني

milad

راستی داريوش ؛ با من بودی؟؟؟!!!

داريوش

آقای میلاد من تا به حال با شما پينگ نکردم! و منظورم از کامنت آخرم هم صاحب وبلاگ بوده است که ما را در صف اصلاحات قرار داده و فکر ميکنه من هم مثل خودش چماق ام! که از کار مصلحين دفاع کنند! در ضمن سعيد يه آقا پسر گلی هست در ژاپن و شما هم اصلا ايشون را نمی شناسيد! اصلا احساس کردم اشتباه گرفتی و فقط يه کم عجله کردی!

پاسداران

بسم الله . نخير . عمرا ! . خيلی هم آدم برانداز دلش هم بخواهد ما او را حتی اصلاحاتچی هم بدانيم ! داريوش را من اصلا جزو اينها هم نمی دانم ! چايی نخورده پسرخاله ! خير . فرق شما اين است که اتفاقا شاها ابتدا می خواستيد از اينها کولی بگيريد اينها هم می خواستند بدهند اما نشد ! چون وقتی کولی دادن اينها به جرينابرانداز سياسی معلوم شد ُ حساب اينها هم باشما قاطی شدو يا آنها بخاطر اينکه واقعا باشماها قاطی ودمخور شده بودند همان حسابی شد که باشما می شود. البته خودسان هم هيچ بدشان نيامد ! بله. خاتمی هم اگر مطابق ميلتان نباشد برايش تره هم خورد نمی کنيد. هرکس ديگر هم باشد همين است. شما تا تسليم کامل اين کشور به آمريکا واسرائيل به هيچ چيز رضايت نمی دهيد. قضيه اون دو نفر شده بود پليس لب مرز می گيردشون يه سومی می ره خودشو قاطی می کنه به پليس ميگه : ولک ! ما سه تا را کجا مي بری ؟! بروبابا ! برانداز خارج از حاکميت را ما اصلاحاتچی حساب کنيم ؟ خوشخيال بودی ! بدخوابيدی خواب پريشان ديدی ! اوهوک ! یکی نیست بهت بگه پس چرا خودتونو قاطی دعوای !! این دو جناح !! حکومت و دعوای سوپاپ با اصل قابلمه !! می کنید ؟!