ولش کنيد ، مگر نمی بينيد ؟

بسم الله .

 

...حسين ، خيلی بی تکلف ، نشست جلوی او و پرسيد : آقاجان ، اگر من به دست تو اسير می شدم ، با من چه می کردی ؟ شانه ای بالا انداخت و گفت : می بردمت تحويل فرمانده‌مان می دادم بيست هزارتومان جايزه می گرفتم . حسين که به زحمت ، سعی می کرد جلوی خنده اش را بگيرد ، اين بار پرسيد : فرمانـده شما با من چه می کرد ؟ جواب داد : تو را می کشت ! .

حسين ، اين بار خيلی جدی ، پرسيد : حالا فکر می کنی ما با تو چکار می کنيم ؟
مرد ، نگاهی مأيوسانه بما انداخت و گفت : حتمـا مرا می کشيد. شايد هم ، به زندان بياندزيد .

حسين سر چرخاند طرف دو تا از بچه ها و گفت : بريد مقداری آذوقه، روغن وبرنج بريزيد توی گونی، بياريد اينجا !

آن دو نفر ، با آنکه متعجب شده بودند ، رفتند دنبال اجرای دستور حسين . بعد ، حسين سر چرخاند طرف مرد و گفت : اشتباه کردی . من تو رو آزاد می کنم . آزادی که بری ! .
گونی پر از آذوغه را که آوردند ، آن را برداشت و گذاشت روی دوش او و با دست ، راه خروجی قرارگاه محور را نشانش داد. مرد اسير ، گونی بر دوش و ناباور ، آرام آرام از قرارگاه بيرون رفت . او که رفت ، ريختيم روی سر حسين به اعتراض . گفتيم : ولش کردی بره ؟! گفت : اين رو که می بينين ، از روی فقر ونداريه که با ما می جنگند من اين کار رو کردم ، شايد اين بنده خدا برگرده به آغوش اسلام .

روز بعد ، در کمال تعجب ديديم ، اسيری را که حسين آزادش کرده بود ، همراه ۲۰ نفر ديگر از رفقای مسلح‌اش ، آمده اند جلوی قـرارگاه . پرسيديم : چکار داريد ؟

همگی گفتند : آمده‌ايم خودمان را به ::کاک حسين :: تسلـيم کنيم !

برگرفته از کتـاب ::پـرواز پروانـه ها::

/ 7 نظر / 7 بازدید
کلاشینکف

باسلام! یعنی درجه حرارت آغوش نظام اينقدر بالاست؟! ولی برادر ابوذر! به اون سئوال من هنوز جواب ندادی ها! ( شرکت در انتخابات عراق)

علی انصاری

سلام دلاور .... عیدت مبارک .... من یه مدتیه سرم خیلی شلوغه .. انشا الله بعد از ۱۷ دی دوباره کار بارا رو شروع می کنم ... یا علی

پاسداران

بسم الله . حاج علی جان ! ياعلی.

موسوی

داداش خيلی با حالی خدا اجرت بده.اسم بروجردی رو اوردی دلمو کباب کردی همون مسيح کردستان که الان در بهشت برزخی نگران حال رضا چيفتن است.رضا چيفتن که سالهای جوانی خود را همسنگر با شهيد بروجردی و دیگر شهیدان بزگوار از صحرای تفتیده بلوچستان تا ارتفاعات سر به فلک کشیده کردستان تا جنوب لبنان رعب و وحشتی در دل معاندان انداخته بود که ضد انقلاب و امریکا و اسرائیل برای سر مبارکش جایزه تعیین کرده اند . ادامه دارد

موسوی

ضمنا وبلاگت با محتواست ولی اين ترکيب رنگها و اهنگها سرعت لود انرا خيلی کم کرده

Mohammad Masih

‌‌ب سلام آقا ابوذر می تونی به اين وبلاگ لينک بدی؟ http://greenbomb.persianblog.ir والسلام محمد مسيح

پاسداران

بسم الله . چرااين ادرسي که ارائه شده اصلا وجود ندارد؟ (مسيحا دات کام )