دست و پا زدن شگفت !

بسم الله. فقط با اجازه آقا محمد مسيح يک پاراگراف :

چه دست و پايی دارند عليه دکتر لاريجانی و دکتر احمدی نژاد می زنند . جالب است حرف هم ندارند بزنند ! . توهين می کنند و مسخره بازی درآورده اند. بنده های مفلوک خدا . هرکس يکی از اين دو نفر را انتخاب کند با اين مسخره بازيها بر نمی گردد. مگر اينکه با اين جو روانی ، از آرای معين مواظبت کنيد ! چون اصولا دوم خرداديها از بيخ آدمهای جوگيری بوده اند و هستند و خواهند بود الی الابد ! رای دادن به معين ، خاتمی اول و خاتمی دوم و مجلس ششم و شورای شهر اول ، همه بر اساس جو بود و هست و خواهد بود. حالا هی فحش اخلاقی و غير اخلاقی به احمدی نژاد و لاريجانی بدهيد. برويد لااقل چهارتا وبلاگ مصنوعی پلاستيکی درست کنيد توی آنها مثلا حزب اللهی ها به معين و کروبی و رفقايتان فحش بدهند مثل اين وبلاگ سردار علی. ما که کارمان بحث است وهمين . آنهايی که به اين صفحه می آيند و فحش می دهند انگار چند تذکر اساسی کنار صفحه من را نخوانده اند و نمی دانند تخصص من ، راه رفتن روی اعصاب کامنت نويسهای مستهجن نويس و فحاش است. انهايی که حتی به هاشمی هم فحش بدهند ، حتی به منتظری فحش بدهند حتی به کروبی فحش بدهند حتی به معين فحش بدهند از ما نيسند. از خودتانند. برای مظلوم نمايی اين کارها را می کنيد . ظرف يه سوت سيم ثانيه ، کامنتتان هوا می شود. ما جگر مرد توی سينه مان کار گذاشته اند از روز ازل. نه کامنت ها را می بنديم و نه در می رويم . شما ها برويد سوراخ موش بخريد که از ترس کامنت نويسهای عمدتا مودب بسيجی و حزب اللهی و مباحث مغزدار و فکری آنها مجبور به بپا کردن نظارت استصوابی در کامنت هايتان و نظارت قبل از انتشار بر آنها و ... هستيد اما به شورای نگهبان بخاطر نظارت استصوابی فحش می دهيد ! گيج تر از شماها در عمرم نديده ام . از يک طرف معين دارد در به در به شورای نگهبان التماس می کند جان هرکه دوست داری من را رد کن مگر نمی بينی نامه امام را زير سئوال بردم ؟ مگر نمی بينی در مورد انرژی اتمی دارم حرف انگليس و آمريکا و فرانسه و آلمان و اسرائيل را می زنم ؟ مگر نمی بينی هرچه خلاف است رو کرده ام ؟ د يالا منتظر چی هستی ؟ جون من تا انتخابات شروع نشده حيثيت من بر باد برود آبروی من را بخر و مرا رد صلاحيت کن. از يک طرف رفقايش می گويند اگر معين را رد صلاحيت کنند در انتخابات شرکت نمی کنيم . چيه ؟ می ترسيد دروغ های کثيف و نجس هشتساله هوا شود ؟ می ترسيد روسياهی به ذغال بماند ؟ از خدا می خواهم شورای نگهبان با کمال قدرت يک اطلاعيه بزند موارد تخلف آقای ايکس‌تان را بنويسد اما جلوی ورود او را نگيرد ببينيم چه می شود. اين را داشته باشيد تا بعد از انتخابات ریختتان را ببينيم . حالاهی الکی بياييد به اين طرفی ها يا آن طرفی ها در وبلاگ من فحش بدهيد. تنتان دعوا می خواهد !

/ 34 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش

ابوذر معين حداقل خواسته ماست. حداقل خواسته ما هم در ج.ا.ا رد صلاحيت ميشه. ما در این مملکت شهروند درجه دو هستيم و حق نداريم نامزد و نماينده داشته باشيم. موضوع اينه ابوذر. خدايا شکرت که من از اون مملکت زدم بيرون. ولی دلم به حال دوستام که هنوز مجبورن اونجا باشن تا شورای نگهبان براشون تصمیم بگیره که به کی میتونن رای بدن ميسوزه.

پاسداران

بسم الله . آقای آرش جان . اين بحث ها که ارزش قانونی و حقوقی و مباحثه ای ندارد. مثل اينکه بگوييم حزب اللهی های طرفدار ايران در آمريکا بيايند بگويند حداقل خواسته ما در آمريکا اين است که دکتر حميد مولانا بشود رئيس جمهور آنجا بعد اول اصول اساسی حکومت آنها را عوض کند بعد هم آمریکا را دربست تحویل ایران بدهد. . بعد .بعد. اين حداقل به خيلی حداکثرها منتهی می شود. حالا از همه اين حرفها بگذريم خودمانيم می دانی که اصلا خواسته معين و رفقايش هم همين بود. فعلا با اجازه ات. دی ای هم فکر می کنم به احتمال بسيار زياد همان کامنت نويس ناسردار ناعلی است.

shanai

جناب دكتر پاسداران! اصلا معين چي هست كه هدف باشه ؟؟؟!!! شنيده بودم بعضي ها همه چيز رو ريز مي بينند ولي نه اينقدر !!! معين ، وزيرعلوم ، نماينده دوره اول و سوم مجلس ، فعال پيرو خط امام ، از مؤسسان انجمن اسلامي جامعه پزشكي ايران ، داماد شهيد آيت الله دستغيب ،........................وهمين آخري كانديداي رد صلاحيت شده انتخابات نهم رياست جمهوري در سال همبستگي ملي و مشاركت عمومي !!! توسط شوراي نگهبان .البته احتمالا همه اين مثلا ريز ديدن ها يا اصلا نديدن ها از ضعف بينايي شما نيست ، اشكال از چشم پزشك شماست يا شايد هم عينك سازي!

shanai

آرش خان دلت خوش ها! تدارکات چی رهبر کيلو چنده !؟ اين جماعت واسه رهبر تره هم خورد نمی کنند کجای کاری ؟؟ برای امام با اون عظمت کم خط و نشون نمی کشيدند ! مقام رهبری که جای خود داره . به ظاهرشون نگاه نکن همش فيلمه ! ابنها برای به قدرت رسيدن هر کاری می کنند حالا صبر داشته باش هنوز اول راهند .قصه شاه لير رو که شنیدی!

آرش

اتفاقاْ دکتر حميد مولانا حق داره در آمريکا کانديد ریاست جمهوری بشه. کافيه که صد هزار تا امضا تو هر ايالتی که ميخواد کانديد بشه جمع کنه. هيچ کس حق نداره در آمريکا جلوی کانديد شدن دکتر مولانا يا هيچ شهروند ديگه ای رو بگيره.

آرش

ضمناْ ابوذر مسائل رو با هم مخلوط نکن. رئيس جمهور شدن کسی مستلزم اينه که رای اکثريت رو بياره. من گفتم معين حداقل خواسته ماست. اگر اين ما در اکثريت باشيم معين رئيس جمهور ميشه در غیر این صورت نه. کس دیگه ای میشه. بحث من سر اينه که آيا اصولاْ من و خيلی های ديگه حق داريم کانديد داشته باشيم که بهش رای بديم يا نه. آيا ما در اين مملکت حق رای به کاندیدای مورد نظرمون رو داريم؟

Arash

یه چیز دیگه رو هم اضافه کنم: مملکت ملک شخصی آقای خامنه ای یا جنتی نیست که به هرکی بخوان اجازه ندن کاندیدا بشه. مملکت متعلق به همه شهروندانشه. با هر مرامی و عقیده ای که باشن.

پاسداران

بسم الله . آرش جان . اين موضوع را بشکل مبسوط بحثش را در کامنت های ديگر پست ها انجام داديم . نداديم ؟

مهدي

سلام و صلوات خدا بر محمد و خاندان پاک و مطهرش سلام به پاسدار عزيز وبلاگت زيباست موفق باشی

یحیی طالبی

با سلام وب زیبایی داری تبریک می گم امیدوارم زیر سایه خداوند موفق و پیروز باشی. منتظرتون هستم