اشلون - بخش اول

<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

<?xml:namespace prefix = w ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:word" />مطلب بسیار جالبی در شریف نیوز در باب مفهوم صدور انقلاب اسلامی وظرفیت های ملل مسلمان منطقه در این رابطه وشکست طرحهای غرب در مقابله با آن در شریف نیوز درج شده که همه را به خواندن آن دعوت می کنم .

 

شكست واكسیناسیون اعراب در برابر انقلاب اسلامی

 

 

 

می خواهم آرام آرام ، طی چند بخش ، مقاله ای را که در مورد اشلون خیلی وقت است نوشته ام روی وب بگذارم . بد نیست دوستانی که می خواهند نقل کنند، رعایت امانت با ذکر نام نویسنده را بفرمایند.

 

اشلون ، شبکه جاسوسی الکترونیک غرب علیه جهان

ابوذر منتظرالقائم

1- اشلون - سابقه افشا شده ، نقاط تاریک امروز :

شاید گه گاه ، اخباری همچون این گونه از اخبار توجه شما را به خود جلب کرده باشد :

 

-       سازمان سیا با سرمایه اولیه ای در حدود 100 میلیون دلار ، پایگاهی اطلاعاتی جهت شناسایی و پیگیری سایتهای حاوی مطالب به زعم آمریکا افراطی مذهبی با مدیریت رئیس سابق سازمان امنیت ملی آمریکا ایجاد می نماید .

 

-       سران گروه کشورهای عضو گروه جی هشت، طی اجلاس سران کشورهای صنعتی در لندن ، برتاسیس پایگاهی برای تمرکز اطلاعات و اقدامات علیه سایتهای ضد اخلاقی توافق کردند.

 

-       کمیسیون اروپا پیش نویس قانونی را تهیه کرده است که شبکه های اینترنتی را ملزم می کند ریز اطلاعات تماسها را حداقل تا ششماه نگهداری کنند .همچنین براساس همین پیش نویس ، مراکز مخابراتی موظف به حفط اطلاعات تماسها حداقل تا یکسال هستند. این اطلاعات ، شماره های گرفته شده ، تماسهای پاسخ داده شده و نشده ، محل مورد استفاده، سایتهای مشاهده شده و دیگر اطلاعات ارزشمند در بررسیها و تحقیقات را شامل می شود.

 

-       گوگل ، فهرستی از Search String ها را از سرویسهای جاسوسی جهان غرب همچون NSA ، CIA و سرویسهای جدیدی که جایگزین K.G.B شده اند بشکل روزآمد دریافت می کند و بانکی از جستجوهای انجام شده بر اساس این رشته کلمات توسط تمامی جستجوگران در سرتاسر دنیا را در فهرستی جدید با اطلاعات بیشتر تهیه  و به این سرویسیها ارسال می کند . این اطلاعات شامل آی پی ، شماره تلفن ( در صورت امکان )، موقعیت جغرافیایی ، تاریخ و ساعت جستجو ، سایر جستجوها ، جستجوهای برگزیده و دیگر اطلاعات موجود ، می باشد.

 

-       گوگل ، محتوای ایمیلهای افراد در سرویس جی میل خود را برای شناخت علاقمندیها و توجه فرد بررسی کرده و تبلیغاتی متناسب با آن ، به کاربر هنگام مشاهده ایملها ارائه می دهد .

 

از این گونه  اخبار ، هرزگاهی در رسانه ها و سرویسهای خبری منتشر می شود. براستی سایر اقداماتی که غرب علیه جهان سازمان دهی و اجراء می کند ، همچنین دیگر اهداف و توانمندیهای شبکه های جاسوسی غربی در دنیای سایبرنتیزم و ارتباطات ، چیست ؟ اصولا ، این اقدامات بر اساس چه امکانی برای غرب صورت می گیرد ؟

/ 1 نظر / 23 بازدید
بيداري

سلام و خسته نباشيد وبلاگ پرباری داريد با مطالب قابل تامل و جالب. خدا به شما استواری افزونتر بدهد. به ما هم سر بزنيد.