ديگه چی بگم ؟ چقدر بگم ؟ اين همون براندازی نرم است

§          اونوقت بگید دلیلت چیه ؟  

دلیلم واسه چی ؟ هزار بار گفتم ، این هم یکباردیگر روی دفعات قبلی که :  

1-     من مخلص وزارت محترم اطلاعات هم هستم . خصوصا حالا که چهارچوب ها و سیاستها کاملا جهت مثبت دارند. اما اصلا از اینکه یه لایه ء ملی مشارکتی از درون وزارت اطلاعات ، بدون توجه به منافع ملی داره با درخشان کار می کنه کوتاه نمیام. اینها به هم ربطی نداره.

.

2-     دلائل قبلی را یادت باشد ، اینهم دلیل ! از این چی بیشتر می خواهید ! تعدادی از امت حزب الشیطان اینترنتی رفته اند در حرکتی خودجوش و مردمی (؟!) برای عزیز دل حزب الشیطان ، نا حسین نا درخشان ! سایت دات آی آر ثبت کرده اند . اینکه اصلا چطوری این سایت تونسته ثبت بسه تو فیزیک نطری به کنار ، اینکه چرا تا الان فیلتر نشده ، درحالیکه مدتها از تاسیسش می گذره و چرا وزارت اطلاعات یک گوش کوچولو از جنابالوهایی که فکر می کنند اطلاعات اشتب توی whois نوشته اند نمی گیرد هم سئوال اساسی من است. همون می دونیم که سایت سرخورد دات آی آر را آقای حمید علاقبند و پرشین تولزی های وصل به چپگراهای عزل شده از دولت ، تاسیس کرده اند. حالا از این دلائل محکمتر ؟

3-       وقتی میگم سیاستهای این آدم و آن لابی ، هیچ انطباقی با منافع ملی نداره ، به این چند تا چیز اشاره می کنم :

a.     بروید عکسهایی که من در فلیکر درخشان دیده ام یه جوری ببینید. یک لباس سبز زاقارتی روز تبلیغات میدان هفتم تیرش پوشیده بوده که سرت سوت می کشه ! وقتی کسی میاد با نیک آهنگ کوثر دعوا می کنه که چرا تو اومدی اون چیزی که خودم به انگلیسی نوشته بودم رو به فارسی هم نوشتی ، دیگه این کار توجیه نشدنی میشه که ! اما حقیقت چیه ؟ حقیقت اینه که این بازیا برای مظلوم نمایی به نفع معین و بعدش هم هاشمی درست شده بود که دستگاه قضایی بیاد این کچل رو روز روشن وسط خیابون با اون لباس زاقارت سبز فسفری تو میدن هفتم تیر بگیره ، بعد هم مابقی کارها رو روزنامه های محترم(؟) چپگرا انجام بدن ! اگر این اتفاق می افتاد دیگه کسی ازشون نمی پرسید که حالا این آقا چطوری اومد تو مرز و اینها که حالا دستگاه قضایی بگیره . اگه کسی هم بفهمه نمی تونه بگه ، چون متهم به جریانسازی علیه خاتمی می شد.

b.     حالا این را بگذارید کنار این تابیل بازیهای رفقای تهران این آقا ! پرشین تولزی که بشکل سنتی بالایه های امنیتی دوستان خاتمی ارتباط داشت و داره ، و عده خدمات هاستینگ حضرات را هم انجام داده ، اومده سایت راه انداخته برای حضرت کچل بزرگ ! حضرات اسماهی حقیقی خودشون رو هم نوشته اند اما مثل خود درخشان ، بازی نعل وارونه در آورده اند. مثل خودش که میره انگلیسی می نویسه تا دستگاه قضایی بخونه و بعد می ره تو فارسی تکذیب می کنه تا وجهه پنهان بودن ماجرا را حفظ کنه ، حالا رفقاش هم اومدن اسم خودشون رو نوشته اند و بعد هم آدرس الکی ، که بگن آره ، ماجرا مخفیه ! کی رو مسخره می کنید ؟ هان ؟ تابلوئه ! دنبال یه بامبول دیگه اید که دست حکومت بدید !

Virangar_p.jpgc.     می بینید که حضراتی حسین درخشانی ، خیلی مدعی مخالفت با براندازی نرم و نیمه نرم و سخت ایرانند ! آره جون خودشون ! یکی نیست بگه شما اگر مخالف براندازی نرم هستید ، اصلا چرا هستید ؟ وجود شما با ضرورت براندازی نرم گره خورده ! اما همهء براندازی هم سخت نیست و همه برندازی نرم هم تظاهرات و کارهای پارلمانتاریستی نیست. محور اصلی براندازی نرم ، فروپاشی از درون براثر استحاله ارزشهای مبنایی است. این اون کاریه که دارید می کنید. تهی کردن جامعه از مضامین ارزشی و دینی و ناگه ارزشمدار به حکومت دینی و جمهوری اسلامی ، سست شدن ارزشها و معیارهای اخلاقی و دینی اسلامی و چزهایی از آن دست. تا وقتی اینها در جامعه رخ ندهد ، نمی توانید حسی نرا به مسلخ کربلا ببرید. این مخالفتتان با براندازی نرم هم ، بخاطر بی آبرو شدن انواع و اقسام براندازی است. والا ، شما اگر واقعا با قسمی از براندازی مخالف باشید ، آن براندازی سخت و آنهم بشدت مقطعی است و در حال حاضر آن را تجویز نمی کنید. نه اینکه اصولا از آن بدتان می آید. علت عدم تجویزتان هم ، این نیست که به اینجا نرسیده اید که تنها راه ، براندازی سخت و مسلحانه است ، بلکه می گویید براندازی نرم در حلقهء انتهایی باید به سخت وصل شود .

862238~Clear-and-Present-Danger-Posters.jpgd.     من به خیلی از دوستان پیشنهاد می کنم فیلم های مطرح غربی را حتما ببینند . ولو اینکه در موضوع ، به من و شما هیچ اشاره ای نکند. غفلت خیلی ها این است که تا فیلمی مثل سیصد علنا اسم ایران را نیاره جم نمی خوردند - و خب بنظر من اگر کسی اینگونه باشد حتما احمق است.- فیلم علیه اسلام و خاورمیانه هم می سازند و خیلی ها جم نمی خورند . ماجرای این تیپ آدمها ماجرا آن سه پرنده ای است که روی سیم تلفن نشسته بوند و یک شکارچی اولی را می زند ! دومی به سومی می گوید : دیدی ؟ تا سومی می آید جواب بدهد ، شکارچی دومی را هم شکار می کند ! و وقتی شکار می کند ، سومی می گوید : دیدم! و این جا است که شکارچی او را هم می زند ! حتما برخی باید بایستند تا هالیوود رسما بگوید ایران ! خب چرا گذاشتید تا اینجا بیایند بعد هوار هوار کنید ؟ برای نمونه این فیلم ها ، من توصیه جدی می کنم به دیدم فیلم های کنستانتین ، سفر به جزیره ، ماتریکس – هر سه اپیزود در کنار هم – و ویرانگر خصوصا نسخه 2 . – الان هم می گویم برای نمونه، حتما فیلم ( خطر حاضر و آماده ) با بازی هریسون فورد را هم ببینید.  این فیلم یکی از نشانه های درک این موضوع است که چرا در درون و بیرون آمریکا هم عده ای برای دقیقا حفظ جهت وسمت و محتوای سیاست کلان آمریکا حاضرند چهارتا فحش هم شده به رئیس جمهور آمریکا بدهند. اما سمت و سوی سیاستهای آمریکا را حفظ کنند و کلی هم به نفع آمریکا و تمام لابی های درونش شود ! محتوای این فیلم کاملا مطابق با سیاست خارجی آمریکا است. در این فیلم هم، ظاهرا ذات حکومت آمریکا با دخالت نظامی و لشگر کشی سخت به این ور و اونور ولو در قالب عملیات محدود مخالف نشان داده می شود و به ادعای فیلم ، اگر کسی هم این کارها را می کند ، چارتا منفعت طلب ولو در مناصب مهم هستند ! نه حکومت آمریکا و نه حتی جریان اصلی سیستمهای امنیتی این کشور ! آنوقت پولهای مجلس و سنا باید صرف چی شود ؟ خودتان بگویید ! معلومه دیگه ! براندازی نرم .

e.     اینجا است که درک این نکته برای خیلی ها باید بهتر شود که ضد انقلاب عاقل ، برای این با براندازی سخت – در این مقطع – مخالفت می کند که باباجان ! اصولا کسی که از راه براندازی سخت جمهوری اسلامی ایران پیش برود : الف : ایرانیها را رادیکال می کند و تمام دعاوی داخلی آنها را از بین می برد. ب : براندازی سخت گران تمام می شود و الزاما هم عملی بنظر نمی رسد ج : خیلی با کثیف کاری و با برجا گذاشتن حجم زیادی از مدارک در خصوص دست خارجی پیش می رود وبی آبرو است. ج : باعث نثار کلی فحش بین اللملی به کل هیکل لیبرال دموکراسی می شود ! هیچ تضمینی هم نیست درست جواب بده !

f.      پس این جریان دنبال تئوریزه و کانالیزه کردن همه جریانات برانداز به براندازی نوین ، یعنی نرم هستند. دروغ می گویند که حتی براندازی نرم را قبول ندارند. مگر براندازی نرم یعنی چی ؟ یعنی تهی کردن نظام از محتوا. چند بخش و شاخه داردو بسیار پیچیده تر و مدرن تر از براندازی سخت است. برای همین خیلی آبروریزی ندارد و می توان در پوست دموکراتیک هم آنرا گنجاند. لازم شد هم می شود آخرش یک کمی براندازی سخت هم برای اتمام کار چسباند. تازه ، اگر همان تهی شدن نظام از محتوا رخ دهد که دیگر آمریکا با ایران مشکلی نخواهد داشت ! حتی با کل آدمهای سیاسی و غیره . همچی مسالمت آمیز (!؟!) کنارمان زندگی کنه که بگی ای ول !

اگه تونستید بگید لباسی که تن سحابیه چیه ؟g.     اون روزی که رفقای عزت سحابی بهش گیر دادند که تو چرا با وزارت اطلاعات همکاری کردی که بتونه دوربینشو بیاره تو کنفرانس برلین ، می دونین چی جواب داد ؟ گفت شماها نمی دونین من ازشون در ازای این کار چی گرفتم . گفتند چی گرفتی که ارزشش رو داشته ؟ گفت مجوز یک نشریه ! اون نشریه نشریه ای جز ایران فردا نیست که من از دوم خرداد اون رو می خوندم و می دونستم چی می گن و چیکار می کنن. حالا وقتی می بینید حسین درخشان تونسته یک دامین دات آی آر تو ایران بگیره ، خودتون بخونید تا ته ماجرا رو . اما حماقت از اون کسی است که چه به سحابی و چه به درخشان چنین امکانی را می دهد. یعنی گام برداشتن در مسیر براندازی نرم.

* جناب آقایی اومده کامنت نوشته بعد گفته کو سندت ؟ مستند حرف بزن ؟ جور بی خبری امثال این آقا را کی باید بکشه ؟‌من ؟ باید بروم به این سایت مزخرف لینک بدهم تا ایشون مشکلش حل شه ؟‌چجرا قبل از اینکه دست رو کی برد برای کامنت نویسی ببرند یک لحظه از ابر توهم بیرون نمی آیند و این ایده را کنار نمی گذارند که هرچی امثال من بگم غلطه و هرچی امثال خودشون بگن درسته ؟ خب بنده خدا یک کم سرچ کن یک کم از دیگران بپرس . واقعا که ! اونقت این گیر عالمانه ! را دستمایه حمله به احمدی نژاد کرده ! برو بابا خدا روزی ات رو جا دیگه حواله کنه !

/ 35 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران - در جواب رسول :

من از این آقا رسول درخواست می کنم جلسه ای را مقرر کنند تا حرفهايی که در اينترنت نمی توانم بگويم آنجا بگويم . آمدم جواب حرفهایی که در کامنت های جدید تایید نشده وجود دارد را همینجا بنويسم ، ديدم من چيزی را متوجه می شوم که آقای کامنت نويس نمی شود. ان هم این است که از دو حال خارج نیست که یا کامنت نویس مذکور مطالب چهارچوب مورد حدس و یقین من از همان مجموعه مورد انتقاد من است یا خیر. در هر دو صورت من حق ندارم جوابهایم را روی اینترنت بریزم . پس من درخواست گفتگوی حضوری دارم . هرچه زودتر بهتر. من به چهارچوب کلی وزارت اطلاعات بعنوان دستگاه اطلاعاتی نظام اسلامی ايمان دارم و از آن سو به پوچ بودن تبيلغات کلی بيگانه در خصوص کليت دستگاههای امنيتی کشور. اما در مورد موضوع محل بحث باید استدلال بشنوم . من می خواهم ببينم واقعا کجای حرفم اشتباه است. شماره تلفن من را همه دارند. همين امروز هم بگوييد خدايی می آيم . عشق به دانستن از همه چيز مهمتر است. توکل بر خدا.

علی س

من می خواستم درباره مطلبی که راجع به مجله ايران فردا نوشته بودی توضيح بدم ولی ديدم که آقای آرش به شما جواب داده . مجله ايران فردا از سال ۷۲ چاپ می شده ولی کنفرانس برلين فروردين ۷۹ اتفاق افتاد . حالا پيدا کنيد پرتقال فروش را . اما مطلب مهم تر . وزير اطلاعات آقای محسنی اژه ای قبل از وزارت اطلاعات رئيس دادسرای کارکنان دولت و مهم تر از اون رئيس دادگاه ويژه روحانی با حکم مستقيم رهبری بوده . حالا اگه اين آقا با اين سابقه و پشتوانه عرضه اخراج چهار تا مشارکتی از نظر شما منافق وطن فروش رو نداشته باشه يا بياد گفت همه عناصر کليدی اين مملکت سر سوزنی توان مديريتی ندارند ويا اينکه به قول سرمربی تيم ملی ( کل يوم ) در حال همکاری با سازمان فخيمه سيا هستند

بودن

سلام طرز جواب دادنت درونت و ظرفيتت رو خوب نشون داد.چون مخالف حرف زدم این طوری جواب دادی البته از شما ها طرفدارای با تعصب کور حکومت نه جمهوری نه اسلامی بیشتر از این انتظار نمیره.منم ميتونم بدتر از خودت جواب بدم اما خب مثل خودت ميشم!هر کی هر چی از دهنش در مياد لايق خودشه.اما در مورد چيزايی که نوشته بودي نمونه کسانی که وزارت اطلاعات به نا حق کشت همون افرادی بودن که به قتلهای زنجيره ای معروف شد.بقيه در کامنت بعدی

بودن

بقيه مطالب قبلی...در ضمن من از وزارت اطلاعات ايران حرف ميزنم نه از کشورای ديگه! تو مگه بابای من رو ميشناسی که ميگي«بابای تو راست گوئه» معلومه که توجه نميکنی که چی گفتم.من گفتم که «فريبکارای به ظاهر روحاني» و نه همه روحانی ها.روحانيون واقعی هميشه برای مردم مورد احترام بوده اند و خواهند بود.منظور من فريبکاران حاکم هستند که از اعتقاد مردم سوءاستفاده کردن و به هر قيمتی ميخوان حکومتشون رو حفظ کنن.اما تا کی؟هيچ حکومت ظلمی در طول تاريخ پايدار نبوده و نخواهد بود.اگه روحانيون نبودن بازم رژيم ستمگر پهلوی نابود ميشد.متاسفانه متاسفانه انقلاب به اون باشکوهی رو فرصت طلبان اعم از روحانی و غير روحانی به لجن کشيدن و حکومت رو غصب کردن.بقيه در کامنت بعدی

بودن

بقيه کامنتهای قبلی... خطبه عقد پدر و مادر من رو هم يه عاقد غير روحانی خونده.البته اين رو صرفاجهت اطلاع گفتم والا همونطور که قبلا به طور ضمنی گفتم روحانيت واقعی جای خودشون رو بين مردم و مهمتر از اون نزد خداوند دارن و اون حرف زشتی رو که در شان يه مسلمون نيست تایپ کردي همونطور که قبلاگفتم از شماها بيشتراز اين انتظار نميره.اما من به سهم خودم ميبخشم.در مورد اينکه روحانيون در اصول کلی عين همند اين يه چيز واضحيه اما مهم اجرای اوناس که داريم ميبينيم چطوری داره در جامعه اجرا ميشه. تو با حرفای من اسفند رو آتيش شدی و سرت رو به ديوار داری ميکوبی!چون تحمل حرف مخالف رو نداری. از کجا کشف کردی که عشق من آمريکاس و رفقای من لوس آنجلسين؟!!!جنايات آمريکا در جای جای دنيا معلومه و اون کشور صرفا با قدرتی که داره هر کاری که صهيونيستهای پشت پرده دستور ميدن داره انجام ميده

بودن

بقيه کامنتهاب قبلی... و داره مرتب به ايران به خاطر شاهکارهای احمدی نژاد و دارودسته اش فشار مياره که البته دودش بيشتر از همه تو چشم مردم ميره و ملت بايد تاوان بلاهت های حاکمين رو بپردازن. مردن هم که دست خداست نه خواهش تو! اما در مورد سپاهی که عاشقش هستی بچه های مخلص و فداکار سپاهی و بسيجی در دوران جنگ بودن که جونشون رو با تمام وجود فدای کشور و دينشون کردن نه سپاهی های فعلی که اونقدر از مال ملت خوردن که از سيری شکمای گندشون داره ميترکه. البته تو هم روزی پی به ماهيت رژيم حاکم ميبری و اين صحبتا برای بيشتر روشن شدن توئه.در اين باره به نمونه امير فرشاد ابراهيمی اشاره ميکنم که ميتونی سری به وبلاگش بزنی که مطالب جالبی داره.البته اون وبلاگم مثل خيلی وبلاگا و سايتای ديگه که حکومت آخوندی ازشون ميترسه فيلتره.نشونيش www.farshadebrahimi.blogspot.com خواستی جواب بدی سعی کن اخلاق یه بچه مسلمون رو رعایت کنی و ادب رو به کار ببری. هیچ کس به اندازه پیروان نا آگاه یک مکتب چهره اون مکتب رو زشت جلوه نمیدن حتی بد تر از دشمنان. آرزوی هدایت واسه خودم،خودت و همه انسانهای دنیا رو دارم.موفق باشی

پاسداران

بسم الله . بودن یا نبودن مسئله این است. ! برای اينکه از سرگيجه بميری کامنتت را منتشر نمی کنم . همين برايت بس که مستند حمله ات به انقلاب ونظام ، امثال اميرفرشاد ابراهيمی است. کسی که دروغی به اين لارج اسکالی ميگه که انقلاب بدون روحانيت هم به پيروزی می رسيد مثل اين است که بگويد انقلاب ايران از ماهيت دينی تهی بود. و در حقيقت وقتی رو دربايستی را کنار بگذارد می بينی که می گويد انقلاب بی امام خمينی (ره) هم به پيروزی می رسيد. حتما منظورش اين است که چپ کمونيست ها ، يا راست لیبرال سکولاريست ها ، يا مليون لائيک ، می خواستند اين انقلاب را به پيروزی برسانند ! بنده خدا . از اين تیپ انقلاف ! ها تو دنيا زياد شده . ماهيت ذاتی اين انقلاب محور قرار گرفتن اسلام است. در خصوص حکم عقد هم ، بدان که اگر حکم عقد خطبه پدر و ممادرت بر اساس تقليد از يکی از مراجع عظام تقليد يا براساس حکم احتياط در تقليد يا بر اساس حکم اجتهاد در مضوع تقليد قرائت نشده باشد ( مانند مابقی عبادات و احکام ! ) هبط است و پوچ . ضمن اينکه بفرما ببينم چهارچوبه ء اين ايجاب و قبول را آن آقای مکلا از کدام مکلای ديگر آموخته بود ؟ ضمن اينکه نمی دانی بدان ، اگر کسی لباس

بودن

سلام.بگو جرات منتشر کردنش رو نداشتم چون اون مطالب به صلاحم نبود که منتشر بشه.شایدم به صلاح نظام نامقدس نه جمهوری نه اسلامی!پاسخت رو هم که با لوده بازی شروع کردی و همینطور در طول پاسخ.البته از شماها بیشتر از این بر نمیاد.بازم که از شدت عصبانیت مردن رو برای من خواستار شدی اما من بازم واسه تو عمر مفید همراه با روشن شدن حقیقت از خداوند خواستارم. مانند افراطی های حکومت تا یه حرفی در مورد انقلاب و نظام گفته میشه که به مذاقتون خوش نمیاد(ولو اینکه علیه انقلاب و نظام هم نباشه)فورا" شروع به زدن انگ میکنین.چرا؟چون چیزی واسه گفتن ندارین و روش حکومتهای بسته وانتقاد ناپذیر همینه.خودت رو به نفهمی میزنی یا واقعا"نمیفهمی؟منظور من از مثال زدن امیر فرشاد ابراهیمی این بود که بگم اون آینده تو و امثال توئه.اونم یه افراطیی مثل شماها بود که فقط خوبی و بی نظیری!حکومت رو میدید.اما حالا داره ماهیت و گذشته حاکمین رو افشاء میکنه.البته همینجا بگم که من با همه گفته هاش موافق نیستم.من با نظام مخالفم و نه با انقلاب.اما مطالب رو الکی به هم ربط دادی.اینکه گفته انقلاب بدون روحانیت هم به پیروزی میرسید،بله همینطوره.بقیه در کامنت بعدی

بودن

بقیه از کامنت قبلی... انقلاب به دلیل فشار و ستم و جنایات رژیم پهلوی و به تبع اون مبارزات مردم اعم از مسلمون،کمونیست،ملی و... به وجود اومد به پیروزی رسید.اونیم که گفتی مثل اینه که بگه انقلاب از ماهیت دینی تهی بود،تو اینطوری نتیجه گیری کردی والا منظور اون این نبوده.بدون آقای خمینی هم انقلاب به پیروزی میرسید.ماهیت ذاتی انقلاب هم اونطور که تو گفتی محور قرار گرفتن اسلام نبود.اگر ملت دین دیگه ای هم داشتن و یا اگه دین هم نداشتن انقلاب شکل میگرفت چون هدف مبارزه علیه ظلم حاکمه.حالا هی انقلاب رو بچسبون به روحانیون.بله اونا هم در انقلاب به سهیم بودن اما نه اونجور که بهت حکومت فعلی القاء کرده. در مورد حکم عقد منظورم صرفا"ادای توضیح بود نه اینکه فکر کردی که روحانیون رو قبول ندارم.همونطور که قبلا"هم گفتم روحانیون واقعی همیشه مورد احترام مردم بوده اند و خواهند بود.هر دینی احتیاج به روحانی داره.من با روحانیونی مخالفم که دین رو به دنیا فروختن و میخوان به هر قیمتی حکومت کنن. منافع انقلاب رو هم حکومت نالایق به هدر داده.چون از همون اول قدرت رو در ید خودشون قبضه کردن.بقیه در کامنت بعدی

بودن

بقیه از کامنت قبلی... آخرین حرفت هم که باز همون تفکر بسته ات رو نشون میده که تا چیزی میشه فورا"اسم بیگانه رو میاری.بسیجی،پاسدار و روحانی خوب کسیه که به مسلمون واقعی باشه و فکرش این نباشه که فقط خودشون وجود دارن و ملت ایران هم ارزشی ندارن. تو که ادعای اطلاع از احکام اسلام رو داری،بگو ببینم خامنه ای که قبل از رهبری حجت الاسلام بود ،چطور یه شبه به آیت اللهی رسید و مرجع تقلید! هم شد؟و بد تر از اون،چطور به خودشون اجازه دادن که بهش بگن علی(ع)زمان؟!!!یعنی از امام زمان(ع)بالاتر؟این همون تقدس دادن الکی به حکومته تا راه انتقاد از خودشون رو ببندن.واقعا" که سوءاستفاده از دین و اعتقاد مردم تا کجا؟اما خب دست اینا هم واسه ملت رو شده و صرفا"دارن با بگیر و ببند و بزن حکومت میکنن.مخصوصا"از وقتی که تندیس بلاهت(احمدی نژاد) رو همون سپاهی که عاشقش هستی روی کار آورد.البته ظلم هیچوقت پایدار نیست و همانگونه که حکومتهای ضالم قبلی نماندند این حکومت ریاکار هم نخواهد ماند.انشاءالله