يکبار هم غير سياسی !

بسم الله .

می دانيد که ، من معمولا هروقت يک يا چند موضوع مهم می بينم می آيم و فوری بروز می کنم . عموما هم ، سياسی می شود. اين بار ، يک حسی گفت اين بار غير سياسی . گفتم يا علی ! اما يا علی من سکولار نيست !

 

بچه ها !

يک کسی ، مثل اين حسين درخشان ، که الان در دوره غرق شدن بسر می برد ، می آيد و موقع ترسش، دم از ارزشهای شما می زند ،‌ اما خودش از آوانگاردهای رسمی جريان حذف همين جريانهاست، می آيد و دم از بزرگ شدنش با شهيد فهميده  و روايت فتح و چه و چه می زند !! اما خودش صفحه اش ، اصلا ساخته شده برای پاک کردن رد پای فهميده ها از دل خرمشهر و شلمچه و کربلای ايران، و يک آدمهايی هم مثل شماها پيدا می شود بی جبيره مواجب مرد و مردانه با عشق و انرژی و هنر و توان خودتان به ميدان می آئيد برای حفظ همين ها . البته با کمترين ادعا.

من می دانم ، اگر ، از ارزشی ترين وبلاگ نويسها بپرسی برادر يا خواهر من ، حالا ، می توانی ادعا کنی درجرگه بسيجيان خالص خدا قرار گرفته ای ؟ ، جز آهی ،  آرامشی ، نگاهی به آسمان و گاهی هم اشکی ، نگاهی پر حرف در دل سکوت ،‌و آرزويی عميق ، چيزی تحويل من نخواهد داد - والبته اين نشان از همان معرفت عميق بسيجی است - يعنی ادعا صفر ،‌اما عمل ؟ عمل اين وبلاگ نويسهای ارزشی همين بس که حسين درخشان را به واکنش انداخته و لينک صفحه ای که فهرست اسامی شما است را در صفحه خودش قرار داده . البته با جمله ای برای تخريب . اينها چه زمانی صداقت داشتند که بار دومشان باشد ؟

اما به حسين درخشان نگاه کنيد ؟ فقط در فضای جمهوری اسلامی و ولايت عشق رشد کرده و استخوان ترکانده حالا و حالا آمده و در دفاع از ترس خودش و برای ايجاد حاشيه ای امنيتی برای خودش حربه ای نخ نما را بدست گرفته ! خرج کردن بسيج و بسيجی و حسين فهميده و روايت فتح و امثالهم جلوی حاج حسين شريعتمداری .بعد هم ادعا می کند دست پرورده فرهنگ اسلامی است . انگار يادش رفته به مسعود بهنود در گزارش راديو بيوبی.سی گفت من دست پرورده مدرسه علوی هستم که سياستش حجتيه ای و بر خلاف حکومت بود !

من شما ها را دوست دارم .

کوچه مدرسه حجتيه را با موجز و رک گويی اش ، سيد صالح را با قلم زيبا و پای کاری اش ،علی انصاری را در موشکی و نظامی با عشقش به انقلاب و سپاه ،مجيد زورو را با قلم دوست داشتنی و پرجاذبه اش، عطر نماز را با معرفت عميق دينی اش، حسين داووی را با نغمه هايش که از دل من است ، صفحه حزب الله را که حبل المتين امت حزب الله در دنيای سايبر شده ، احمد سيف الاسلام را با ماشه ديجيتال کلاشش که آماده هرلحظه برای شليک به مصلحت انديشان است ، حاج آقا احمد را در منبرنت با بروز بودن سياسی اش و صبر و تحملش در برخورد با ضد انقلاب و ...

چندتايتان را بشمرم؟ خداييش چندتايتان را ؟

محتوای وبلاگهای شما از چند صد وبلاگ غيرارزشی ديگر وزين تر است. هرکدامتان وزن صد وبلاگ را داريد.  اينکه تکنوکراسی را بکنار بگذاريم وتسليم قواعد ابزار نشويم ، اينکه آنچه را فکر می کنيم بگوييم بدون تر از هژمونی دشمن ،‌اينکه درخانه دشمن برويم و بر او انديشه مان را فرياد کنيم ،‌اينکه به او يادآوری کنيم که ما هستيم وبيست و پنج سال است که خار در چشم او و استخوان در گلويش هستيم ...

اللهم اجعلنا من انصاره و اعوانه وجعلنا من المستشهدين بين يديه

يا ابا صالح مدد !

ای که با من ، هستی و من ، از تو دورم ، ای نگارم !

دورم از خود ، با گناهان ، ای که هستی ،‌در کنارم !

ای که با ما همنشينی ، با سرشت ما عجينی ،‌روی چشمانم قدم نه ، تا سرشکم را ببينی !

يا ابا صالح مدد !

در خزانم ، جلوه ای کن ! ای بهار آفرينش !

تا به پايان آيد ای يار ، انتظار آفرينش !

ساقی زيبای مجلس ! ای مرا دلدار ومونس ! پرده بگشا از جمالت ! ای گل زيبای نرگس

يا ابا صالح مدد !

/ 45 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

من همان ابتدا هم گفتم که من مدعی دموکراسی غربی نبوده ام که ادعايم با حذف کامنت ها مخدوش شود. اما حالا سئوال می کنم شماها که مدعی دموکراسی غربی هستيد ديگر چرا نظرات ديگران را حذف می کنيد . چرا برای کامنت دهی شرط می گذاريد ؟ چرا همه کامنت ها را حذف می کنيد؟ من دوستانی دارم که بسيار زياد در مضوع انرژی اتمی برای درخشان کامنت گذاشتند . اما درخشان جرات درج کامنتهای آنها بدون دستکاری را ندارد. شماها چرا ؟ از من که عيب نيست !من پای انديشه خودم ايستاده ام . شماها چرا پای اندیشه خودتان نمی ایستید ؟‌

پاسداران

حالا برمی گردم به بحث با جنابعالی . - ضمن اينکه دوباره تاکيد می کنم شما هيچ بحثی مطرح نکردی و کاری جز جنگ روانی وتبليغاتي و ادعا و حرف بی سند و مدرک و روی هوا و مسائلی که پيچ هر راديوی ضد انقلابی را باز می کنيم همه اين بيست وپنجسال شنيده ايم نگفتی .- ۱- : مخاطب من در بی ارزش شماردن اعراب توسط شما ، عموم ضد انقلاب است. شما هم با آنها فرق نداری. شما در مورد نظرات کل جریان ارزشی مرا مواخذه کن . من هم شما را در مورد کل جریان ضد انقلاب . کدام وسیعتر است ؟ منصفانه نیست ؟

پاسداران

۲- هدف ضد انقلاب در زدن اعراب چيزی جز ترکش دادن به اسلام نيست. اما نمی دانند که اسلام فرهنگ بدون مرز است . فرهنگی که الان در مغز استخوان غرب و خصوصا آمریکا هم رسوخ کرده. اليس الصبح بقريب؟

پاسداران

۳- علت کمک ايران به ملت فلسطين نه فقط به علل دينی و ايدئولوژيک و نه فقط به علل امنيتي و سياسی ملی محدود نمی شود که علل خالص انسانی نيز بتنهایی دلايلی کامل است که همه دنيا را نیز از این منظر در اين موضوع با ايران و حاميان فلسطين همراه می کند . تو بگو چرا رژیم اشغالگر قدس (اسرائيل) تا بحال در ۱۸۸ قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل محکوم شده و در شورای امنيت نيز ۵۴ قطعنامه عليه ان صادر شده و صد البته همه قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل علیه رژیم اشغالگر قدس (اسرائيل) توسط آمريکا وتو شده . پس دلائل به هيچ وجه منحصر به دلائل ايدئولوژيک نمی شود.ظلم عامل اصلی است.

پاسداران

۴- ساده انگاری است که رد شدن کل ارزشهای اصلی دنيای غرب ،‌ بعلت صرفا تفاوت دينی آنها باشد ! و تنها اشتراک دينی موجب تاييد تمام ارزشهای يک فرد شود . حتی ارزشهايی که ربطی به دين و اصالت دينی نداشته باشد. بر اين اضافه می گردد موضوع فرقه های دست ساز توسط سيستمهای اطلاعاتی غير مسلمان در حوزه سياسی وعقيدتی ملل مسلمان . موضوع مستر همفر و ميسيونر های مذهبی و بحث ماسونيزم و بابيت و بهائيگری هدايت شده از سفارت انگليس در تهران را اگر کسی کر و کور و لال نباشد انکار نمی کند.پس هم دينی و حتی هم مذهبی ربطی به تاييد همه ارزشها بدون همان نظارت استصوابی که گفتم نمی شود. مگر همين اصلاح طلبهای آمريکايی داخل مرز ايران ادعای شيعگی اثنی عشری شان نمی شود ؟ حواست کجاست ؟اينکه دليل نمی شود تمام ارزشهای آنها پذيرفته شود. مگر مثلا همين اصلاحات آمريکايی چی ها تمام ارزشهای ما را صرفا بخاطر اشتراک دينی ومذهبی قبول می کنند ؟ حواست کجاست ؟

پاسداران

در ادامهء ۵ : اگر کسی اشتراک دينی يا مذهبی داشت لزومی ندارد که انديشه سياسی اش هم با من يکی باشد و این نباشد اينکه اشتراک دينی ما حقيقی نباشد ؟ !!! و اما ۶- فرهنگ اصلی کشورهای عربی در نوع حکومت داری همان حکومت سکولار است که همان فرهنگ غربی است . حکومت اسلامی يعنی چه ؟ اين کشورها فقط حکومت مسلمانان هستند نه حکومت اسلامی . اين ، ينعی حکومت مسلمانان ، يعنی سکولاريزم دينی ، همان نسخه ای است که اصلاحت آمريکايی چی ها در ايران برای حکومت ايران می پيچند ! حالا تو چه می گويی ؟ حواست کجاست ؟ عجيب اين است که در ضد انقلاب اینهمه تنوع وجود دارد. ! با هم کمی هماهنگ باشيد. حرفهای شما همديگر را نفی می کند. يک روز در دانشگاه تهران ژایان جلسه سخرانی یکی از اساتید با يکی از دانشجوهای تحکيم بحث شد . حرفهايی زد که به او گفتم مواظب باش سعيد حجاريان نشنود چون ممکن است با دمپايی له ات کند ! شما هم همينطور . دم زدن از حکومت اسلامی و پايه قراردادن آن برای استدلال در ضد انقلاب = مرگ ! برو مطالعه کن ببين کدام ضد انقلاب حکومت اسلامی را پايه قرار می دهد ؟

پاسداران

حالا با اين بحث من خودت ارزش اين جمله ات را مشخص کن ::::گفتی که مگر انقلاب ايران با ارزشهای اون دنيايی که تو می گی موافقه که من منتظر تاييد آنها باشم ؟ خوب من هم برات مثال کشور عربی زدم که حکومتش اسلاميه!:::‌ یادت باشد حکومتی اسلامی است که در آن سیاست کلان بر اساس اسلام و مصلحت جامعه مسلمانان تنظیم شود و این آنچیزی است که اصلاحاتچی های آمریکایی نمی پسندند . آنها می گویند انسان می تواند علیه خدا هم تظاهرات کند ! . حالا ۶- تو پرسيده ای ::::کدوم کشور غربی هست که زن حق رای دادن نداره؟! خيلی مايلم بدونم:: کدام جمله من در آن اين معنا بود که در کشورهای غربی زن رای نمی دهد ؟ من گفتم کشورهای عرب ! حواست کجاست ؟ همين کشورهايی که می گويی حکومت اسلامی !!!‌دارند !! . اگر تو کمی حواس جمعی داشتب با مطالعه خوب کامنت سه شنبه، 28 مهر 1383، ساعت 21:13 من متوجه می شدی فاصله غ با ع فقط يک کليد و اشتباه تايژی بوده . باز هم بی حواسی کردی؟ حالا که تو هنوز کامنت سه شنبه،ساعت 21:13 من را درست نفهميده ای برو و از اول بخوان . برو از اول درست بخوان و متوجه شو بعد بقيه بحث ها را ادامه می دهيم . البته من همه را جوابمی دهم .

پاسداران

حالا خداييش با اين وضعيت فکری شماها ، با اينهمه استدلال در اين بيست و پنج سال ، من اگر واقعا از غرب هم استدلال می آوردم که زای مثلا حق رای نداشته باشد باز حرف جديدی نمی زدی ؟ کی شما ها از استدلال چيز ياد می گيريد که اين بار دوم باشد. تو يک جايی مثال بزن ضد انقلاب حرف انقلابيها را قبول کرده باشد و کارش در آخر استدلال به فحش نکشيده باشد.

پاسداران

اگر نظرات من را از پايين تا بالا خواندی ، بی زحمت يک کامنت بزن با فقط اين محتوا : کامل خواندم . تا بقيه حرفهايم را هم بزنم . من هم کمی کار وزندگی و درس دارم ها ! خدايی نيت کرده ام يک بحث خوب با هم داشته باشيم . يک بار هم شده يک بحث دقيقصورت بگيرد. هرجا ما اشتباه کرده باشيم برای اينکه بتوانيم از ديروز بهتر باشيم قبول می کنيم و فردا بهتر می کنيم . شماهم هرجا حرف حق را حس کردی قبول کن . لعنت بر آنکس که دکان بازکرده باشد. گرتو بهتر می زنی بستان بزن خوب ؟ . پس اول متنها را که تويش سوء تفاهم زياد بوده دوباره بخوان .

پاسداران

آقا اين از هم يکبار غير سياسی ما !!! نماز و روزه همه قبول انشاء الله . حتی شما ياسی خان ! فعلا يــــاعلـــــی.