نامه ای از من ، برای روزنامه های دوم خردادی !

تصویری از  ماهواره ایرانی مصباحنامه ای از من ، برای روزنامه های دوم خردادی !پاسخی به انکار "امید" و "سفیر"  

صبح فردای پرتاب ماهواره کاملا ایرانی "سفیر" که تولید مشترک صنایع الکترونیک وزارت دفاع و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و وزارت ارتباطات و وفناوری ارتباطات است ، از یک لانچر کاملا ایرانی که تولید صنایع مربوطه در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است ، هنگام رفتن به سر کار ، تیترها و روی جلد ها را نگاه می کردم . نگاه کردن به واکنش برخی روزی نامه های خبیث دوم خردادی و رفتارشان با خبری که جهان را تکان داد ،‌ خیلی عبرت آموز بود.  

حتی برای بسیاری از امثال من که در جریان جزئیات تولید این محصولات بودیم و همگی جزئی از چرخ دنده های این نظام بزرگ فناوری و دانش هستیم که با دستان خود ، هریک سهمی در تقدیم این هدیه ناقابل به ملت بزرگ ایران اسلامی داشته ایم هم ، لحظات صدور دستور لانچینگ و خود لحظه لانچ ، فراموش ناشدنی است.

ریختن عرق سرد شعف و سرمستی ، عرق ناشی از به نمایش گذاشته شدن محصول بیخوابی ها و اذیت شدنهایت از استرسهای علمی و فنی و دلپیچه گرفتنهای ناشی از غذانخوردنها و بدخوابیدن ها و خانه نرفتن ها و و و ... لذتی غیر قابل توصیف دارد. امیدوارم همه آنهایی که دلشان برای این دین و ملت و کشور می تپد روزی این لذت غیر قابل وصف را بچشند.  

این حال و روز امثال ما بود ، که از جزئیات هم با خبر بودیم و حتی شاید همسرمان هم از آنچه که می دانستیم و می دانیم ، اطلاع نداشته باشد. من شک ندارم که این وصف ، در خصوص ملت شریف ایران که این هدیه کوچک فرزندانش در حوزه های :های تک:  را چنین –بقولی سورپرایز وار – مشاهده می کند ، صد چندان است. چنان که همسرم هم ، خبر پرتاب این ماهواره توسط لانچر و موشک ایرانی را به من با حالی عجیب توصیف کرد و از اشک ریختنش هنگام مشاهده صحنه پرتاب می گفت. او هم ، یک مهندس ایرانی است که البته در حوزه ای دیگر از فناوری های روز ، مشغول است. او هم ، معنای عشق به خدمت و عشق به ائتلای این کشور را می فهمد. او هم عاشق اباعبدالله الحسین (ع) است و میخواهد تا این خیمه سرای اباعبدالله را آبادتر از هر روز ببیند. به من چند روز پیش می گفت که اگر خدای ناکرده حماقتی از دشمن کوردل و احمق ایران سربزند ، دوست دارد در صف اول مجاهده و خدمت باشد و این بود که من به انتخاب درستی که کرده بودم ، بازهم مشکور و مسرور شدم .  

            حال ، خودتان ، اندازه بگیرید و محاسبه کنید ، کینه و غضب و نفرتی را که در سینه من ، متراکم می شود از چند قلم به مزد خبیث بی حیثیت و بی وجودی که بجای آنکه در کنار ملت ، شادی تقسیم کنند ، زهر مرگ رفیق و همپالکی عجیب و غریب خودشان را روی جلد روزی نامه شان در کام ملت کردند تا به ملت بگویند که آهای ! کجا ؟ امروز روز شادی برای افتخارات ملی نیست. شما ملت! شماها ، بجای آنکه مسرور و شاد باشید باید گریه کنید. شماها حق شادی های بزرگ ندارید. شماها حق نفس کشیدن ندارید. شماها باید در عزای هم حزبی ما سیاه بپوشید و به کوچه و خیابانها آمده لباس عزا تن کنید. 

2008-02-04t095357z_01_nootr_rtridsp_2_international-iran-rocket-dc.jpgاینها ، همانهایی هستند که اصلا حتی میخواستند زیرآب رنگ سیاه چادر را هم بزنند ! آنها همانهایی هستند که سید الشهدا(ع) را خشونت طلب و کشته شدن ؟!!! او را – نستجیر بالله - نتیجه خشونت طلبی رسول خدا معرفی می کنند. اینها همانها هستند که شعار مرگ را حتی برای قاتلان اطفال شیرخواره در فلسطین و عراق و افغانستان و هرچه مسلمان آباد دیگر است ، نیز ، سزا نمی دانند ! اما حالا ، چه شده که جلوتر از همه ، و با فریادی بلند تر و با صدایی رساتر و به شکلی بسیار موحش تر ، لباس عزا تن کرده ، زیر تابوت گرفته واویلایی سر می دهند که صدای شادی مردم از افتخارات شگرف او را نشنوند ؟  

به عنوان یک عنصر کوچک از خانواده بزرگ متخصصین علمی و فنی نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران ، ننگ و نفرت ابدی را برای این چنین بی هویتان سیاست پرست ضد ملت ، آرزو می کنم . 

 

امضاء : یک مهندس جوان وزارت دفاع

/ 13 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عابد

حداقل می گفتيد چی گفتن شما که فقط لعن ونفرين کردی؟!!!

علی

مهندس جوان عزيز و بزرگوار خيلی حرص نخور و خونت را بخاطر اين نامردهای به قول عزيزی (روسپی های سياسی) آلوده نکن زمستان خواهد رفت و روسياهی و ننگ و نفرين ملت برای آنها و اربابان خبيثشان خواهد ماند اگرچه خيلی بهت حق ميدهم برادر يک عده ای هم که نتوانستند برای انقلابشون خون بدهند بايد بجای آن خون دل بخورند اجرتان با صاحب انقلاب .

نخل

مطلبتون عالی بود روزنامه های دوم خردادی بايد نشون بدن که هيچ وقت برای ايادی محترم غرب کم نمی ذارن... اما به قول حضرت امام «سيل خروشان خلق و امواج شکننده ملت با اتکال به قدرت لايزال همچون دريايی مواج به پيش می رود...» منتظر نظرتون توی وبم هستم. يا علی

ابوالفضل

خدمت شما عرض کنم اولا که این فناوری رو این احمدی نژاد تو همین دو سال نساخته که این جوری دارین خودتون جر می دین این سفیر و امید حاصل زحمات دولت آقای خاتمی و زحمت کشان دولت پاک ایشونه دوما انشالله مشخص خواهد شد حق با کیه به امید روزی که این ظالمان به سزای اعمالشان برسند

جليل

به نام خدا دستتان درد نکند که باعث سربلندی هرچه بيشتر اين آب و خاک شديد (شما را ميگم ای داتشمندان عرصه جهاد علمی) و خاک بر سر اين بعضی از اين خود فروخته ها که حاضرتد برای خوشايند اربابانشان همه جور خوش رقصی بکنند اما اين را هم بدانند که ديگر ان هشت سال حکومت سياه آنان ديگر تکرار نخواهد شد هميشه آرزوی روزی را ميکنم که بعضی از اين قلم به مزدان خائن راپشت ميز محاکمه عدالت ببينم خصوصا اون جاسوس هسته ای را که خودشو متصل به قدرت هم کرده يا اون کله پوکی که هرازگاهی يه پرپوچی نشخوار ميکنه و ايندفعه هم فرموده فلسطين و کمک به انها چه ربطی به ما داره! ميدونيد که کيه ديگه همونی که فاميلش مرعشيه ....

ياسر مباشری

بسمه تعالی به عنوان يک جوان ايرانی خدمت شما و همه کسانی که اسباب سربلندی ايران اسلامی را فراهم کرده ايدخسته نباشيد ميگويم. از اين جماعت هم بيش از اين انتظار نداشته باشيد که قدما گفته اند: از کوزه همان تراود که دراوست.

بودن

سلام متن این شخص در کدوم سایته؟

یک ایرانی ازاده

سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین بشکست قیمت سنگ نیافزاید و زر کم نشود.

سعید

با سلام لطفا تصویر لباس فرم کارکنان وزارت دفاع را در وبلاگ قرار دهید با تشکر