باتو می گويم بسيجی...

بسم الله

باتو می گويم

بسيجی


به تو خیانت می کنند، تو مکن

تو را تکذيب می کنند ، آرام بـاش

تو را می ستايند ، فريب مخور

تو را نکوهش می کنند ، شکوه مکن

مردم شهر از تو بد می گويند ، اندوهگين مشو

همه مردم تو را نیـک می خوانند ، مسرور مبـاش

آنگاه تو از ما خواهی بود

حضرت امام محمد باقـر عليه السـلام

/ 7 نظر / 9 بازدید
امین

سلام. اين که چيزی نيست. ما از اين حطرناک تر هم انجام می‌ديم. باور نمی‌کنی از محسن بپرس! غم هم مخور ...

امیر مرتد

شعار نده بسیجی. اگر رژیم قبلی چپاول میکرد (که میکرد) حداقل ملت ایران برای امرار معاش تن به فحشاء نمیداد. الان مردا از همه جا میان به ایران برای کامیابی جنسی. آیت الله عظمی هات مینویسن اسلام مرز نداره و کسی حق نداره مسلمانی را از ایران اخراج کنه (توضيح المسائل- آيت الله العظمى سيد محمد شيرازى) - این بیشعور ها باید پاشونو از ایران بذارن بیرون ببینن سنی ها نظرشون راجع به شیعه چیه، بعدا اون دهن بوگندوشو باز کنه و زر زر کنه. باید دادش دست طالبان یا وهابی ها تا بفهمه سنی ها چطور بهش حال میدن. اگر جون سالم بدر برد بیاد زر بزنه و بگه هر مسلمانی میتونه بیاد ساکن ایران بشه. آمریکا، انگلستان، اسرائیل و کومونیسم در طی چندین دهه نتونستند انقدر ایرانی رو از اسلام گریزان کنند که شما ها در طی ده سال تونستید.

امیر مرتد

الان هم میسحی های کلیسایی در آمریکا و اروپا برنامه ریزی گسترده دارند که از این فرصت استفاده کنند و تا میتونند ایرانی ها رو به مسیحیت بکشونند. برای ایرانی های مثل من هم اسلام بدون ایران کوچکترین ارزش و مفهومی نداره. در واقع این ما ایرانی ها بودیم که اسلام رو درست فهمیدیم و در فرهنگ خودمون آموزش دادیم، و از برکتش نه تنها ایرانی ها، بلکه جهانی بهره مند شد. من از ته دل حاضرم آمریکا بیاد در ایران اگر اون آخوند تخم عرب که میگه ایران مفهومی نداره رو از هستی ساقط کنه.

امیر مرتد

حالا چماقتو بگیر دستت و برو جلسه بزرگداشت فردوسی و مردم بیگناه رو کتک بزن که چرا از این "مجوس" و "ذندقه" و "عجم" تقدیر و سپاسگزاری میکنند. ولی این نامردمی ها بالاخره خودکشی خودتون بود و همونطور که میدونی حالا پایگاه مردمی ندارید. میگی نه، خودت برو تو خیابون، مدرسه، دانشگاه، تاکسی، اداره و همه جا و از ملت بپرس راجع به شما ها چی فکر میکنند. من خودم تو یه جلسه فرهنگی کتک خوردم بدون اینکه کوچکترین گناهی یا خطایی کرده باشم. از یکمشت لات چماقدار بسیجی. همین فردوسی خوب میگه: هر آن کو گذشت از ره مردمی -- ز دیوان شمر، مشمرش آدمی.

پاسداران

بسم الله . يادم نمی آيد اين شعارها و ادعاها را جايی غير از روزنامه های زنجيره ای ، يا از دهان کسانی جز کسانی که به جريان سياسی حامن بر مقدرات اجرايی کشور - مشارکت - رای دادند شنيده باشم . همچنين ، اين حرفها خيلی شبيه بود به نطق های آتشين ژيش از دستور نمايندگان محترم (؟) مشارکتی در مجلس ششم آنموقع که عليه شورای محترم و مظلوم و زجر کشیده ء نگهبان سخنپراکنی می کردند . ادعا پشت ادعا. دروغ پشت دروغ . اگر دروغ ، نبود ،‌چه می کردید ؟ کسی ذره ای شک ندارد که سکولاریزم مادر درغوگویی است. واقعا با شما ها چه بايد کرد ؟ در اينترنت ناگهان شير می شويد - البته از همان نوع که مهاجرانی در کودکی سرکشيده بود - اما در فضای حقيقی انسانی نه تنها حرفی برای گفتن نداريد ، حتی آنجا هم که به همان چماق و چاقو و بمب و ترور و کشتن روی می آوريد ، بازوی توانمند و مقدس بسيج شما را در پستوهای خانه هايتان خانه نشين می کند. ماجرای شما مانند ماجرای خانواده ابوسفيان است هنگام ورود لشگر اسلام به مکه ، که رسول مکرم اسلام هرکه را در خانه خودش بود امان دادو خانواده ابوسفيان را هم . و هند جگرخوار ، و ابوسفيان ، و خانواده اش هم ، مثلا ايمان آوردند . الب

یاران

سلام آقای مرتد شما طوری بی ادبانه صحبت کردی که ادام تعجب ميکنه چطور کسی ديگه را به جز خودتون لات ميدونيد شما به آقای پاسداران گفتی به مدرسه ها برود و نظرخواهی کند خوب من يه محصل با شما کاملا مخالفم گفتيد در تاکسی بشيند خوب من کسی که با تاکی اين ور و اون ور می روم برادرم هم دانشجوست يا حق