خود ذوقمرگ زدگی سياسی روانی !

بسم الله .

بابا ! آقا همگی به مدت سی ثانيه : هيپیپ ، هورا ! خاتمی دوستت داريم ! دقت کنيد فقط بمدت سی ثانيه ! ؛)) اصراف نشود ! :)) بدبختها چه آرزويی دارند يکی از مقامات ايرانی حداقل در يک برنامه غير رسمی ، لا اقل در رودررويی حادثه ای ، فقط با آنها دست بدهد ! :)) حالا که اينجوری شده ! دست نداده ذوقمرگ شده اند . اگر دست می داديم که هيچی ! :))

منبع : روزنامه کيهان

گزارش موثق به نقل از شاهدان عینی حكایت از آن دارد كه آقای خاتمی در مراسم تدفین پاپ نه فقط با رئیس جمهور رژیم صهیونیستی دست نداده، بلكه موشه كاتساف (موسی قصاب) كه قصد دست دادن با ایشان را داشت، تحقیر نیز كرده است.

ماجرا اینگونه بود كه ...
بعد از پایان مراسم، آقای خاتمی كه با هوشیاری از مواجهه با سران و مقامات عالی رتبه برخی از كشورها اجتناب كرده بود برای ترك محل به سوی اتومبیل مخصوص خود می رود. در این هنگام جمعی از سران و مقامات شركت كننده در مراسم برای خداحافظی به سمت ایشان می روند و از جمله رئیس جمهور رژیم صهیونیستی خود را به ایشان نزدیك كرده و با لهجه ای عربی می گوید سلام علیكم و آقای خاتمی به تصور اینكه او یكی از مقامات كشورهای عربی است پاسخ می دهد «سلام علیكم و رحمه الله» پس از آن، موشه كاتساف در حالی كه دستش را به سوی آقای خاتمی دراز كرده بود می گوید؛ من فارسی حرف می زنم، متولد یزد هستم و همسایه شما بوده ام. در این حال آقای خاتمی پی به هویت او برده و با لحنی جدی و چهره ای عبوس می گوید؛ من در یزد متولد نشده ام و همسایه ای نداشتم و ...
بلافاصله در حالی كه هنوز دست رئیس جمهور رژیم صهیونیستی به سمت ایشان دراز بود، سوار اتومبیل شده و محل را ترك می كند.

تحقیر موشه كاتساف از سوی آقای خاتمی كه در حضور جمعی از سران و مقامات عالی رتبه كشورها صورت پذیرفته بود، ضمن آن كه رژیم صهیونیستی و مقامات غربی را به شدت عصبانی می كند، پرده ای غرورانگیز از عزت و اقتدار جمهوری اسلامی را به نمایش می گذارد كه داستان جعلی رسانه های صهیونیستی را می توان عكس العمل برخاسته از عصبانیت و تحقیرشدگی آنها دانست.

گفتنی است كه علی رغم حضور صدها خبرنگار عكاس و دهها دوربین فیلمبرداری كه از این صحنه فیلم و عكس تهیه كرده اند، تاكنون هیچیك از این عكس ها و فیلم ها منتشر نشده است و رسانه های رژیم صهیونیستی برای القای داستان جعلی خود به یك عكس معمولی كه موشه كاتساف را با فاصله چند نفر از آقای خاتمی نشان می دهد متمسك شده اند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انصافا ديگه چيز ديگه ای لازم نيست اضافه بشه ! . :))

/ 15 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پياده رو خاطرات

سلام ... آقای عليرضا طاهرپور ... برای اين که قضيه برايتان درست جا بيفتد باز هم شما را به وبلاگ عبدالله شهبازی ارجاع ميدهم http://www.shahbazi.org/blog/ تا ببينيد که رييس جمهور اسراييل موی سفيد دارد و هيچ ربطی هم به اين عکسی که شما داده‌ايد ندارد ... آن فردی هم که با عرقچين روی سر آنجا ايستاده احتمالا نماينده دين کليمی است مثل روحانی‌هايی که به نمايندگی از اسلام در مراسم حضور داشتند ... ميگم مثل اينکه کفگير خيلی به ته ديگ خورده که چنين عکسهای بی‌ربطی رو دليل مياريد نه؟ ...

Alireza

باز هم سلام. این روز ها سطل آشغال خیلی پر کاربرد شده..... در کامنتم تو مطلب قبل هم گفتم: اين عکس ها چيزی رو اثبات نمی کنه جز علاقه ی بيش از حد مقامات صهيونيستی برای در کادر بودن عکس هايی که از آ.خاتمی گرفته شده

shanai

جناب پاسداران! چه خبره اينجا ؟؟ پيف پاف بدم خدمتتون؟؟؟

پاسداران

بسم الله . شنايی جان . دست شما درد نکند. اما با لنگه دمپايی مشکل حل شد. تشکر :)).

آرش

روزنامه قابل اعتمادتر از کيهان گير نياوردی. خداييش اين شريعتمداری استعداد داستان گويی خيلی خوبی داره.

پاسداران

بسم الله . چقدر گويا و رسا بود اين نام ! جهل مرکب ! و شاعر خوش گفت : در جهل مرکب ابد الدهر بماند

پاسداران

بسم الله . اسرائيل ملت هم دارد ؟ مزخرف ترين جمله ! رژيمی که رئيس جمهورش نژادش مال خودش نباشد ( موسی قصاب یزدی ! ) و نخست وزيرش مثلا روس باشد و وزير جنگش ترک باشد و وزير تبليغاتش اسلاو و وزير فلانش فلان جايی و .. ملت؟ وقت دروغ ۱۳ گذشت ! دير رسيدی ! چه همه شان دارند به جمع دروغگويان رسمی می پيوندند ! هرکس که فارسی نوشت وگفت من فارس ام که ايرانی نمی شود. مگر همين موسی قصاب با خاتمی فارسی حرف نزده؟ پس ايرانی است عقل کل ؟ تو هم عين او . هر جاسوسی زبان منطقه هدف را بلد است. جاسوسی که شاخ و دم ندارد. هرکس منافع هر کس را تامين کند برايش جاسوسی کرده . خصوصا در اين دوره و زمانه که نوکری بی جيره و مواجب رواج زيادی دارد ! :))

saeed

http://www.farsnews.com/plarg.asp?ctc=99250&nns=8401280332

حسین فلاحی نژاد

سلام برادر ابوذر امشب یعنی 30/01/1384 من برای اولین بار ادرس شما را از آقای احسان همت یار دریافت کردم منطقه جنوب اواخر سال 1376 را اگر یادتان هست با من تماس بگیرید.