روز جزا ، چه حجتی داريد ؟

khamenei057.jpgفقط مخاطبم در این مطلب ، آن دسته از کسانی هستند که یا حسب واقعیت و حقیقت و یا حسب ظاهر ، خود را مرید و مطیع رهبر معظم انقلاب می دانند ، ولی در عمل، به هیچ وجه، سعی نمی کنند خط مشی خود را با خط مشی و سیاستها و روش و عملکرد ایشان همسو کنند.

 

شما را بخدا ، به خود بیایید.

 

من دیگر نمی دانم در پیشگاه خداوند متعال چه حجتی دارید ، وقتی که برای مخالفت و توهین به دولت نهم ، به رهبر معظم انقلاب وصله می چسبانید. دگیر چه حجتی پیش خدا دارید. بمن بگویید بدانم ، اگر رهبر معظم انقلاب ، در نوشته های زیر ، بشکلی جانانه ، به دفاع از دولت نهم بر نخواسته ، پس اگر می خواست دفاع کند چه می گفت ؟!

 

این ها بخشهای تقریبا بطور کامل سانسور شدهء پاسخ رهبری به یکی از بچه ها بود که در مورد عقبه کارشناسی دولت و صحت و سلامت عزل و نصبها ، ابراز ترید کردند:

 

...يك نكته‏ى ديگرى كه من در خلال اظهارات شما دوستان ديدم، اين است كه گويا اين‏گونه تصور ميشود كه عقبه‏ى كارشناسى دولت نهم، عقبه‏ى ضعيفى است يا اصلاً چنين عقبه‏اى وجود ندارد! من كه هر روز حدود شايد شانزده، هفده تا روزنامه را با گرايشهاى مختلف از جريانهاى مختلف كشور مرور ميكنم و مى‏بينم، اين، عيناً يكى از همان نقاطى است كه جريانهاى مخالف با اين دولت مورد تأكيدشان است. ما تصور ميكرديم كه اين‏گونه اظهارات و شايعه‏پراكنيها خيلى تأثير ندارد، اما حالا مى‏بينيم نه، بى‏تأثير هم نبوده است! يعنى شما كه دانشجو و جزو قشر زبده و نخبه هستيد، واقعاً تصور ميكنيد كه دولت، عقبه‏ى كارشناسى ندارد! نميشود چنين قضاوتى بكنيد، اين‏طور نيست. يا مثلاً در اظهارات شما بود كه: تغييراتى كه در دولت انجام ميگيرد، تا آن اعماق بدنه‏ى اجرايى، تغيير ايجاد ميشود! اين‏گونه نيست. خوب، دولتهاى متعدد و پى‏درپى‏اى با من سروكار داشته‏اند و من با آنها كار كرده‏ام؛ نوع كارشان، نوع تحركشان، نوع اقدامهايشان و تعويضهايشان را ديده‏ام؛ اين ايرادى كه تقريباً يكى از سرلوحه‏هاى مخالفان - حالا مخالفان مذاقى، سياسى و هر چه هست - با اين دولت هست و مطرح ميكنند، من به هيچ‏وجه تأييد نميكنم؛ اين‏طورى نيست. البته تغيير و تبديلهايى در همه‏ى دولتها شده است؛ در بعضى دولتها بيشتر و در بعضى كمتر. و اين دولت نهم، جزو آن بيشترها نيست. از اين تغييرات وسيعتر و عميق‏تر فراوان داشتيم. اين شايعات روزنامه‏اى و اينها را خيلى ترتيب اثر ندهيد.

 

این هم ، بخشهای دیگری از سخنان رهبری معظم انقلاب ، در جلسه با کارگزاران نظام ، که آنهم مورد سانسور تقریبا کامل قرار گرفت : 

 

...khamenei040.jpgمواظب باشيد دولت به خاطر اختلاف نظر، اختلاف سليقه، اختلاف مذاق و اختلاف جناح مورد تضعيف قرار نگيرد. دولت را بايد نگه داشت. همه بايد رئيس‏جمهور را مورد تكريم قرار بدهند و اين را همه يك اصل بدانند.اينكه افرادى بيايند و سعيشان اين باشد كه دولت را ناكارآمد جلوه بدهند، اين خدمت به كشور نيست. اگر عقيده‏شان هم اين است، اين عقيده را بايست به يك نحوى به گوش خود مسئولان دولتى يا مسئولانى كه ميتوانند اثرگذار باشند، برسانند؛ اما تبليغِ ناكارآمدى دولت را در بين مردم كردن، آن هم غيرمنصفانه، صحيح نيست. اگر واقعيت هم ميداشت، نبايد به شكل تبليغاتى و داد زدنِ بر سر كوچه و بازار ظاهر ميشد؛ چه برسد به آنجايى كه واقعيت هم ندارد و غيرمنصفانه است. دولت با جديت و تلاش خوب، كارِ پرحجم و متكى به محاسبه انجام ميدهد، حالا گيرم كه در فلان مسئله‏ى اقتصادى ممكن است نظرى داشته باشد كه با نظر فلان كارشناس يكسان نباشد؛ خوب نباشد؛ اين، از اهميت و ارزش كار دولت نميكاهد. امروز همه دارند مى‏بينند؛ ما هم داريم مى‏بينيم و ديگران هم شاهدند كه حجم كار متراكمى كه دولت انجام ميدهد، انصافاً درخورِ تحسين و ستايش است؛ كارِ خيلى خوبى است. انتقادهاى غيرمنصفانه نشود. برخورد با دستگاههاى ديگر هم بايد همين‏طور باشد...

 

لابد ، کسی مانند شماها آنجا نشسته و یا خود را از رهبری فهیم تر و داناتر می داند ، یا این اظهارات را اسرار نظام می داند که عموم مردم نباید مطلع شوند و اگر پخش شود ، دشمن می فهمد ! ، یا اینکه آنجا نشسته و کار خود را می کند و به نام رهبری با خط رهبری مبارزه می کند. می دانید این کار شماها ، حرام است؟ اگر به سایت رهبری برویم ، متن این سخنان را می توانید پیدا کنید. اما چرا در میان اخبار ، سخنان رهبری را سانسور می کنید ؟

 

شک نکنید که در روز جزا هیچ حجتی در دست ندارید. دقیقا همین این نامردی ها بود که در انتخابات گذشته کار دستتان داد ! بداد خودتان برسید . بداد خودتان برسید که تا آخرت را هم نباخته اید نجات یابید !

/ 2 نظر / 8 بازدید
حسين مظلوم

ترسم كه صرفه اي نبرد روز باز خواست نان حلال شيخ ز آب حرام ما

مهدی

به نام خدا برادر سلام عليکم من در مقام يک برادر کوچکتر توصيه ميکنم شما رو به حرف خودتون. شما هم به خود بيا و به صحبت های اقا بيشتر توجه کن. به نظر من که البته فکر می کنم شما هم قبول داشته باشی يکی از دلايلی که اقا ُ‌تاکيد دارند که از انتقاد واضح به دولت بژرهيزيد اين هست که از تفرقه بين ملت جلوگيری بشه. و البته در بسياری از موارد آقا بر جلوگيری از تفرقه در بين ملت تاکيد کرده اند. اما جنابعالی با اين لحنی که طرف مقابل رو خطاب قرار داديد داريد کلنگ اول جدا کردن خودتون رو از بقيه ميزنيد و استارت تفرقه رو. در انتخابات گذشته همين ها کار دستتان داد چه معنی دارد. مگر طرف ديگر رقابت انتخاباتی کسی جز يار و همراه ديرينه امام بود.مگر کسی جز فردی بود که خيلی بيشتر از من و شما برای اين انقلاب زحمت کشيده. ببين برادرم شما داری تخم نفاق می کاری با اين صحبت هات و اما مورد دوم: زحمت بکش و مقداری سيره پيامبر رو بخون . کی پيامبر با کسی از امتش اين گونه سنگين صحبت کرده. چرا فکر می کنيد حق هستيد و چون حق هستيد می توانيد هر گونه که ميخواهيد با ديگران صحبت کنيد؟