نخست وزیر رژیم صهیونیستی جریان سبز را "تایید" کرد :)

نامزد ندا آقا سلطان در جریان سفر به سرزمین اشغالی و دیدار با رئیس این رژیم مدعی شد  رژیم‌صهیونیستی بر خلاف ایران، برای آزادی اهمیت فراوانی قائل است.

 "کاسپین ماکان " نامزد "ندا آقا سلطان " خانمی که در حوادث پس از انتخابات با همکاری انگلیس و دیگر سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای بیگانه به صورت مشکوکی کشته شد، در جریان سفر به سرزمین اشغالی و دیدار با چند نفر از نمایندگان کنست این رژیم، روز دوشنبه با "شیمون پرز " رئیس رژیم‌صهیونیستی دیدار کرد.

روزنامه صهیونیستی "معاریو " در گزارشی نوشت که ماکان در این دیدار به پرز گفت: ندا یک روشنفکر بود، یک مبارز برای آزادی و کسی که هیچ چیزی برای او از آزادی مهمتر نبود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز در پاسخ اظهار داشت : مشاهدات و احساس من نسبت به اردوگاه مخالفین و مبارزین در ایران این است که این مبارزات اخلاقی و معنوی است و ندا به عنوان یک سرباز شجاع در این مبارزات شناخته می‌شود.

پرز در این دیدار همچنین گفت: من می‌دانم که شما برای رسیدن به این جا با چه مشکلاتی روبرو شده‌اید و در حال حاضر به دلیل از دست دادن نامزد خود ناراحت هستید، ولی من با شما اظهار همدردی می‌کنم و به شما می‌گویم که شما می‌توانید به راحتی در اسرائیل دوستان بسیاری پیدا کنید.

ماکان نیز در جواب به رئیس رژیم‌صهیونیستی مدعی شد: من نسبت به صحبت‌های شما حسن ظن دارم و احترام به آزادی و حقوق شهروندی را در اسرائیل به خوبی می‌بینم و این نوع برخورد شما با مردم و احترام به آنها، اساسا با احترام به مردم در ایران متفاوت است زیرا در ایران اصلا چنین برخوردی وجود ندارد.

/ 18 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی

با سلام وخسته نباشید برادر گرامی پرز رییس جمهور رژیم اشغالی است نه نخست وزیر . موفق باشید

مرتضی

آقا دلیل این استقبال عظیمی که از مطالب ارزنده شما میشه چیه واقعا ؟

پیام فضلی

به آسمان که رسیدند رو به ما گفتند: زمین چقدر حقیر است آی خاکی ها! »» شادی روح شهدای 8ماه دفاع از انقلاب و ولایت صلوات.

ساناز

همینطوره که اقای ماکان میفرمایند چون در ایران برای شارلاتانها و قاتلان فرش قرمز پهن نمیکنن

آدم زمینی

خدا او را با دوستان اسرائیلی اش محشور کند انشاالله

پینوکیو

چه جالبه !‌ اینجا عین بچه ها به مخالفانت جواب میدی و زبون درازی می کنی و به خودت باریکلا میگی !!! حقیقت رو ببین نه چیزی که دوست داری ببینی و بهت دیکته کردن که ببین !!!

سینا سنجری

سلام به وبلاگ بنده هم افتخار بدید سر بزنید یاعلی

حاجی

سلام علیکم لطفا دو مطلب بسیار مهم زیر رو با دقت بخونید، کاملا عمل کنید و به خوبی منتشر کنید و گسترش دهید » چرا باید بگوییم "امام خامنه ای"؟ http://amaliat.blogfa.com/post-170.aspx مقام معظم رهبری" یا " امام خامنه ای"؟ http://waitfaraj.blogfa.com/post-33.aspx [گل][گل][گل]

بی نام

زدین دختر مردم را کشتین بعد نامزدش را فرستادین اسراییل بگه اونجا حقوق بشر رعایت می شه

گل یخ

جناب نخست وزیر غلط کرد جریان سبز رو تایید کرد یکی نیست بگه تورو سننن الهم عجل لولیک الفرج