ترور ، اعدام ، کدام بد است ؟ کدام خوب ؟

تسلیحات اهدایی آمریکا به اعضای جنبش مقاومت مردمی ملی ناسیونالیستی دموکراتیک و و و جندالله !همچنین چند روز است کودتای دیگری – البته این بار اتفاقا بدون خونریزی ، اما با بکارگیری سلاح گرم – توسط نظامیان یک کشور دیگر افریقایی علیه رئیس مهور و نخست وزیر قانونی آن کشور انجام شده و اخبار کودتا توسط وزارت امورخارجه فرانسه و سفارت فرانسه در آن کشور منتشر می شود و بنظر می رسد این کودتا هم مستقیما با هدایت فرانسه صورت گرفته .

 

گروهک تروریستی منافقین که علنا دستش تا آرنج در خون مرد و زن و کودک ایرانی رنگین است ، در انگلیس و آمریکا آزادانه فعالیت می کند و البته تلاش دارند تا نام این جنایتکاران حرفه ای را از فهرست سازمان های تروریستی خارج نمایند. بگذریم که در عراق از زمان اشغال، تنها گروهی که مخالف اخراج آنها از عراق است ، ارتش آزادیبخش !! آمریکا است. جالب است بدانید گروهک منافقین در جنایتهای صدام علیه ملت عراق هم – خصوصا در سرکوب خونین قیام سال 91 شیعیان جنوب عراق – همکاری داشته است و خودروهای این گروهک ، با پلاک وزارت اطلاعات عراق در این کشور تردد میکردند و بخشی از سازمان امنیتی صدام محسوب می شدند.

 

اعضای جنبش مقاومت مردمی ایران !!!  نام جدید اهدایی سازمان سیا به گروهک تروریستی جند اللهگروهک تروریستی موسوم به جند الله که پس از پیام و هدایت سازمانی آمریکایی ، نام خود را به جنش مردم ایران یا چیزی تو این مایه ها عوض کرده ، پس از آنکه هربار چند قاچاقچی حامل مواد مخدر یا شرور گردنه گیر در درگیری ونبرد مسلحانه با قوای دفاعی جمهوری اسلامی ایران به درک واصل می شوند ، با "شهید" نامیدن آنها ، هربار با ادعای گرفتن انتقام خون شهیدان سنی مذهب !! ، نقاطی از کورترین جاده های  شرق کشور را می بندند و تعدادی انسان عادی را به اسارت می برد یا اینکه به یک پاسگاه انتظامی که ماموریت مبارزه با مواد مخدر و شرارت و نا امنی را دارد حمله کرده و تعدادی انسان را سر می برد یا تیرباران می کند. این گروهک ، مانند گروهک جد و آبادیش ، طالبان ، از اینکه مقابل دوربین سر ببرد یا تیربارنا کند ابایی ندارد.

 

از محو کردن از روی زمین یک کاروان چهارصد نفره عروسی در افغانستان با فرستادن یک بمب بزرگ در کمتر از چند لحظه و تیراندازی علنی به کتاب مقدس مردمی که می گویند آمده اند تا آنها را نجات دهند ، تا گیتار زدن و با آواز تعریف کردن جنایتهایی که بخاطر مقاومت خانواده یک دختر برای جلوگیری از ربوده شدن و هتک حرمت شدن او مرتکب شده اند

رژیم نجس اسرائیل ، روزی نیست که گلوله توپ یا مرمی فشنگی را بر سر و بدن مردم فلسطین فرود نیاورد. تنها جرم این مردم، بروشنی ، این است که از اینکه کسی منزل آنها را به زور از آنها گرفته و در خانه شان ساکن شده ناراحتند و مقاومت می کنند. جالبتر وضع مردم لبنان است که اگر از جمعی فداکار در کشورشان حمایت کنند مورد حمله قرار می گیرند. تنها جرم مردم لبنان حمایت قلبی از حزب الله لبنان است. جالب آنکه اسرائیلیان دیگر جدیدا اسیر هم می گیرند و بعد از اینکه دستش را می بندند ، از فاصله حدود 2 متری به سینه اش با ام 16 شلیک می کنند !

 

ارتش گیج و خپل و فرسوده و درب و داغان و بی عرضه آمریکا هم که روزی نیست که دستش به خون کسی در عراق و افغانستان آلوده نشود. از محو کردن از روی زمین یک کاروان چهارصد نفره عروسی در افغانستان با فرستادن یک بمب بزرگ در کمتر از چند لحظه و تیراندازی علنی به کتاب مقدس مردمی که می گویند آمده اند تا آنها را نجات دهند ، تا گیتار زدن و با آواز تعریف کردن جنایتهایی که بخاطر مقاومت خانواده یک دختر برای جلوگیری از ربوده شدن و هتک حرمت شدن او مرتکب شده اند

 

آیا می دانید حضور انگلیس و آمریکا در افغانستان موجب افزایش سطح زیر کشت خشخاش در افغانستان شده ؟

 

...خوب ، این فهرست خیلی طولانی است. خیلی . هرکسی می تواند یک دوجین اضافه کند....

 

حالا ، خوب فکر کنید ،

تابحال ، یک بار ، یک بار ، یک بار ، شنیده بودید کسی از روشنفکران غرب زده کپک زده مدل ایرانی ، به یکی از این جنایات معترض شود ؟داریم ؟

 

اما برعکسش را خیلی خیلی داریم ها .

 

جنبش مقاومت مردمی جند الله در صدای آمریکا :))مثلا داریم که سرکرده گروهک جند الله به صدای آمریکا دعوت شود و کارمندان ایرانی تبار آن ، او را تبلیغ کنند . یا به روز آنلاین و رادیو زمانه ء دو رگه ء آمریکایی هلندی پا بگذارند و صدا و سخنشان از آنجا منتشر شود ، یا داشتیم که اشراری که در خیابان رقص شمشیر می کردند و ناموس مردم را جلوی چشمش می ربودند و می کشتند ، مورد حمایت حقوق بشری قرار می گرفتند، یا وقتی کی از بمب گذارها و آدم رباها و تروریست ها اعدام می شدند ، فریــــــــآد وا حقوق بشرا بلند می شد ...

 

آقا این فهرست هم زیادی طولانیه ....

 

پس بریم سراغ فرض مسئله ...

 

تیم روشنفکر مردمی ملی میهنی ملی مردمی جندالله در حال گفتمان با مهمان های به زور مهمان شده !نه ، واقعا اینگونه نیست.

ترور ، اصلا بد نیست. فقط از اسمش یک لولو می سازیم ، هرکس را خواستیم به آن نام می خوانیم . آنوقت او می شود تروریست. مثل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی . اما اسرائیل که دولتی  تروریست است چی ؟ استغفرالله ! :))

 

اعدام ؟ کی گفته بد است ؟ قتل ؟ بمب گذاری ؟ بابا ! اینها که بد نیست. فقط هروقت یکی از آدمهایی که ما اجیر کرده بودیم را خواستند به مجازات عادلانه برسانند ، همچی هوچی گیری ای براه می اندازیم که اگر بخواهند اسیر تبلیغات شوند یگر در استیفای حقوق ابتدایی جامعه – یعنی امنیت سخت افزاری – هم درمانده شوند! والا ، ما که خودمان بهترین روش های اعدام را داریم . خیـــــــــــلی پاسسستوریزه ، رو صندلی الکتریکی. حال می کنین . دستاتونم کثیف نمیشه ...

 

مثلا داریم که سرکرده گروهک جند الله به صدای آمریکا دعوت شود و کارمندان ایرانی تبار آن ، او را تبلیغ کنند . یا به روز آنلاین و رادیو زمانه ء دو رگه ء آمریکایی هلندی پا بگذارند و صدا و سخنشان از آنجا منتشر شود ، یا داشتیم که اشراری که در خیابان رقص شمشیر می کردند و ناموس مردم را جلوی چشمش می ربودند و می کشتند ، مورد حمایت حقوق بشری قرار می گرفتند، یا وقتی کی از بمب گذارها و آدم رباها و تروریست ها اعدام می شدند ، فریــــــــآد وا حقوق بشرا بلند می شد

روشن است !

روشن است !

روشن است ، که این اشک تمساح ها فقط یک فیلم درام هالیوودی کاملا سیاسی- امنیتی است. بروند گورشان را گم کنند بیشرفان مزدوری که نه عدالت مطلق را درک می کنند نه منافع مردم کشورشان را . لا اقل یا مسلمان باشید یا لا اقل آزاده ! یا لا اقل یک ملی گرایی واقعی !

 

همین شماها نیستنید که در سایتها و وبلاگهایتان برای مومنین و بسیجی ها و پاسدارها بارها آرزوی قتل کردید ؟ جنایات حزب دمکرات !!! کردستان در اوایل انقلاب را چه کسی فراموش کرده ؟ دست داشتن نهضت آزادی در بمباران شهرهای ایران را چه کسی فراموش می کند ؟ دخالت داشتن حزب توده در شکست های نظامی ایران ابتدای جنگ را کسی می تواند از یاد ببرد ؟ بی شرفیهای بنی صدر ملعون خیانتکار را که می خواست اول جنوب کشور را به دشمن بدهد و بعد مرکز را ، کسی از یاد برده ؟

 

و... از صحنه های جنایات خود ، فیلم و عکس هم می گیرندبروید بابا

آخه یه جایی سروصدا کنید که حنایتان رنگ داشته باشد. همان کوی دانشگاه و هزاران جنایت دیگر که در طول تاریخ قریب به سی ساله ء این انقلاب در حق این انقلاب کردید واز هیچ جنایت و آدم کشی و قتل و بمب گذاری و هر بی ناموسی وبی شرفی دیگر خودداری نکردید برایتان بس !

 

و کلام آخر.

وقتی اوایل انقلاب خانه تیمی شاخه نظامی گروهک نفاق در تهران که در آن آن سه پاسدار بسیار جوان کمیته انقلاب اسلامی را سلاخی کرده بودند لو رفت و اعضای اصلیش هم اعتراف کردند ، می دانید گروهک نفاق برای توجیه اعضای خودش چه خطی را در میان سمپاتها و عناصر ان تبلیغ کرد ؟

 

گفت : شکنجه می کنیم تا دیگر شکنجه نباشد !

 

پی نوشت :

-       اگر می پرسید فلانی واقعا به فلان گروهک مربوط هست یا نه ، که حالا اعدام بشه ، باید اولا معلوم کنید اگه وابسته بود مشکل شما حل میشه یا نه ؟ چون ما شماها رو میشناسیم این بحث ها رو فقط برای انحراف مطرح می کنید .

-       میگیم طرف عضو گروهک بوده و در جنایت ها دخالت داشته . میگید مها که نمی دونیم ! خب نمی دونید که نمی دونید. میخواستید بدونید وضعتون بهتر از حالا بود. شما تا ابد هم شاید بخواید ندونید. چیکار کنیم ؟ منتظر بشیم ؟ خب بیایید بدونید.

-          تو عمرتون شد یک نفر ازشماها را محاکمه کنند شماها بگید عادلانه بوده؟

-       نظرتون چیه ، دادگاه علنی برگزار بشه بعد تمامی اطلاعاتی که قراره تو دادگاه مطرح بشه بره برسه دست گروهک اصلی مثل روش شناسایی و دستگیریشون مثلا ؟ راضی ای ؟

-       این جهان متمدن !!! ، آخرش الگوی جایگزینش برای اعدام کسی که اگر تو خیابان ولش کنی قتل می کنه چیه ؟ راستی این جهان متمدن چقدر بیشتر از خدا  از حق انسانها دفاع می کنه ؟

/ 10 نظر / 11 بازدید
شهروند

با تشكر از مطلبتان، آرزومنداعدام هر چه سريعتر شما و همه دوستانتان هستيم

ابوذر

بسم الله . شاهد از غیب رسید. یه چیزی بگو ما خودمون خبر نداشته باشیم . :)) دیدی گفتم ! :)) شماها با آدم کشی مخالفید‌؟ زرشک پلو با مرغ :))

ابوذر

راستی ، از آمریکا نظر گذاشتن ، ‌نتیجه غیر از این داره ؟ :))

میم نقطه

سلام بنظرم مهمترين موضوع اينه كه ما مردم بخصوص جونهاي خودمون رو از فلسفه حقوق اسلامي و برتريش نسبت به حقوق غربي آگاه كنيم و متذكر بشيم كه خدا اين قوانين رو نوشته، هموني كه ما رو خلق كرده!اون موقع هست كه ديگه دلسوزي ها ي مسخره غربيها و سربازاي داخليشون در مورد حقوق بشر بي اثره! و ما ميتونيم طلبكار جنايات سازمان يافتشون در سراسر دنيا بشيم. يا علي مددي!

رضا

آیا دست یعقوب مهرنهاد به خون کسی آلوده بود؟ آیا نقش و یا همکاری ایشان در حداقل یکی از عملیات های تروریستی این گروه اثبات شد؟ سری به وبلاگ ایشان بزنید و مطالب یک سال اخیر ایشان را بخوانید. آیا بویی از خشونت و حمایت از گروهی تروریستی و اقدامات آنها به مشام شما می رسد؟ ظاهرا شما هم در قدرت غرق شده اید چگونه این قدر راحت حکم به محکومیت و اعدام یک جوان می دهید؟آیا دلیل محکمی برای این حکم قاطع خود دارید؟ (آیا از فردای قیامت و روز جزا ترسی ندارید که این گونه راحت در مورد بندگان خدا حکم می کنید؟) شما که بهتر از من از وضع بازداشتگاه های وزارت اطلاعات و نحوه بازجویی آنها آگاهی دارید. ای کاش ایشان را در یک دادگاه و با حضور وکیل محاکمه میکردند. وجدان عمومی حامعه هرگز اشتباه نمی کند. اگر سوال های بی جواب بی شمار و اعتراض وجود دارد به علت قانع نشدن افکار عمومی است و نه تحریک بیگانگان که مطمئن هستم سالهاست کسی اهمیتی به آنها نمی دهد.

ابوذر

بسم الله. مهرنهاد با نام مستعار "امير صلاح‌الدين" تشكيلاتي به نام «الجهاد» را در سال 85 راه‌اندازي كرده و به عنوان شاخه داخلي گروهك تروريستي عبدالمالك ريگي با استفاده از محمل‌هاي گوناگون و بستر ارتباط با جوانان بلوچ اقدام به فريب تعدادي از آنان كرده و بالاخره برنامه ترور و گروگانگيري افرادي را در داخل و يا حين ماموريت به پاكستان طراحي و اجرا كرده بود که به همراه افرادش دستگير و به موجب حكم شرعي اعدام شد. این هم از این . حله ؟‌ دروغ نگویید. ارتباطات اینها را شما از من بهتر می دانستید.

حاج حمید

پایگاه اطلاع رسانی حاج محمد رضا آقاسی در نظر دارد روز سه شنبه ، مورخه 29/5/87 مصادف با 17 شعبان المعظم برنامه بزرگداشتی از ساعت 18 الی 20 ، تحت عنوان " آینه سرخ " به همراه افتتاح سایت اطلاع رسانی بسیجی آزاده " حاج محمد رضا آقاسی " برگزار نماید . لذا بمنظور ارج نهادن به مقام شامخ این عزیز بزرگوار از همه دوستان جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید . جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ذیل مراجعه نمائید http://aghasi.ir ضمنا موجب امتنان خواهد بود که لوگوی برنامه مذکور را در وبلاگ خود قرار دهید با تشکر و احترام

لیلا سادات باقری

سلام و عرض ادب! آدم کشی به شیوه ی حفظ حقوق بشری که آدم کشی نیست!! که یحتمل آن هم برای بیانه ی دیگری از حفظ حقوق بشری است!! ولی اعدام را اسلام می گوید و البته که اسلام دین وحشتناکی است برای آنان که می دانند عقبای شان در همین دین مقدس اعدام است و بس!

امیر حسین

سلام اباذرم. خسته نباشی. زیر پوستی هر هفته مطلبت رو دنبال می کنم. خسته نباشید. یادی از عشق مون کردی... . حاجی... . دلم تنگ بود براش... . [گل]

بشیر

سلام خوندم استفاده کردم با یک سری از طالب وتراوشات ذهنی به روزم سر بزن وخوشحالمون کن نظر ونقدتون چراغ راه ما می شه ممنون [گل]