یک سوزن به خود ، یک جوالدوز به دستگاه قضایی !

حسب اطلاع ، به دوستان فردا نیوز "گفته شده است" که مطلب بنده را بردارند !

علت ؟ نقد عملکرد آن آقای روحانی. حالا خوبه نام آن آقا را نیاوردم و مخاطب فقط خودش می تواند پیدا کند. این عمل از برخی "بالایی ها" سر می زند که ولشان کنی دربوستانهای تهران تکنو می گذارند به اسم شادی و تفریح و "هیجان" برای مردم. کسانی که به دستگاه قضایی گیر می دهند که چرا فلان وبلاگ را چون رسما به کسی فحاشی کرده بود بستی وصاحبش را زیر سئوال کشیدی ! حالا ببین خودشان چه می کنند :)

می گویند چرا فلانی را نقد کرده ای.

مشکلی داره ؟

جواب بدید خب .

مو لای درز حرف من می ره ؟

البته خب دیگه مهم نیست. مطلب خدا رو شکر منتشر شد. چیزهایی باید از حاج حسین شریعتمداری یاد گرفت از جمله آنکه همیشه استراتژیک نگاه کنی و تیترت را مفت نفروشی.

پاسداران هم همیشه مطالب درجه یک مهم را خواهد نوشت. مصالح امت اسلامی را و برای منافع شخصی و گروهی معارض با منافع اسلام و انقلاب و امت اسلامی تره هم خورد نخواهد کرد ان شاء الله.

پی نوشت اول :

یکی دیگر از دوستان آشنا با مجموعه ی فردا نیوز فرمود که تماس از بالایی در کار نیست و علت این است که دوستان معتقدند "من" در یک برنامه تلویزیونی مورد نقد قرار گرفته ام و مطلبم پاسخ به آن نقدهاست.

الف : عجب. من در برنامه راز مورد نقد واقع شده بوده ام و خودم خبر نداشتم.

ب : گیرم کسی در یک برنامه ی تلویزیونی مورد نقد واقع شده باشد و پاسخ نقدها را علمی و منطقی و دقیق و موشکافانه روی وبلاگش بنویسد و رسانه ای هم آن را بازنشر کند. متوجه نشدم که استدلال و اعتقاد پیش گفته چگونه توجیه حدف از روی خروجی خبری می شود.

ج :‌البته ، عرف سیستم های بهره بردار از تلکس های خبری این است که مطلب را وقتی منتشر می شود بلافاصله دریافت می کنند. مثلا از طریق فید خوان و وقتی مطلب را حذف کنی ، فقط می توانی روی خروجی آنلاین تاثیربگذاری. ضمن اینکه بنده دیگر کاری به این بحث ندارم . بحث تمام شد و نقد هم منتشر شد . آنهایی که توسط بنده مورد نقد" قرار گرفتند می دانند و خودشان .

د : بازهم رسیدیم به همان خانه ی اول و سانسور در سکوت و پیدا نکردن دلیل منطقی و موجه - البته الان دلیل ناموجه هم نداریم - برای این باصطلاح فیلترینگ موثر ( یعنی فیلتر از سرور ! :)) ) . آنوقت می آییم به قوه قضائیه و مخابرات گیر می دهیم چرا نمی گویی چرا فیلتر کردی :) سعی کنیم از کسی انتقاد کنیم که در پلانهای کوچکتر نمونه ی بدتری از او ارائه نکرده باشیم :).

پی نوشت دوم :

آقای کامنت نویسی ، همین زیر آمده و نوشته این که گفتی مو لای درز حرفم نمی ره نشان از فلان و بهمانه . این که کسی به حرف خود اطمینان داشته باشه نشانه ی فلان و بهمانه ؟ بحق چیزهای نشنیده و ندیده . پس ایشان چرا خودش اینقدر به صحت حرفهاش اعتقاده داره ؟ شاید هم ایشون قبلو داره که مو که هیچ تریلر لای درز فرمایشاتش می رود.

 

ما بعد التحریر :

مغز تذکر دوستان بجاست. من نام آقای زائری را در بند ششم آورده بودم و خودم یادم نبود.  جواب را قبل از دیدن کامنت آقای سید سجاد جان ، اینجا نوشته ام : http://pasdaran.persianblog.ir/post/1129 - ایشان صیحیح می فرمایند و بنده فراموش کرده بودم که نام آقای محمد رضا زائری را در متن وبلاگ آورده بوده ام . البته بنده ابایی از این امر (آوردن نام آقای زائری) ندارم اما تصور کرده بودم که ننوشته ام و قصد هم داشتم که ننویسم چون مطلب اینقدر گویا بود که مخاطب خودش متوجه می شد. البته بهرحال ایشان صحیح می فرمایند و بنده نام وی آورده بودم. البته متوجه نشدم کلا این موضوع چگونه توجیه حذف مطلب من از فردانیوز شد...

/ 9 نظر / 8 بازدید
همون قبلي

فرموديد بنده نمي‌تونم برم تلويزيون!! عجب!!!!! و مي‌گيد يه برنامه دعوت شده‌ايد...حالا كدوم برنامه بوده؟؟ خاله شادونه يا عمو پورنگ... ضمنا من از تمايل شما نوشتم نه اينكه مي‌تونيد يا نه بعدشم آقاي سازمان دفاع! برا يه آدم رسانه‌اي از اين بهانه‌هاي واهي نياريد. تذكر بنده هم تلنگري به منيت شما بود كه در نوشته‌هاي‌تان موج مي‌زند ... (مثل اين جمله «مو لای درز حرف من می ره ؟» و ...) و گر ند شايد صاحب اين كامنت چندبار در برنامه‌‌هايي كه حضرت‌عالي آرزو مي‌كني حضور مي‌يابم!!

سید سجاد روزنامه نویس

قصد ورود به دعوا را ندارم فقط برای اینکه بگویم اخوی جان ترمز بریدی و بی منطق و عقل داری جلو می‌روی حالا قصدت چیست؟ یحتمل خیر است ان شا الله ان شا الله از بند شش متن قبلت نام اقای زایری را حذف کن که بعد نخواهی بگویی ابوذر کذاب هستم

عاشق سپاه

سلام.مهم نیست,آنچه مهمه نقد صریح وصحیح شمابود که ذی حق هم بودید.همیشه تلخی واقعیت مزاج عده ای رو آزار میده,این واکنش آنهانشان دهنده اینه که شما درست عمل کردید, مطالب گفته شده رو از صافی گذروندیدکه نهایت آنچه باقی موند ضعف عملکرد بود و تبیین عالم بی عمل,آیاحضرت آقا العیاذ باالله با روحانیونی منفعل که این روزها کم هم نیست برابرند؟مسلماخیر!پس این لباس برازنده هرکس نیست,فاصله محرم و مجرم فقط یک نقطه ست,که اینجاشما نقطه گذاری به موقع وبه جا کردید.دست مریزاد.

عاشق سپاه

سلام.مهم نیست,آنچه مهمه نقد صریح وصحیح شمابود که ذی حق هم بودید.همیشه تلخی واقعیت مزاج عده ای رو آزار میده,این واکنش آنهانشان دهنده اینه که شما درست عمل کردید, مطالب گفته شده رو از صافی گذروندیدکه نهایت آنچه باقی موند ضعف عملکرد بود و تبیین عالم بی عمل,آیاحضرت آقا العیاذ باالله با روحانیونی منفعل که این روزها کم هم نیست برابرند؟مسلماخیر!پس این لباس برازنده هرکس نیست,فاصله محرم و مجرم فقط یک نقطه ست,که اینجاشما نقطه گذاری به موقع وبه جا کردید.دست مریزاد.

کچل

بروبابا دلت خوشه راستی اگه با خاله شادونه يا عمو پورنگ برنامه مشترک داشتی رفیقتم وردار ببر مشغول باشه.

عاشق سپاه

سلام.وااااااااااااااااااااااااااااااااای!چرا اینقدر نرم پاسخ میدید؟هر زمان کم میارن رو به تخریب و ترور شخصیتی میکنن,جواب خاله شادونه و عمو پورنگش همین بود!؟ضمنا این اسمه آخه انتخاب کردن؟همون قبلی!یاد برنامه سنجد میندازه آدمو.

عاشق سپاه

سلام مجدد.اول باید عرض کنم اینکه نوشتید برادر,در جنسیت اشتباه کردید,دوم عذر میخوام اگر کلامم تیزبود,بنده از اونجایی که طلبه هستم و سر خیلی مسائل بخاطر نقدهای بیجایی که به برخی عملکردهای ماشد وما بخاطر نرم خویی ضربه خوردیم اون مطلب رو عرض کردم و نگرشم مقایسه ایی بود,شما مخاطبین خودتون رو بهتر میشنسید وروی شخصیتهاشون اشراف دارید,زیرسایه امام زمان(عج) باشید.

نیما

نتع87ب58غ4ث4

ali

سلام سايت کليپهاي برتربين بيش از 1000 کليپ و فيلم در موضوعات ( سخنراني ,مستند ,سياسي , مذهبي , اجتماعي , رسانه و....) - ویژه نامه هولوکاست ایرانی ( آیا واقعه کشتار 75,800 نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟ ) - بخش اول http://www.bartarbin.ir/post/976 - جاسوسی به سبک فیس بوک به روایت bbc +فیلم http://www.bartarbin.ir/post/1308 - پایان هنرپیشه ای به نام گلشیفته فراهانی + تصاویر و کلیپ http://bartarbin.ir/post/1460 بلاخره فیس بوک و اینا بریم یا نه ؟؟ آیا باید تو فیس بوک عضو باشیم ؟ چرا فیس بوک فیلتره ؟ دکتر عباسی http://www.bartarbin.ir/post/1519 و....