بدون شرح

بسم الله

بچه ها اين بار بدون شرح ! . ببينيد کار درخشان دارد به کجا می کشد ! اجرای برنامه در تلوزيونهای رسمی اپوزيسيون بی آبروی آمريکا نشين - که همين ديروز پريروز عليه هم فيلم افشاگرانه پخش کردند - و فالوده خوردن با آدمهايی که بماند که اسمشان را بگويد يا نه! خودتان ببينيد !:

 

...فقط می‌رسم همین لینکدونی را تازه کنم اگر خیلی زور بزنم. پریشب در تلویزیون آپادانا بودم که تجربه‌ی جالبی بود. (برای قهوه یا چای حتی شکر نداشتند، چه رسد به دستمال توالت!) دیشب هم بالاخره با چندتا از بچه‌های این دور و بر که نمی‌دانم اسمشان را بیاورم یا نه شام خوردیم و...

 

البته بدون شرح بدون شرح هم مزه ندارد !

بشدت تابلو ِ دارد به من ِ دقيقا به من ِ می گويد که لينکدانی را دستی بروز می کند ، نه اتوماتيک ! ديديد؟! حالا دوستانش باز بيايند و خودشان را در وبلاگ من اذيت کنند و بخواهند او را از کاری که خود کرده نجات دهند ! . بگذريم از اينکه آدم چرا نتواند اسم کسانی را که با آنها فقط شام خورده بياورد . جالب اينکه اين بچه ها بچه های همين دور و ور هستند واسمشان هم معلوم نيست و از اينجورقضايا ! اوضاع درخشان دارد کم کم دراماتيک می شود . قابل توجه برادران بالا !

درخشان يواش يواش دارد لايه های خاص پنهان پيدا می کند. چند نفر ، دور و بر،ُ اسمشان را نمی آورم و... ! يکی نيست بگويد خب مگر بيماری اين چيزهای خفنياتی را می نويسی ؟

خدايش اگر نمی خواستم بفهمم که تلاش امروز استکبار در حوزه رسانه و خصوصا وبلاگ چيست ، هيچ دليلی وجود نداشت که وبلاگش را مرور کنم . خدايی چه چيزی به آدم اضافه می شود و چه چيزی درک می کندو می فهمد با خواندن صفحه او غير همان چيزهايی که بی.بی.سی به آدم می فهماند ؟  ديگر تراخدا گير ندهيد که مگر از بی.بی.سی چی به آدم می ماسد !

/ 1 نظر / 5 بازدید
morteza

سلام وبلاگ خيلی جالبی داريد من تو کافی نت بودم وقت نکردم بخونمش اما فايل صوتی خيلی خوبی گذاشته بوديد توش روح آدم تازه ميشه .... به من هم يه سر بزن http://anjomanshohada.persianblog.ir/