موضوع چهارم : واکنش من به مطالب موهن وبلاگ الپر و توهين به حضرت امام (ره)

موضوع چهارم ، جوابیهء من به مطلب دبیر ستاد نسل سومی های یاور معین ( الپر – علی پیر حسین لو ) است که بارها برایش کامنت کردیم و سانسور کرد: 

بسم الله . 

alpr.jpgاز آنجایی که ، از متن منتشر شده توسط کاندیدای دور دوم انتخاباتتان ، فقط توهین به امام و دفاع مقدس را پیشه کردی ، من هم فقط به همان می پردازم . خدا را شکر که من به هیچ یک از این دو نفر ، نه رای داده ام ، نه می دهم ، و نه خواهم داد. چون بارها ، مصلحت نفس خود را بر مصلحت نظام و مردم ، ترجیح داده اند ، می دهند و خواهند داد . – اما تو چه ؟  

بد نیست این ها را بخوانی !

http://www.rajanews.com/News/?1859

http://www.sharifnews.com/?20654

اگر چیزی بیش از یک بیمار روانی بودی که می خواهد همه چیز را در چهارچوب نامعادلات ناقص و مغلغ ذهن خود جا دهد و البته، از این میان ، یک زندانی ، فیلترینگی ، چیزی هم برای خود و سایتش دست و پا کند - و خدا را چه دیدی ! - ، شاید یک سفر به ینگه دنیا و خدا نصیب همه عشاق بدبخت آمریکا یعنی کعبه آمالتان بکند – که از شرتان خلاص شود این ملت -، یک سخنرانی کاملا پرشور ِ کاملا بی شعور و کاملا پوچ هم در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا ، واقعا ممکن می شد که چنین بگویی؟  

هیچ کس ، در جمهوری اسلامی ، اصل جنگ را (به معنای به جان هم افتادن مردم به هر دلیل ) تقدیس نکرد. آنچه که مقدس است ، دفاع است. ای بیمار روانی. لا اقل می بینم که هنوز ادعای اسلامی داری. بگو ببینم ، آیا نماز ، حج ، امر بمعروف و نهی از منکر ، خمس و زکات و روزه و تولی وتبری و و و اموری مقدس نیستند ؟ مگر نمی بینی که رئیس گاوچران ها ، همو که عاشقش هستید و کاری نمی کنید ، جز آن که به نفع او باشد ، او نیز ، چون می داند که این مفهوم ، در هر دینی و آئینی قابل ادراک است ، از آن سوء استفاده کرده ، بدنبال صلیبی – و در حقیقت ، دینی – نامیدن جنگ خود با مردم عراق ، افغانستان ، فلسطین و لبنان و ایران و و و است - و چه ناتوان از این حیله !!! زیرا که ملت آمریکا نیز ، امروز ، حضور کارتلهای نفتی دولت آمریکا در عراق را به خوبی می بیند و می داند که این جنگ ، از مفاهیم مقدس تهی است ، چون با مفاهیم مقدس نسبتی ندارد !!! -  بدان که جهاد، چه از نوع ابتدایی ( یعنی دفاع ، که معنای اول و مستقیم جهاد ابتدایی است ) و چه دیگر انواع آن ، فرع دین است. فرعی که بقول شهید بهشتی - رحمه الله علیه - از فرع نهی از منکر حجیت می یابد و آن ، رفع منکر تسلط غیر مسلمان بر مسلمان ( به حکم قاعده نفی سبیل ) است . بدنیست کتاب مرحوم شریعتی در باب شهادت و جهاد را هم بخوانی! شاید کمی چیزهایی را یادت بیاورد. 

6.jpgو اگر نبودی یک بیمار روانی ، ادراک می کردی که کشته شدن ، در راه چنین مقصودی ؛ حتی اگر صرفا به قصد اطاعت از امر ولایت حق باشد ، یا به قصد پیروی از قاعدهء شریف "نفی سبیل" یا صرفا به حکم جهاد، حتما امری مقدس است و اگر نبودی یک بیمار روانی ، که می خواهد همه چیز را در چهارچوب نامعادلات ناقص و مغلغ ذهن خود جادهد و البته از این میان، یک زندانی ، فیلترینگی ، چیزی هم ، برای خودش و سایتش دست و پا کند - و خدا را چه دیدی ! - ، شاید یک سفر به ینگه دنیا و خدا نصیب همه عشاق بدبخت آمریکا یعنی کعبه آمالتان بکند – که از شرتان خلاص شود این ملت - ، یک سخنرانی کاملا پرشور کاملا بی شعور کاملا پوچ هم در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا ، واقعا ممکن می شد که امام ، یعنی مرکز این حرکت دینی و قدسی، یعنی جهاد مقدس وشهادت مقدس در راه هدف مقدس را "دیکتاتور جام زهر نوش" نام دهی ؟  

چگونه ممکن می شد ، چنین هزیانهایی ، اگر ذره ای عقل ، حتی از نوع ابزاری آن ، در آن مغز قرار داشت ، آنگاه که بدانی که صاحب آن ذهن معلول ، می داند که خداوند در توصیف صفت مومنان می گوید که در راه خدا در معرکه نبرد ، می کشند و کشته می شوند و ندایشان این است که ما از خداییم و بسوی او باز می گردیم، و همچنین می دانستی که نباید درک این نکته نیز برایش ، اگر سالم باشد ، مشکل باشد که ، روشن است که اطاعت از امر مرکز تقدس عالم ، یعنی الله، که به تبع او ، امرش نیز مقدس است ، خود امری مقدس است ؟  

روشن است که این ذهن ، ذهنی بیمار و معلول است. ذهنی که خودرا مرکز پرگار عالم دانسته ، همه چیز را با خود و نیت بیمار خود می سنجد و آنگاه ، حکم می دهد که  ::: هيچ جنگي مقدس نيست. هر كس جز اين بگويد دروغ گفته. تنها آن كس راست مي‌گويد كه مي‌گويد همه آنچه گفتيم دروغ بوده. تنها راست اين است و باقي دروغ: دفاع مقدس نداريم. هيچ جنگي مقدس نيست! ::: وگرنه آیات قرآن را دروغ نمی شماردی و بدان که قرآن در وصفت گفته : ویل للمکذبین ! هم دروغ می گویی ، و هم حقیقت را دروغ می شماری !

وای بر تو وذهن بیمارت.  

و معلوم نیست مفهوم دروغ ، اگر خدا را کنار بزنیم ، چه معنایی دارد و مگر نه اینکه در دنیای پست مدرن، اذهان بیمارتان حتی مفاهیم عامه فهمی همچون استقلال را نیز دستخوش تاویل وتفسیر می کند تاجایی که بتواند ، هم از توبره ء "شعارمردم مردم" و هم از آخور "دشمن ضد استقلال مردم " ، خوردن را با مفهوم جهان وطنی ، توجیه کند و استقلال را در دنیای پست مدرن، بی اعتبار شمارد !  

بگویید

بگویید

بگویید که به چیزی نمی افزایید جز شفافیت حقایق و گفتمان ها . خط امامتان راهم معلوم کردی. خمینی شد دیکتاتور زهرنوش؟! ای درمانده . 

یادت می آید ، آنروز که در دانشگاه ، با آمدن جنازه مطهر و مقدس شهدا به مسجد مخالفت کردید ، با صدای بلند گفتیم که شما با شهید و شهادت ، و دفاع و جهاد و امام و امامت ، مخالفید. اما به دروغ ، گفتید که نه ، و ما خود شهید داده ایم و و و و ! و یادت هست که همان روز بود که با مشت و لگد به تابوت شهدا کوبیدید ! امروز می بینی که این دروغ ، چه خوب افشا شده. نه دفاع شهید را مقدس می دانید ، نه شهادت او را ، نه خود او را ، نه امام او را و درک می کنم که چرا از نهضت آزادی ، بیشتر از فرماندهان شهید دفاع مقدس خوشتان می آید. چون آنها هم روزی در بحبوحه نبرد ملت ایران با متجاوز خونخواری که قصد محو ملت ایران از روی نقشه را کرده بود ، بیانیه دادند و رزمدنگان را حیوانات وحشی  نامیدند و از مردم خواستند تا به جبهه ها  کمک نکنند و گفتند که خود نیز هرگز کمک نخواهند کرد !!  یادش بخیر . واکنش مرحوم کیومرث صابری را به این بیانیه ننگین ، در ساگردش در وبلاگم زدم . یادش بخیر . وزیر امورخارجه عراق بیانیه نهضت آزادی ایران را در سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران قرائت کرد ! یادش بخیر ، که در اسناد جنگ ثبت شد کهآن سرتیپ عراقی افشا کرد که علت شروع مجدد جنگ شهرها از سوی صدام ، راهنمایی نهضت آزادی بوده است ، که چه ؟ که این فشار ، هم برای صدام از بیرون و هم برای آنها از درون مفید است ! 

*** راستی ، می بینم که جواب حسن روزی طلب را هم دوباره با اسم آرش داده ای ! حتما بار بعدی ، نوبت بهره وری از لفظ احمد است ! کسی که نمی تواند با نام خودش جواب کامنت های وبلاگش را بدهد اصلا برای چه وبلاگ می نویسد ؟ مگر وبلاگ باب گفتگوی دوطرفه نبود ؟ چه شد که روی شعارهای شفافیت طلبانه !! خود را نیز با پوتین استعمار لجن مال کردید؟

/ 16 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس

سلام سایت خوبی دارین اگر مایل به تبادل لینک هستید لینک سایت ما را درقسمت لینکدونی باعنوان بهترین سایتهای تجاری را از مابخواهید قراردهیدوبعد لینک خودتون باهر عنوانی دروبسایت ما در قسمت ارتباط با ما قرار دهید تا در اسرع وقت لینک شما رادروب سایت خود قرار دهم لینک ما http://qomiboy.myblog.ir/ با تشکر عباس

احسان

بسم الرب شهدا.سلام ای عزيز....هميشه در هر حرکت مقدس و با هدف مقدس عده ای مقدسنما هستند که کم کم هويت اصلی خود را نشان می دهند جالب اين جاست که اين افراد در ابتدا چنان سينه چاک می کنند که اگر کسی نداند می گويد....اين شخص نيز از همين قبيل افراد است ....این افراد در ابتدا سعی دارند هدف مقدس حرکت را کم کم به انحراف بکشند در بعضی اوقات موفق می شوند اما بعضی اوقات خیر آخر کار خدا با حق است و یاریش می کند و این افراد دیگر کاری نمی توانند بکنند جز...اللهم عجل الوليک الفرج

علی

من هم وقتی مطلب الپر رو خوندم چيزی جز غرض ورزی نفهميدم . راستی . بعد اين هم آشنايی من تازه شما رو لينک کردم .

بچه هیئتی (میکده)

سلام همیشه سر میزنم ولی از بس مطلب زیاد ونوشته ها طولانیه حال ندارم همه شو بخونم تورو خدا کوتاهش کن موفق باشی سرباز گمنام

امين

جناب آقای ابوذر منتظرالقائم، با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات شما در ماه مبارک رمضان، از آن‌جا که حضرت‌عالی به عنوان يکی از استوانه‌های نظام در وبلاگ‌های فارسی شناخته شده‌ايد و الحق کمتر کسی توانسته ثبات نظر، دقت و قاطعيت شما را در اين رشته از وبلاگ‌ها همزمان داشته باشد. به همين دليل نظر شما درباره‌ی دو پست اخير وبلاگ بنده برای من مغتنم خواهد بود. با احترام امين

گل سرخ

سلام . انتخاب وبلاگ شما را به عنوان وبلاگ برتر ديني در صحنه24 به نشاني http://sahneh24.ir/Default.asp?category_id=6&region_id= تبريك مي گوييم.

عبدالله

سلام. وبلاگ خوبی داری. خيلی مفيد هست. فقط برای آدمای تنبلی مثل من خوندن مطالب با آن همه شرح سخت است. يک قسمت برای پيامهات در ابتدا بگذار به نام «برای تنبلها» و خلاصه مطلبت را اونجا بنويس

سيد محسن فاطمی

دوست عزيزم سلام آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما را دارم . ممنون از اينکه حدود ۲۳ روز گذشته به من سر زدی ببخشيد که دير خدمت رسيدم . اهانت و بی حرمتی به مقدسات و آرماها و اهداف اسلام و انقلاب متاسفانه در سطح جهان باب شده و اين هم فقط ناشی از سکوت و بی خيالی ما و مسولين ماست . اما دوست خوبم هر کدوم از ما در قبال دين و جامه مسول و نگهبانيم و اين هم دستور پيامبر ماست . مهمترين ابزار قدرت ما وحدت ٬ همت و اخلاس من و تو و هر مسلمان ديگر است . در اين شبها از خدا برای خود و پدر و مادر و بردران مومن زنده و مرده طلب عافيت و بخشش کنيم . ملتمس دعای تو هستم از خدا شهادت من را در راهش بخواه . بخواه سلمان رشدی ملعون به دست من روسياه ناقابل به درک برسه . يا علی

سينا

من نمیدونم این مطالب رو در پاسخ به چه کسی نوشتی. ولی تو و سایر همقطارانت یک مشت زباله متعفن هستید که تاریخ مصرفش برای مردم ایران سالها گذشته است. بیمار روانی تو هستی که در راس فاشیستها و دیوانگان جهان قرار داری. تو که از پشت کامپیوتر و همین وبلاگت میخوای مخالفینت رو بکشی و تکه تکه کنی. تو و آن ایدئولوژی "جنون و رذالت امام زمانیت" مایه نفرت و انزجار اکثر قریب به اتفاق مردم ایران هستی. روانی تو هستی که دشمن ایران و منافع ملی ایران هستی. تو دشمن مردم هستی، تو بر علیه مردم هستی.

پاسداران

بسم الله . خونديد کامنت زیری رو ؟ چيزی برای گفتن فکر نمی کنم لازم باشه . ان الانسان يحب ان يفجر امامه . قرآن کريم . صدق الله العلی العظيم .