یک چادری ! سبز دیگر !

روایت دگردیسی خیلی از آدم ها تنها به زبان ختم نمی شود.

روایت دگردیسی خیلی از آدم ها تنها به زبان ختم نمی شود ،اگر تا همین دیروز اکبر گنجی از مردن خدا و انکار امام زمان (عج) سخن گفت ،اینک دیگر هم کیشان اینان عملا باورهای گذشته خود را به فراموشی می سپارند.حال مشخص نیست که آیا این افراد در گذشته با چهره خاکستر گونه نفاق سعی در فریب مردم داشتند و امروز چهره اصلی خود را بی پرده و عریان به مردم نمایش می دهند؟!

با دیدن تصاویر خانم فریبا داودی مهاجر ( کاندید ناکام انتخابات دور دوم شورای شهر تهران -باهمین چادر و چاقچور- و مادر زن آقای علی افشاری فراری آمریکا نشین ) ناخوداگاه یاد فردی که لباس روحانیت را دزدیده بود می افتیم که آیت الله العظمی بروجردی در پاسخ به شخصی که روحانی را دزد خوانده بود گفت:نگوییم روحانی دزد است بلکه این فرد دزدی است که لباس روحانیت را پوشیده است!

چادر فقط ابزاری فریب است در دست اینان . مانند قرآنی که بر سر نیزه می کنند. تا از ایران می روند همه چیز از یادشان می رود . فقط این خانم نیست. فراوانند که تا از مرز رد شدند ، چادر که هیچ ،‌هرچه پوشش بود برانداختند ! انگار خدا فقط در مرزهای ایران است !

بد نیست به رساله صانعی و منتظری مراجعه کنند و ببینند این حضرات مورد علاقه اینها نظرشان در مورد ضرورت پوشش زنها چیست. اینجوری معلوم می شود حکایت حضور اینها در تشییع جنازه منتظری واقعا تکریم از یک مرجع دینی است یا بازی فریبی دیگر.

ولی بقول ضرب المثل قوم ما ،‌میمون هرچی زشت تره بازیش بیشتره !

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شکاری

ابوذر جان کار قشنگی است اما رجا نیوز هم آنرا زده است. راستی ننوشتی شوهرش سپاهی بوده و وارد کارهای اقتصادی شده است

امير

سلام خدا قوت . ايشالله توفيق تون رو خدا بيشتر كنه . خيلي عالي . راه رو خوب پيدا كردين .

عرشیان

سلام احسنت بر شما بابت اطلاع رسانی تان من فقط یه چیز میتونم بگم و اونم اللهم عجل لولیک الفرج

محبوبه

سلام برادر محترم چرا اين عنوان را گذاشتيد؟ من هم يك خانم چادري هستم. ميدونم خيلي ها مثل اين خانم در پوشش چادر آبروي همه خانمها را مي برند. كاش مي نوشتيد: چادري ريايي يا چادري سابق يا چادري مصلحتي سابق. چون كه از ته دل چادري نبود و الان هم كلا" كنار گذاشته. مثل صدر اسلام كه بعد از فتح مكه خيلي ها مانند ابوسفيان فقط از روي اجبار و بخاطر حفظ جانشان مسلمان شدند والا هيچگاه ازته دل اسلام نياوردند. البته همانطور كه ميدانيد گناه و عذاب اينها دوبرابر كساني است كه اصلا چادري نيستند انشاء الله در ضمن سايت خيلي خيلي خوبي دارد با مطالب خيلي عالي كه واقعا استفاده ميكنم و تشكر ميكنم. بخصوص كه اينبار مطالب بيشتري گذاشتيد. از خداوند متعال توفيق و سلامتي برايتان آرزومندم. مويد و منصور باشيد

عزتی

دستت درد نکنه که پته سپاهی ها رو ریختی رو آب دمت جوش

سبز چون سراب

با سلام وادب از این قسم منافق ها زیادن در تجمعات ضدانقلابی میتونی ببینیشان باید مثل شما نفاقشون رو رو کرد

صالح

بسم الله _ سلام ابوذر جان این قوم به حج رفته چه کج رفته اند ... راست میگی انگار خدا فقط توی ایران ماست !!!

سبز شریف

سلام.ممنون که به وبلاگمون سر زدین.پست جالبی بود.خوب به این دلیله که منافق خطرش از کافر بیشتره.منافق زمانی چهره ی واقعی خودش رو رو میکنه که تو ظاهر مسلمون دیگه نشه ضربه بزنه به دین.

فاطمه

سلام. خارج نشینی خرج داره داداش. یه جوری باید درش بیاره دیگه!![نیشخند] در ضمن ما سر دوستی با آمریکا نداشته و نخواهیم داشت . با "پروژه هارپ، سلاح مخوف اربابان قدرت " به روزم. ببینید و به دیگران نیز بگویید که چرا "مرگ بر آمریکا" . یا حق

فلفل

اون یارو مرد سمت چپی همین آرشام نام کسی نیست که رهبر ک... ببخشید همجنس بازهای ایرانی است؟