رژیم صهیونیستی قاتل عکاس انگلیسی را آزاد می‌کند + عکس

رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته نظامی خود را که با تفنگ اسنایپر یک صلح‌طلب 22ساله انگلیسی را به قتل رسانده بود، زودتر از موعد آزاد کند.

به گزارش  شبکه ایران به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته "تایسر هیب" نظامی این رژیم را که در سال 2003 "توماس هارندال" فعال صلح‌طلب انگلیسی را در نوار غزه به قتل رسانده بود، ماه آینده آزاد کند. هیب در سال 2005 به جرم قتل و شهادت دروغ برای جلوگیری از اجرای عدالت، تنها به تحمل 8 سال زندان محکوم شده بود اما این رژیم تصمیم گرفته وی را پیش از موعد آزاد کند.حکم کوتاه کردن دوران محکومیت این نظامی اسراییلی را کمیته ارتش این رژیم پس از درخواست مطرح شده از سوی وکیل مدافع نیروهای ارتش اتخاذ کرده است.

هارندال دانشجوی 22 ساله‌ای بود که در آوریل سال 2003 و در حالی که در حال تهیه عکس برای جنبش همبستگی فعالان جهانی بود، با شلیک گلوله اسنایپر به سرش کشته شد. شاهدان در آن زمان اعلام کرده بودند که هارندال در حال کمک به کودکان فلسطینی برای دوری از تانک‌های اسراییلی بوده است.

در تحقیقات صورت گرفته، این نظامی اسراییلی در ابتدا اعلام کرد که به یک فرد مسلح فلسطینی شلیک کرده و شهادت یکی از سربازان دیگر واحد خود را گواه قرار داد اما چند ماه بعد، سرباز مورد نظر در جریان پرونده اعتراف کرد که وی شاهد چنین صحنه‌ای نبوده است.در همین حال، خواهر بزرگتر این فعال صلح‌طلب انگلیسی با بیان اینکه خشم خانواده وی تنها علیه سرباز مورد نظر نیست؛ بلکه متوجه ارتش اسراییل و خود این رژیم است، افزود: مردی که برادرم را کشته همسن او بوده و در واقع جزیی از سیستمی است که فعالانه سربازان خود را به قتل بی‌گناهان تشویق می‌کند. وی همچنین تصریح کرد که برادرش در عین حال یکی از منتقدین دولت وقت انگلیس و سیاست‌های تونی بلر نیز بوده است.

/ 3 نظر / 7 بازدید
بودن

سلام "من از خار سر ديوار دانستم كه ناكس كس نميگردد بدين بالانشيني ها. در فاصله 24 ساعت از زماني كه محمود احمدي نژاد را در قزوين سيد ناميد، سيد علي خامنه اي نيز در رقابتي عيان، خود را شعبه ائمه اطهار ناميد و ولايتش را ولايت پيامبر. تو گويي آقايان در كلبه پوشالين ساخت جديد خود را آثار باستاني بنامند. اينكه آيا منشا و مصدر آنچه را كه خود را بدان نصب ميكنند و يا شايد در روزي ديگر آنان را منصوب خود بدانند، چه جايگاهي دارد و چه ارج و مقامي، جاي بحث ديگريست اما وام گرفتن از آن تنها نشان از نداشتن مشروعيت و مقبوليت است و آويزان شدن از هر چه اندك آبرويي را برايشان به همراه آورد. آسد علي و محمود بدانند و بشنوند سخن حافظ بزرگ را كه ميفرمايد: گهر ناب ببايد كه شود قابل فيض، ورنه هر خار و خسي، لولو و مرجان نشود"

جلوه ها

با سلام سایت/ وبلاگ شما در جلوه ها (سیستم بروز رسانی اتوماتیک وبلاگهای ارزشی) ثبت شد. از این پس مطالب شما به صورت اتوماتیک در جلوه ها نمایش داده خواهد شد. در صورت تمایل jelveha.ir را با نام "وبلاگ های ارزشی در یک نگاه" در پیوندهای خود اضافه کنید. از آنجا که جلوه ها مجموعه ای از سایت های ارزشی می باشد که هر ساعت به روز می شود، شما می توانید با استفاده از RSS آن (http://jelveha.ir/feed) از مطالب جدید منتشر شده مطلع شوید. یا علی

مریم

دوست دارم من هم جوابي براي "بودن" بنويسمايا تومسلماقران انتخاب مرجع تقليد و پيروي از آن را واجب دانسته و مراجع تقليد مورد تاييد اسلام و شيعه هم پيروي از ولايت فقيه را آيا تو مسلماني؟