طنز نظـامی !

مطلبی از برادرم علی انصاری در وبلاگ موشکی و نظامی که برای تعويض ذائقه بسيار مناسب است .

خط توليد


گفت : راديو اسرائيل اعلام کرد ؛ ارتش رژيم صهيونيستي موشکهايي به نام « خد » ساخته است که مي تواند با موشکهاي « شهاب ۳ » ايران مقابله کند !!

موشک بالستیک میان برد شهاب 3 که امنیت استراتژیک اسرائیل را به چلش گرفته است .
گفتم : غلط زيادي کرده ؛ تازه با موشکهاي « شهاب ۴ » چه خواهد کرد ؟
گفت : اتفاقا راديو اسرائيل در همين بخش خبري اعلام کرده که رژيم صهيونيستي در حال تحقيق براي ساخت موشکهايي است که بتواند خطر موشک شهاب ۴ ايران را هم بر طرف سازد !!
گفتم : اگر روز حادثه نزديک باشد و نفرت انباشته ملت هاي مسلمان از صهيونيستها بيرون بريزد ؛ ديگر صهيونيستي باقي نمي ماند که از اين موشک استفاده کند .
گفت : پس اسرائيل با خط توليد موشکش چه کند ؟!
گفتم : بهتر است رژيم صهيونيستي خط توليد موشک خود را به توليد « پوشک » تبديل کند.
ــــــــــــــــــــــــ
برگرفته از روزنامه کيهان

بر اساس بررسي هاي موسسه مطالعات راهبردي ؛ نمونه اوليه موشک آرو ؛ ۵/۲ کيلومتر در ثانيه سرعت داشته و درجه خطاي ۵۰ متر دارد. اين در حالي است که موشک شهاب ۳ مي تواند تا ۶ کبلومتر در ثانيه سرعت بگيرد که سرعت حدود دو برابر سرعت موشک ضد موشک اسرائيلي آرو و ۴ برابر موشک اسکاد روسي مي باشد .

بايد توجه داشت که سرعتي که براي موشک شهاب ۳ درج شده است مربوط به نمونه اوليه آن مي باشد در حاليکه به گفته وزير دفاع محترم محققان سازمان صنايع دفاع ايران سرگرم بهينه سازي موشک شهاب ۳ در همه زمينه ها مي باشند .

صحنه پرتاب موفقیت آمیز موشک شهاب 3
موشک شهاب ۳
کلاس ------------------------------------- MRBM
برد ----------------------------------------۱۳۰۰ کيلومتر
وزن کلاهک ------------------------------- ۱ تن
وزن موشک ------------------------------ ۱۶ تن
طول --------------------------------------- ۱۶ متر
قطر --------------------------------------- ۵/۱ متر
وضعيت ----------------------------------- عملياتي
سوخت ----------------------------------- جامد

 

/ 10 نظر / 8 بازدید
علی

با سلام به شما دوست و برادر عزيز تمام مطالب صفحه اول وبلاگتان را خواندم بدون اغراق بگويم واقعا لذت بردم قلم روان زیبا و حقگوی شما مرا متلذذ کرد اميدوارم که موفق باشيد. راستی يه سری به وبلاگم بزنيد اگه زحمتی نيست من ميخوام راهمو تو وبلاگ نويسی ژيدا کنم ولی هنوز سردرگمم اگه ميشه راهنماييم کنيد

موشکی و نظامی

سلام دلاور //// ميبينم که ..... ممنونم ؛ خيلی خيلی ممنونم /// اسرائيل غلط کرده که بخواد به ايران حمله کنه ... آی ايها الناس بدانيد و آگاه باشيد اگر اسرائيل مطمئن بود که پس از حمله به ايران ضربه مهلک از جانب نظاميان ايرانی نمی خورد حتما به ما حمله ميکرد //// سردار جزايری ::: در صورتی گه سران رژيم صهيونيستی دست به حماقت بزنند و به ما حمله کنند دودمان آنها را بر باد خواهيم داد ///// منتظريم کی شب حمله فرا مي رسد ...... امر زفرماندهی کل قوا می رسد ///// يا علی

سيدصالح

داداش! مرگ من يواش! در ضمن نگوییم به چالش گرفته است.بگوییم: به چالش می اندازد! ياعليش

ابوذر

بسم الله . حاج علی اندیشه . سلام علیکم . برادر من. تا از چیزی مطمئن نشده ای ننویس و هر چیزی را هم که مطمئنی ، ننویس. حضرت علی علیه السلام می فرماید : جبران آسیب های حاصل از نگفتن بسی ساده تر از جبران آسیب های گفتن است . این فکر کنم از مهمترین مشکلات وبلاگ نویسی است . یعنی نوشتن به هعر قیمت ! . نه ، تا حرف زیبایی نداشتی ، ننویس . ضمن اینکه سعی کن تا حرف وبی برای گفتن داشته باشی و آن هم مستلزم مطالعه است. بخوان . اخبار را ببین و گوش بده . روزنامه ها را بخوان . سایت های خبری را بخوان . اما حواست باشد که آنکه می گوید ، چرا می گوید. یا علی .

ابوذر

برادرم حاج علی آقای انصاری : برادرم حرف حق نوشته بودی ! آدم که نمی تواند در مقابل حرف حق ساکت باشد ؟ بايد حرف حق را تکرار کرد. شور حسين است چه ها می کند . نام حسين است چه ها می کند.

ابوذر

و اما برادر گلم حاج سيد صالح ! آقا ترمزش کجاست ؟ ضمنا چشم ! آقا شهاب ۳ امنيت استراتژيک اسرائيل را به چالش کشيده است. به گيرنده های خود دست نزنيد. اشکال از فرستنده بود !

ضدمنکرات

سلام ابوذر عزيز بابا رفيقم رفيقای قديم:)) خوش می گذره موفق باشی با به قول مقام معظم رهبری ((اگر دشمن می توانست به ما حمله کند لحظه ای درنگ نمی کرد))(نقل به مضمون) يا حق

ابوذر

بسم الله . آقا مهدی باقری . سلام . من عموما به وبلاگ شما سر می زنم . اما چون اعصابم خرد می شود زياد نمی مانم و کامنت نمی نويسم . شما بد ژيش رفتی و حالا وبلاگت زير حمله است. خدا ان شاء الله ياری ات بدهد. بله ، اگر آمريکا می توانست ، انقلاب را در لحظه فرود هواپيمای امام ، سرنگون می کرد. حالا که ديگر هيچ .

کنگره شهدای خراسان

دوست عزيز سلام. اميدوارم در راهي كه در پيش گرفته ايد موفق باشيد. من از كنگره بزرگداشت سرداران و 23 هزار شهيد استان هاي خراسان براي شما مي نويسم. ما در نظر داريم براي غناي هرچه بيشتر ، فهرستي از وبلاگ ها و پايگاه هاي اينترنتي مرتبط با موضوع شهيد و شهادت و ايثار را در سايت خودمان معرفي كنيم. چنانچه مايليد به اين نوشته پاسخ دهيد تا در قبال افزوده شدن لينك سايت ما نام وبلاگ شما در فهرست وبلاگ هاي ما نيز ثبت شود. بديهي است در آينده از مطالب خوبتان در بخش هاي مختلف مربوط به سايت استفاده خواهيم كر. لازم به ذكر است كه سايت شهدا در حال تغييرات كلي در قالب و محتوا مي باشد و به زودي بروز رساني خواهد شد. براي اين ارتباط كد 0005/23 در نظر گرفته شده كه در صورت تماس لازم است آن را ياد آوري كنيد. شماره تماس ما 05117651014 قسمت سايت مي باشد. پست الكترونيكي shohada_khorasan@yahoo.com آدرس سايت: www.shohada.org \مي باشد.

احد

خسته نباشيد عرض مي كنم براي همه زحمت كشان سازمان صنايع دفاع ايران