دیروز ، امروز ، فردا

باید از آنهایی که "ششماه پیش " جمهوری اسلامی را در افق "سرنگونی" برای امروز معرفی می کردند پرسید ، آیا حیا خواهند کرد و از "تمدید" ! مجدد نظام خودداری کرده ، به اعتبار ذاتی این نظام اعتراف می کنند؟

امروز پس از دادن رای به همراه یکی از دوستان مسئول ، در مرکز مونیتورینگ رسانه های خارجی یکی از شبکه های تلویزیونی جمهوری اسلامی ایران حضور داشتم . جای همه ی شما ملت عزیز خالی. فقط تخمه نبود که بشکنیم و تفریح را کامل کنیم. خروجیهای آنها در ساعات اولیه ی صبح یکصدوهشتاد درجه معارض با خروجیهای ساعات پایانی است.

اتفاقات بامزه ای جلوی چشم ما پش سر هم رقم می خورد. بالاترین و جرس از سوت و کور بودن صحنه های رای گیری خبر می دادند و تلویزیونهای سلطنت طلب خارجی از دوستان خارج از کشور خود می خواستند به رسانه های بین المللی بگویند مردم برای این بشدت در انتخابات حاضر شده اند که مجبور بوده اند !

خب با این حساب ، آنها که به این رسانه ها اعتماد می کنند اگر می خواستند:به دستور این رسانه ها گوش کرده ، حتی برای خریدن نان هم :

از منزل بیرون نروند

حتما دچار سردرد و سرگیجه و عذاب روحی می شدند. خدایی دیگر تناقض تا کجا.برای من راهی نمی ماند که به گزینه های کور بودن ، خواب بودن یا مزدور بودن یا گنگ بودن آن 22 رای مثبت به خبر بالاترین فکر کنم !

 

از یکسو سایت جرس ، داد می زند که مردم نخواهند رفت و نیامده اند ، و از سوی دیگر از واشنگتن و لس آنجلس فریاد بلند است که بخدا مردم مجبورند که آمده اند!

حالا ،

باید از حضرات پرسید ، اگر:

و چون حالا "التماسات" شما با "انتخابات" مردم رنگ باخته ، تکلیف این قدرت مخالفان چی می شود ؟ کی سنگ پای پر رویی شما سابیده خواهد شد؟!

پی نوشت :

کسانی که در انتخابات قبلی مدعی شدند بیست میلیون آنها ، بیست میلیون کروبی ، هفت هشت میلیون محسن رضایی و ده دوازده میلیون هم حتما لاریجانی رای داشته و فکر نکردند با احتساب این سی چهل میلیون رایی که خود نظام اعلام کرده ، برای جمع و جور کردن این دودوتا چهارتای اینها ، باید از عراق و  افغانستان که نه ، از آریزونا و آلاباما برایشان رای بفرستند ، چه حیایی می کنند از این که این بار دم از تقلب بازی نزنند ؟

مزه داده ؟! حتما داده . خوششان آمده از این بازی. هر انتخاباتی که نتیجه اش آنها نباشند ، باطل است و هر انتخاباتی که نتیجه اش آنها باشند ، نه ی بزرگ به کلیات و بیخ و بن نظام !

خسته نباشند از این همه پافشاری بر خزعبلات !

/ 0 نظر / 15 بازدید