ضمنا !

بسم الله .

 

ضمنا جهت استحضارررر ،

 

کامنت بنده در صفحه ء جناب رجبعلی خان مزروعی تا لحظه ء مخابره ء اين خبر :)) سانسور شده باقی مانده است. يحتمل جيک ثانيه ديگر از سانسور در آيد ( شايد هم نيايد :)) بچه دلت مثل اينکه فحاشی شنيدن و رکيک نوش جان کردن می خواهد نه !؟ ) . اما بهرحال ما (!) تصميم بر آن گرفتيم تا برای ايجاد شفافيت خبرنگاری وروزنامه پراکنی (!) يک چيزکی که حق مان دانستن بود اما ازمان مخفی کرده بودند وشايد قبلا به خوردمان داده بوده اند يا بعدا می خواستند بدهند به سمع ونظر دوستان و دشمنان (:)) ) برسانيم ! باشد که توفيقات جناب حاج رجب در سانسوريزم مخفی زياد همچه بالا نرود که برهمگان واضح و مبرهن است که ما هميشه مخالف سانسور وموافق نظارتيم ! ( اوهوی جيغ ويغ نکنين سايتمونو هک کرد ها ! پورت ۸۰ سايتتون باز بازه ! ناراحتی بپر از تو سی پانل چفت و بس بزن . شما که يک کامنت مردومو چش ندارين ببينين جخ يهو زيروبم سايتتون بيفته دس مردم :)) )<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

میگم امون از ما کیهون خونا ! چه کارایی بلتیم هــــا :)) نچ نچ نچ !

از من گفتن ! يه موقه کيهان نخونين ! را رفتن رو اعصاب معصاب ضد انقلاب جماعت می شه کار تخصصی تون :)) خدا رو خوش نمی آد (!) :))

/ 67 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدرضا.س

ايران با آن تمدن عظيمش اسلام را پذيرفت. برای اينکه پس از حمله اعراب از آن تمدن عظيم چيزی باقی نمانده بود. اعراب وحشی با استفاده از اسلام سرمايه های بی شماری از اين کشور را به غارت بردند. مراکز تمدن و کتابخانه های ما را نابود کردند. دختران ايرانی را بی سيرت کردند و هزاران غلط ديگر که در کتابهای تاريخ سانسورنشده می توانی بخوانی و عبرت بگيری. اما ايرانيان می توانند ايرانيان مسلمان باشند نه عربهای ضريح پرست خرافاتی.

پاسداران

بسم الله . جهت اطلاع شما برای انکه بدانی داری هی سوتی می دهی ، و خصوصا برای اينکه بدانی بدون اينکه همه چيز را خوب مطمئن شوی و تا حس می کنی چيز دندان گيری گير آوری ای شلوغ می کنی بهت بگويم که وب پيج کيهنا درون سيتم شما از روت خودش کوکی می گذاردو بر اساس اين کوکی توليد شده و همچنین تنظیم کد وب پیج بر اساس تاریخ روز اول مشاهده صفحه رفرش ، صفحه اول روزنامه را برايت می آورد. بنا بر اين اگر آفلاین صفحه کيهان را در سيستمت داشته باشی سه روز بعد هم اگر دکمه روزنامه را بزنی صفحه روزنامه سه روز پيش را برايت می اورد. بنا بر اين برای دين روزنامهع جديد ۷ ری ست کردن کوکی لازم است و اين اگر نمی دانستی بازهم بتو بگويم که شرط است برای شمارنده در درج شماره جديد. اول وب پيج را به خودت کمک می کردی يک بار رايت کليک می کردی و نگاهی به کد نگاری ساده آن می کردی که کد ايندکس باز شدن را با تاريخ ترکيب می کند آنوقت متوجه علت ماجرا می شدی. نه صفحاتی مثل مابقی روزنامه ها که اين نکته در آن وجود ندارد و با رفرش کردن کانتر را بدون دليل بالا می برد. روشن شد ؟!! :))

پاسداران

بسم الله . وقتی يک جريان سياسی فقط به تنهايی بيش از صد روزنامه در اختبار بگيرد وکلی هم در آب نمک خوابانده باشد ، معلوم است که حرفهايش و منش او و جريان سازی اش در اين روزنامه ها يک شکل می شود و اگر جرمی هم در محتا رخ دهد در بقيه هم با کم و زياد تکرار می شود. نکند منظورت اين استک هرو دربايستی می کردند حتی وقتی که می ديدند جرائم اين بقول تو ۲۰ تا تکراری است ! :)) بازهم چيز تکراری گفتی. ! خب حواستان را جمع می کرديد جرائم شبيه به هم نداشته باشيد. :))

پاسداران

بسم الله. همه آنها که گفتی اسلام است. اگر مشکل داری بگو. کامنت تو در مورد اسلام ، دقيقا سند حرفهای من شد.

محمدرضا.س

عزيز من. من خودم روی کامپيوترم ده بار ريفرش(!) کردم و شمارنده زياد شد. ديگر برای من توضيحات علمی نريز مهندسسسسسسسسسسسسسسسس!

محمدرضا.س

عزيز من آن روزنامه ها جرائم يکسانی نداشتند. کسی که برای روزنامه ها جريمه درست می کرد و مدعی العموم هايی که معلوم نبود از زير کدام بته ای عمل آمده بودند همگی از يک طيف فکری خاص بودند.

محمدرضا.س

معلوم است اين چيزهايی که تو می گويی اسلام است. اگر برای اسلام مساله درست نمی کردند و آن را به اين پيچيدگی درنمی آوردند ديگر نيازی به آخوند نبود. برو داستان موسی و شبان را خوب بخوان. خدا آن دنيا به خاطر شکيات نماز و استبراء و تيمم به جای وضو و وضو به جای تيمم و ... کسی را بهشتی و جهنمی نمی کند. برو و ببين به چه کسی خير رساندی يا اينکه چند نفر را از هستی ساقط کردی. ملاک اين است.

پاسداران

بسم الله . از توصيح اضافی ات در مورد کانتر معلم شد يک کلمه از توضيحات من در مورد کانتر را نفهميدی. در مورد روزنامه ها ،اتفاقا شما کا قبول داريد اين روزنامه ها با يک دستور مشترک و با يک اعلام جرم مشترک از سوی ذهبری مورد برخورد قضايی قرار گرفتند :)) راستش ما هم قبول داريم :)) اما جالب اينجاست که قرار بوده چند تا مدعی العموم رسيدگی کنند ! مگر چندتا مدعی العموم داريم که حالا ديدگاههايشان مشترک بوده ؟! يکی ! :)) در مورد نماز رو روزه و موسی و شبان هم کاملا تو همین کامنتها جواب داده ام . :))

soskeh siyah

بابا ای ول مهندسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس¤¤¤¤¤¤¤

پاسداران

بسم الله . :))