/ 14 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی

بر فرض که ايشون مصباح رو تايید کرده باشن.اولا حال افراد ملاکه دوما امام هم از اين نامه ها زياد به امثال عبداله نوری زده ميتونی از اونها هم واشه تاييد ايشون استفاده کنی!

پاسداران

بسم الله . از ابوذر به نا فرمانده ناپسندیده : 1- از اسم وبلاگت ، رفتار مطابق با مغلطه ات هویدا بود. همچی چیزی هم نمی گفتی ، تصورم در موردت همینی بود که الان هست. 2- طیف شما معمولا عادت دارد ، بی اطلاعی خویش را به پای عدم وجود چیزی یا موضوعی بگذارد. نمی دانی بدان که قبل از زعامت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله ) ، حضرت امام تمام هزینه های موسسه مذکور را تقبل کرده و فرموده اند که تا من زنده هستم هزینه این موسسه را می پردازم . این ماجرا مربوط به آن است که حضرت آیت الله مصباح از دولتی شدن موسسه و دریافت بودجه جاری از دولت پرهیز داشتند و حضرت امام نیز این مشی را تایید کرده و خود هزینه موسسه را پرداخت کردند. رویکرد حضرت امام و نگاه ایشان به این موسسه موجب پذیرفته شدن این موسسه در فهرست موسات فرهنگی انقلاب اسلامی از سوی شورایعالی انقلاب فرهنگی به ریاست رئیس جمهوری وقت ، آقای هاشمی رفسنجانی می باشد. 3- مشکل دیگر شما ، عدم درک تفاوت میان ولی امر و فقیه است. جایگاه فقاهت فرقش با جایگاه ولایت این است که یک فقیه و مجتهد فرضا اعلم ، اگر فقیه بعد از او حرفش راتکرار و یا تایید نکند ، حرفش لازم الاتباع نخوا

پاسداران

از ابوذر به ناشناس آنتی ! بالاخره قبول دارید ایشان را حضرت آقا در همین دوره معاصر تایید کرده است یا نه ؟ خوب اگر این را "فرض" گرفتید ، با این حساب در مرود گذشته چرا هنوز ادعاهای بچه گانه می کنید ؟ این از این . در مورد ملاک بودن حال افراد هم صد درصد خوب اومدی. بفرما ببینم کدام عنصر در حال آیت الله مصباح با چندسال پیش فرق کرده ؟ جدیدا قلب و فکر رهبر را هم می خوانید و کف بینی می کنید ؟ عبدالله نوری هم تا زمانی که حکم داشت ، داشت. یک لطف هم بکن و متن حکم شیخ عبدالله نوری را برای ما هم بفرست و با حکم حضرت آیت الله مصباح مقایسه کن. دادن مسئولیت خالی ، با تایید کل دستگاه فکری و اعتقادی ، برابر است ؟ به فکر خودتان باشید. با فوت شما چراغی خاموش نمی شود. حضرت آقا از جنس عبدالله نوری - که رسما جغرافیای ذهنی آرمان امام رادر دادگاه خودش زير سئوال برد - زياد تو مجمع تشخيص فرستاده . برای اينکه آنها آنجا حرفهايشان را بزنند و يک شورای دوطرفه باشد که همه مواضع سياسی توش باشه . حتی موقعی که عبدالله نوری يک محکوم دادگاه ويژه روحانيت بود ،‌ آقا حکم راازش نگرفت. اما بعدا تمديد نکرد. عبدالله نوری را با مصباح مقايسه کردن ، معنا

گل سرخ

سلام قالب جديد مبارک دستتون درد نکنه موفق باشيد

عبدالله روحانی

هرچند سرسلسله فرقه مصباحيه زحمات زيادي در جهت اشاعه افكار خود و گروه هوادار خود كشيده اند ولي به علت نا همخواني با آرمانهاي والاي حضرت امام و مخالفت با نظرات عامه مردم هيچگاه نتوانسته مقبول عقلا باشد.

مهدی قربانی

سلام خسته نباشيد خيلی وبلاگ پر محتوای داريد انشا الله موفق و پيروز باشيد اگر وقت کرديد يک سری هم به من بزنيد و نظر تون رو در مورد تبادل لينک بگويد مهدی قربانی

پاسداران

بسم الله . عطف به نظر آنجناب بنده خدايی که می گويد لباس روحانی هم بر تن دارد بايد عرض شود : ۱- فرقه سازی ،‌کاری انگليس است نه روحانيت شيعه . پس فرق هسازی با نام حضرت آيت الله مصباح کار روحانيت نيست. يا در روحانيت شما بايد شک کرد ، يا در صحت ساخت اين فرقه !‌ خود انتخاب کنيد ۲- روشن است که از بس وصله حجتيه ناچسب شده که مصباحيه تاسيس فرموده ايد ! ۳- می دانيم و حتما می دانيد که طرفداران امام خمينی را نئوکانسرواتورهای قرن بيست و يکمی ، خمينيست يا همان بقول شما ::خمينيه :: می دانند. نسبت شما با سردمداران امروز حکومت شيطان بزرگ چيست ؟ ۴- امام خمینی : دشمن بارها ثابت کرده است که حرف خود را از دهان ساده لوحان موجه خواهد زد ! والسلام .

پاسداران

بسم الله . عطف به نظر آنجناب بنده خدايی که می گويد لباس روحانی هم بر تن دارد بايد عرض شود : ۱- فرقه سازی ،‌کاری انگليس است نه روحانيت شيعه . پس فرق هسازی با نام حضرت آيت الله مصباح کار روحانيت نيست. يا در روحانيت شما بايد شک کرد ، يا در صحت ساخت اين فرقه !‌ خود انتخاب کنيد ۲- روشن است که از بس وصله حجتيه ناچسب شده که مصباحيه تاسيس فرموده ايد ! ۳- می دانيم و حتما می دانيد که طرفداران امام خمينی را نئوکانسرواتورهای قرن بيست و يکمی ، خمينيست يا همان بقول شما ::خمينيه :: می دانند. نسبت شما با سردمداران امروز حکومت شيطان بزرگ چيست ؟ ۴- از کی تابحال ، انطباق یا عدم انطباق رویکرد یک مجتهد ،‌حجت است برای عقلا ، که کسی را مقبول بدانند یا ندانند ؟ شاید منظور از عقلا ، پوپولیست های مردم سوار اصلاح طلب است ؟ هرچند بد نیست منبع نظرسنجی خود را معرفی کنید !!! ۵- امام خمینی : دشمن بارها ثابت کرده است که حرف خود را از دهان ساده لوحان موجه خواهد زد ! والسلام .

عبدالله روحانی

عزيز دلم حالا شما چرا اينقدر ناراحت شده و رو به ادبيات خشن آورده ايد اگر تاييدی از حضرت امام در باره ايشان داريد آن را منتشر کنيد.روحانيت اصيل شيعه هيچگاه مقهور دولتها و بلندگوی آنها نبوده اند. روحانيت واقعی شيعه کسانی همچون حضرت امام(س)ُمقام معظم رهبريُ شهيد مطهری خاتمی وصدها بزرگوار ديگری هستند که عاشقانه در دل مردم جای دارند عشق را با زور نمی توان ايجاد کرد. ان شاءالله نتايج انتخابات خبرگان نيز اين را اثبات خواهد کرد.