ترور روحانی سوری ، آبروی سبزهای ایرانی را برد

در حالیکه ما ایرانی ها، در نوروز بسر می بریم و ملت مظلوم فلسطین، بحرین، لبنان، مصر، عراق، سوریه، عربستان، یمن و بسیاری دیگر از نقاط سرزمینهای اسلامی زیر فشار سیاستهای استکباری روزهای پر رنجی را سپری می کنند، شاید یک ترور بسیار دردناک اما افشاگر بودیم.

نمی دانم خبر دارید یا نه،چند روز است که خبر استفاده ی گروهکهای تروریستی مسلح شده از سوی اروپا و اعراب سلفی ( یعنی کل قطب صهیونیزم ) در سوریه ، همه را شوکه کرده. نماینده ی سوریه در سازمان ملل از جامعه جهانی ارسال گروه حقیقت یاب برای گزارش این جنایت ضد بشری را درخواست کرده . فرانسه و انگلیس هم دوباره نتوانستند بیشتر از تلاشهای رسمی خود و تلاش غیر رسمی دوستانشان در ارسال متمادی سلاح و بمب و مهمات برای گروهکهای تروریستی در سوریه ، چیز دیگری در اتحادیه اروپا تصویب کنند.

اما این میان ، درست در روز اول سال 1392 ، یک عامل انتحاری دقایقی قبل از اقامه نماز مغری و عشاء به مسجد الایمان شهر دمشق وارد شده و اقدام به اجرای ترور انتحاری علیه علامه محمد سعید رمضان البوطی -روحانی برجسته ی سوری که از مخالفین تروریستها و حامیان فقهی آنها بود - می کند . این عمل این عامل انتحاری منجر به قتل بیش از چهل نفر دیگر و مجروح شدن بیش از صد نفر دیگر در همان محل می شود.

محل ترور عالم سوری در مسجد الایمان دمشق

چهره ی کثیف قطب صهیونیزم اینجا افشا می شود :

- جریان سبزها در ایران، از توجه ایران به فلسطین و لبنان از زاویه ی مقاومت ناراحت است و در شعارهای راهپیمایی هایی که مدعیست علیه آنچه که آن را تقلب در انتخابات می نامد، علیه مردم فلسطین و لبنان موضعگیری می کند و شعارهای مناسب منافع رژیم بچه کش اشغالگر قدس سر می دهد. " نه غزه ، نه لبنان ، فقط فلات ایران !"

- جریان سبزها در ایران، بهانه ی یکی از اغتشاشات های خود را حمایت از "مردم مصر" معرفی می کند. این جریان بدنبال انتقال شکست منافع استکباری از کشورهای عربی مسلمان ، به ایران بود.

- جریان فتنه گر صهیونیستی ، تلاش می کند تا انقلاب های رخ داده در کشورهای اسلامی را به سوریه منتقل کند. این کار با حمایت صد در صدی سبزهای ایران و رسانه های داخل و خارج آنان صورت می گیرد. سبزهای ایران به نظام جمهوری اسلامی خرده می گرفتند که چرا از حوادث سوریه خبری را پخش نمی کند ! رژیم بچه کش صهیونیستی بلحاظ هم مرز شدن با سوریه حجم انبوهی ( بیش از یک میلیون )  از پیامکهای حمایت از جریانات مخالف دولت سوریه را به داخل سوریه ارسال می کند.

- جریانات فتنه گر درون سوریه ، رسما  در مصاحبه های متعدد ، عدم مخالفت خود با رژیم صهیونیستی را اعلام می کنند. موضع آنها کاملا با موضع سبزهای ایران هماهنگ است زیرا فتنه گران سوری نیز در اغتشاشات خود پرچم ایران را به آتش می کشند.

-حاکمان عربستان سعودی ، کویت ، امارات ، قطر ، بحرین و سایر دیکتاتورهای باقیمانده در مناطقه که از حامیان سبزهای ایران هستند، بطور کامل به حمایت از فتنه گران سوریه وارد می شوند. ارسال سلاح ، پول و پوشش کامل رسانه ای و حمایت کامل دیپلماتیک، کاری است که از دستشان بر می آید. فتنه گران در سوریه بدنبال اجرای مدل براندازی لیبی هستند. مدل لیبی ، مدل بازسازی شده ی اقدامات آنها در فتنه ی 88 ایران است.

-جریان سبزهای ایران رسما با اعزام نمایندگانی ، در مجالس حکام عربستان شرکت می کنند و قراردادهای همکاری مهمی را امضاء می کنند. از جمله نتایج شرکت سبزها در جشن الجنادریه ی عربستان ، حضور عربستان در حمایت مالی از تلویزیون جریان سبزها و قبول مسئولیت سبزها در تشکیلات مذهبی تبلیغی عربستان است ! پلیس عربستان اعتراضات به فساد گسترده ی اخلاقی رخ داده در جشن الجنادریه را مسلحانه سرکوب می کند .

-صفحات زیادی در فیسبوک از سوی لاین سلطنت طلب و تجزیه طلبان قومی جریان سبز ایرانی برای حمایت از تروریستهای مستقر در سوریه - که از کشورهای مختلف همچون اردن، لبنان، ترکیه ، قطر، امارات ، مصر ، پاکستان و ... اعزام می شوند - تاسیس می شود. در این صفحات فیسبوک ، دروغهای جریانات تروریستی علیه دولت سوریه به زبان فارسی بازنشر شده و جنایات زشت آنان مانند زبح کودکان خردسال حامیان بشار الاسد پنهان و توجیه می شود.

- جریانات سلفی وهابی که فتوای ترور علمای سنی مخالف اقدامات تروریستی در ایران ( مانند شهید بزرگوار مولوی جنگی زهی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان ) را می دادند ، این بار حکم حلال بودن زنان سوری برای تروریستهای واردشده به آن کشور را صادر می کنند. این فتاوا از سوی افرادی همچون یوسف القرضاوی صادر می شود. اما فتاوای آنان با مخالفت تعداد دیگری از علمای اهل تسنن که از نظر علمی و جایگاه اجتماعی اهمیت زیادی دارند - مانند علامه محمد سعید رمضان البوطی - قرار می گیرد.

 

- جریانات فتنه گر سوری ، همانند جریانات فتنه گر ایرانی که دست به ترور علمای سنی مخالف خود در ایران زدند ، مرتکب ترور این عالم برجسته ی اهل سنت می شوند. «محمد سعید رمضان البوطی» برجسته ترین عالم سنی سوریه 1 فروردین در مسجد الایمان در محله المزرعه دمشق به دست وهابی های ترورریست به شهادت رسید. قبلا مراجع فقی وهابی با بردن نام وی ، وی را مستحق ترور اعلام کرده بودند . چندروز قبل از این ترور شنیع، ترورستهای مستقر در سوریه ، از سلاح شیمیایی علیه مردم سوریه استفاده کرده بودند. حلال بودن خون مردم و علما و نظامیان سوری ، قبلا توسط مراجع فقهی وهابی برای آنان انجام شده بود.

اینها بخشی از مهمترین حوادث برجسته مرتبط با حوادث سوریه بود.نتایج چیست ؟

1- حوادث سوریه اصلا ملی نیست.

2- حوادث سوریه اصلا مربوط به روابط داخلی ملت/ دولت سوریه نیست

3- حوادث سوریه ریشه در مواضع بین المللی سوریه دارد

4- همگرایی سبزهای ایران ، دولت بچه کش رژیم اشغالگر قدس، ترکیه ، آمریکا ، انگلیس ، فرانسه ، عربستان ، قطر ، امارات و فتنه گران درون خاک سوریه به همین علت است.

5- حوادث سوریه اصلا ربطی به اختلافات قومی یا مذهبی ندارد.

و حالا :

وجدان ، شرف ، ابرو ، حیثیت ، پاکی و صداقت و هرآنچه صفات برجسته ی انسانی است ، از همه ی سبزهای ایرانی انکار می کنم. آنهایی که هرچه توانستند در خون مردم سوریه و لبنان و فلسطین و سایر نقاط سرزمینهای اسلامی بخاطر همگرایی با سیاستهای حاکمان کاخهای سبز عربستان و سفید آمریکا و سرخ اسرائیل شریک شدند.

والسلام .

تکمیلی :

خطیب مسجد الحرام در مکه مکرمه نسبت به ترور علامه شهید "محمد البوطی" رئیس اتحادیه علمای بلاد شام در مسجد الایمان دمشق گفت، بشدت ابراز خرسندی کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری "دنیا الوطن" نوشت: "علی عبدالرحمن السدیس" که در حال حاضر خطیب مسجد الحرام در مکه مکرمه است در بیاناتی گفت: "محمد سعید البوطی" از "ائمه بدعت و گمراهی" بوده است.
 
این شیخ وهابی در ادامه تاکید کرد: وی از بزرگترین حامیان بشار اسد و همچنین پدرش حافظ بوده است.
 
السدیس همچنین با ابراز خرسندی از ترور علامه البوطی، تصریح کرد با "مرگ وی از شر کاسته شد".
 
این سخنان مفتی وهابی در حالی است که ترور شهید البوطی در مسجد الایمان دمشق با محکومیت گسترده محافل علمی و مذهبی جهان اسلام مواجه شده است. مفتی اعظم سوریه و لبنان همچنین دانشگاه الازهر قاهره این اقدام رابشدت محکوم کردند.
 
مفتیان وهبی در عربستان سعودی از بزرگترین حامیان ایدئولوژیک و مالی تروریست‌های تکفیری مسلح در سوریه بشمار می‌روند.
 
یک عامل انتحاری سه شب گذشته با انفجار در مسجد الایمان در منطقه المزرعة در شمال دمشق پایتخت سوریه، علامه شیخ محمد سعید البوطی رئیس اتحادیه علمای اسلامی بلاد شام و ده‌ها نفر از طلاب حاضر در مسجد را به شهادت رساند و ده‌ها نفر نیز زخمی شدند. در این حمله انتحاری و بر اثر انفجار بمب همراه عامل انتحاری ۴۲ نفر شهید و ۸۴ نفر نیز زخمی شدند.
 
علامه شیخ محمد البوطی از علمای برجسته اهل‌سنت سوریه و استاد اخلاق بود که همواره به مواضعش بر ضد تروریست‌های مسلح مشهور بوده است. وی بارها مخالفت خود را با هرگونه دخالت نظامی خارجی برای حل بحران سوریه اعلام کرده بود.
/ 0 نظر / 45 بازدید