یاس، مدیون آلودگیها، نه منتقد آنها !

جدا از آنکه هرکسی در زندگی شخصی خود می تواند مورد ظلم ها و ستمهایی قرار گرفته باشد و باید در هر مورد، به فراخور حقیقت نظرداد، باید گفت انی ربطی به اقدامات خود انسان ندارد و انسان در مقابل اقدامات خود پاسخگوست. به ترتیب آنچه که من در فضای فرهنگی جامعه می بینم، افراد مثل یاسر بختیاری یا همان یاس، مشهور شدن و جلوه گری خود را مدیون آلودگیها و آسیبهای اجتماعی اند و ژست منتقد آنها ژستی عمیقا بی محتوا و ماسکی به غایت کج و بی رنگ است.

یاسر بختیاری جوانی است که از چند جهت از آسیبها و تهدیدات فرهنگی مرتزق است :

1- شبکه پایگاه های اینترنتی توزیع محصولات فرهنگی (موسیقی، فیلم، عکس) غیرمجاز که آزادانه به فعالیت مشغولند و هرزچندگاهی فیلتر می شوند.

2- شبکه های پولشویی که آزادانه فعالند و برای این شبکه پایگاه های توزیع محصولات غیرمجاز ممر درامدی از مسیر تبلیغات محصولات مجاز و غیر مجاز فراهم آورده اند.

3- شبکه تولید محصولات ضد فرهنگی که در کشورما آزادانه فعالند و محیطی برای تولید محصولات فرهنگی مانند آنچه یاسر بختیاری و دوستانش می سازند را فراهم آورده اند.

4- انحرافات فرهنگی در ذائقه موسیقی بخشی از جامعه که در اثر فضای سیاسی جامعه در دوران دوم خرداد و قبل از آن و در چهارچوب سیاست براندازی نرم و از درون جامعه تعقیب شد و حسیاست عملی هیچ یک از مسئولان را بر نیانگیخته است.

5- شبکه های ماهواره ای آلوده که مرکز فساد و تباهی جامعه ایران هستند.

موارد دیگری را هم می توان شمرد که از جمله آنها شبکه های تلویزیونی اینترنتی هستند که اتفاقا در چهارچوب طرجهای کلان راهبردی براندازی نرم، جوانانی مثل یاسر بختساری را مورد هدف قرار داده اند.

این البته ، تذکری بود برای یاسر بختیاری و دوستانش، اگر حتا لحظه ای کوچکترین قصدی برای گرفتن یک ژست اجتماعی دلسوزانه و متین برای خود داشتند.

اما تا آنجا که من می دانم ، یاسر بختیاری یا همان یاس، چنین قصدی ندارد و در مصاحبه هایش چنین ادعایی نکرده است. کسی که لوگوی تبلیغاتی او به حروف انگلیسی است ، چگونه دم از ایران و ایرانی می زند ؟ آیا غیر از آن است که این ادعای ایران ایران، فقط از سر مخالفت با فرهنگ اسلام است و مشکل ، جمهوری اسلامی است که میدان حاکمیت نظر مردم ایران در حضور اسلام در جامعه است ؟ البته این جوانان اصلا به فکر سیاست و امور اینگونه نیستند و حداکثر ادعای کم جان و بی رمق آنها همین فضای بظاهر اجتماعی است. اما اتاقهای فکری که این مهره ها را در تناسب و هماهنگی با هم حرکت می دهند، خوب زبان مرا می فهمند.

هزوقت به خدمت کردن خواستی فکر کنی، بدان ، خدمت به مردم ، زمانی ممکن است که اول مردم خودت را خوب بشناسی، وقتی شماها در روز 22 بهمن ، تنها دغدغه ای که دارید، تعداد لایکهای صفحه شبکه اجتماعی تان است، چه انتظاری از شما برای درک مردمی که آن روز برای جواب به یک یاوه گوی گاو چران به میدان آمده و مشتهای بزرگ و کوچک خود را مقابل چشمان او گره کرده بودند ؟

جایتان خالی، هوای میان مردم زمستانی که نبود، بهاری بود. بوی بهار دلها ، بوس انقلاب خدا ، بوی ایمان و مقاومت و صبر کوچه های کشورم را مطعر کرده بود. از زمستان کنج استودیوهای تاریک و پرده کشیده ی خود بیرون بیائید و با اسلام انقلابی مردم ایران دست دوستی دهید.

راه دوری نمی رود،

کمی واقعا مردمی می شوید.

/ 5 نظر / 30 بازدید
fgjkk

jhkjhgffd

فاطمه

سلام .وقت بخیر.امشب یه نگاهی به وبلاگتون انداختم و راستش...آقای عزیز چند نکته:اول در مورد پست در مورد حامد زمانی که نمیدونم چرا خودش را قدیس میدونه؟اون آقا انگار حتی هدف شاهین رو برای خوندنآهنگ نمیدونه. قبول دارم که آهنگش پر بود از اشکال و منم وقتی از استاد علم قرآنی در مورد هدفش از خوندن آهنگ در مورد امام نقی(ع)پرسیدم،گفت که اون خواسته از فیلم پایتخت که نقی نقی میکردن (و البته هدفی هم نداشتند)تقلید کنه گرنه برای اون امام دهم و پنجم فرقی نمیکرد. حالا سوال من اینجاست که کسی که حتی مدل مو و ابرو خودش را از فرهنگ بیگانه انتخاب کرده چه حق جولان دادن و برای انقلاب آهنگ خوندن داره؟ دوم من نمیخوام از کسی چشم بسته حمایت کنم و اصلا تو این دنیا کسی که لیاقت حمایت مردم را داشته باشه وجود نداره.ولی مطالب شما کاملا غیر منطقی است .شما هرکی را که باعقایدتون مخالفه خطا کار میدونید.کی گفته رژیم ایران کاملا اسلامیه که چون یاس تو راهپیمایی شرکت نکرده کافره؟ اگه یه ذره به حرفای یاس توجه کرده باشید میگه دنبال جهانی شدنه و احتمالا میدونید که زبان رسمی دنیا انگلیسیه. یاس در مورد زندگی سخته گذشته اش میگه همون طوری که خیلی های دیگه.

کلوپ هوادران یاس | Yas Fans Club

دروووود هموطن . اصلا دلم نمیخواست جواب بدم ولی چون هوادران یاس از دستت این تحلیل های بچگانه ات عصبانی هستن این کارو میکنم . درضمن اصلا هم دلم نمیخواد اینجا حرفی بزنم و اینجا جواب بگیرم . اگه فکر میکنی میتونی حرفهای بچگانتو اثبات کنی بیا تو انجمن تا مستقیم صحبت کنیم و همه هم بتونن ببینم . نظرت چیه ؟ فکر میکنی میتونی با حرف ها و استدلال های بچه گانه ات در مقابل یک میلیون و هفتصد هزار هوادار یاس قد علم کنی عموو ؟ اگه فکر میکنی میتونی بیا تو انجمن هواداران یاس اصلا یک تاپیک مخصوص بحث بین خودمون میزنم تا آشکار و عیان همه حرفهامونو ببینن. ایندفعه هم آدرس وبلاگ رو نزاشتم . در ضمن : فکر کردی خودت فقط 22بهمن رفتی ؟؟ نه عمووووو ما هم رفتیم . شما چی ؟ شما رفتی شعار دادی ؟ شعار دادی ضد استکبار ؟ عمل نکردی ؟ چرا شعار میدی ؟ عمل کن عمووو ! مرد عمل باش . در ضمن . نه من نه هیچکدوم از طرفدارای یاس . خجالت نمیکشیم . آدم باید رک باشه . اون یک خواننده هم من بودم . حرفامو هم پس نمیگرم چون لیاقتت در همون حد بود ! منتظرم عمووووووو

Yas Fans Club

eshlkaaal nadare , bikhial , asan inkare nisti , harfe moft mizani javabe moft mishnavi , taghsire khodet nist maghzet shostoshooo shode rafte dg chizi too maghze pooket nemire ! javab dashti javab midadi na maghlate ! javab nadari ke hey maghlate mikoni , ghablan ham goftam baaz migam , dari mozakhraf mibafi ! jolbaak dare az afkaare fosilet taraavosh mikone ! vagarna mioomadi too topik e man Online lahze be lahze roo dar roo harf mizadim ! inkare nisti \ boro ba webloget khosh baash ! asan arzeshe bishtar az in enerji gozashtan nadari , mardi ?? roo harfat mohkam bastaadi ? ye saat o tarikh taeen kon Online bia too anjoman beharfim , age mardesh nist asan be bahs edame nade , age mardesh nisti naya too anjoman harfaato nazan hey injaa vase khodet khozaaval bebaaaf maa raftim ,

yas

با سلام.چند نکته خدمت شما عرض کنم؟فکر نکنم اشکال داشته با شه که من عقیده ی خودم رو به دیگران نشون بدم.: 1_این که لوگوی یاس خارجی هستش هیچ ربطی به ضد ایرانی بودن ان نداره. 2_شما اصلا به یکی از اهنگ های یاسر گوش دادی بگو ادم حسابی کجاش ضد اسلامی هستش؟؟؟ 3_وقتی کسانی مثل رضا پیشرو که اثر منفی می خونه از شاهین نجفی بد گفته دیگه نباید شک داشت که اهنگش خطاب به امام ما بوده. 3_وقتی بی بی سی ازش حمایت کرده دیگه نباید شک داشت نه؟؟؟