پيشنهاد دبيركل بنياد جهاني هولوكاست به كشورهاي اروپايي

341212-51-28_n.jpg "محمدعلي رامين" دبيركل "بنياد جهاني هولوكاست" به دولتهاي اروپايي به ويژه آلمان، اتريش و لهستان پيشنهاد كرد همه مدارك و مستندات مربوط به پرونده قتل عام سازمان يافته يهوديان در جنگ دوم اروپا را در اختيار "كميته مستقل بين‌المللي حقيقت ياب" وابسته به بنياد جهاني هولوكاست، قرار دهند.

رامين روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار سياسي ايرنا خاطرنشان كرد:
اين اقدام قطعا به سود همه خواهد بود زيرا باعث تنوير افكار عمومي جهان و برطرف شدن ترديدها در اين زمينه مي‌شود.

دبيركل بنياد جهاني هولوكاست گفت: همه بشريت، سرنشينان يك كشتي واحد هستند و هيچكس نبايد نسبت به سرنوشت هيچ گروهي از انسانها بي‌تفاوت باشد.

رامين با بيان اينكه "همه ما مسوول صلح و عدالت و امنيت جهاني هستيم و خود را دلنگران سعادت و نجات تمام بشريت مي‌بينيم"، تصريح كرد: اعتماد ميان ملتها و جوامع مختلف، يك ضرورت اجتناب ناپذير براي تامين صلح و امنيت جهاني بر اساس عدالت فراگير است.

دبيركل بنياد جهاني هولوكاست افزود: براي كسب اعتماد و احترام متقابل ميان ملتها، داشتن اطلاعات كافي و ضروري از حوادث تلخ و شيريني كه در روزگار ما اتفاق افتاده و مي‌افتد، امري بديهي است به همين دليل بنياد جهاني هولوكاست براي بررسي جامع و كامل پرونده هولوكاست به دولتهاي غربي پيشنهاد مي‌كند كه مدارك خود را در اين زمينه در اختيار "كميته مستقل بين‌المللي حقيقت ياب" كه زير مجموعه "بنياد جهاني هولوكاست" است، قرار دهند.

/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

بسم الله با سلام و ادب يادداشت آخر تارنگاشت انديشه سياسی: «بعد از چند ماه دوری از محیط «این وبلاگ» - و نه وبلاگ های دیگر که کم به آنها سر نزده ام در این مدت – و یاد گرفتن تجربه های تازه به این نتیجه رسیدم که دیگر در این وبلاگ ننویسم و به وبلاگ دیگری کوچ کنم. به چند علت که [...] ز دوستان عزیزی که لطف کرده بودند و به م لینک داده بودند خواهش می کنم که لینک را با عنوان «ترنم فکر» و به آدرس بالا تغییر دهند. متشکرم!» يا حسين

محمدجواد

سلام ان فی قتل الحسین حرارت فی قلوب المؤمنین لا تبرد ابدا حال برادرم چطوره مطلبت رو درباره اظهارات محسن رضایی خوندم خیلی وقته این نحوه تحلیل ایشون من رو هم به تفکر وادشته نمی دونم چرا؟ حتی حتی اگه هم این تحلیل درست باشه آیا صلاحه مطرح بشه مشخصا نه خدا آخر و عاقبت همه ما رو ختم به خیر بکنه یا حق

پاسداران

بسم الله ‌. آقای عجب . این از اون دردسراییه که تو بخاطر بدون داشتن اطلاعات بهش دچار میشی ها ! بنياد جهانی هولوکاست هيچ موضع رسمی در خصوص هولوکاست ندارد و در حال تلاش برای تشکيل هيئت حقيقت ياب بين المللی است. از همه مدعيان - طرفين - دعوت کرده تا با بنياد همکاری کنند . اعم از مدعينا هولوکاست يا منکران . همايش تهران هم نمونه آن است که همه رادعوت کردند و برخی ها خودشان را - و نه همايش را ! - تحريم کردند و نرفتند. حالا ديگه چی ؟

آشنايی با نمادهای فمينيسم وبلاگستان

گندکاری های فرناز سيفی و گلناز ملک را در اينجا بخوانيد و قهرمان های پوشالی را بهتر بشناسيد: http://omid.khushe.ir/weblog قسمتی از نامه ی گلناز ملک: هرچند که شخصن حشیش کشیدن، علف کشیدن، هرویین کشیدن، شیشه زدن و ... خود را انکار نمی کنم ولی نه در خانه ی علی قدیمی !!!! جا قحط که نیست. اما عجب دنیای دیوانه ایست. اصلاحیه: اون کسی که تو چت اندر کف ... و ... دختران وبلاگستان بود جناب قدیمی بود نه الپر. الپر خیر سرش قرار است در دولت اصلاحات آتی وزیر و وکیلی شود از این بی احتیاطی ها نمی کند. در مورد شیشه ی عطر و گفته ی آریا هم بنده چتی نکردم پاسداران : کامنت را هم اديت کردم و هم سانسور. به شکل قبلی قابل انتشار نبود.

پاسداران

بسم الله . خدا نکند حب کسی باعث عدول کسی از عدالت شود. ولو اسم يکی محسن رضايی وديگری مرتضی شيميايی باشد.

عبود

یاد یک شعر قدیمی افتدم یک توپ دارم قلقلیه سرخو سفید وابیه میزنم زمین هوا میره نیدونی تا کجا میره

بنده ناصالح خدا

به نظر من به جای هولوکاست به درامد ودارایی های حدود ۱۵۰ امام جمعه شهرهای کوچک وبزرگ ایران رسیدگی کنید.

iran nuclear

سايت خوبي داريد.ادامه بدهيد. موفق باشيد. به وبلاگ ما هم سری بزنيد www.energyhasteyi.persianblog.ir

پاسداران

بسم الله . بنده ء ناصالح . ديگه جای حرفی باقی نگذاشتی. هرچند اعتراف تو لازم نبود و رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون ! امير مومنان هم فرمود : المرء مخبوع تحت لسانه ! هويت وشخصيت مرد زير زبانش پنهان است و انگاه که سخن بگويد آشکار ميشود. والا آدم مومن ،‌ دروغهايی می بنده که همه از کذبش اطلاع دارند و جهت توجه همه را از نقظه ضعف دشمن بیگانه به دروغهای خودت پرت کند ؟ وقت کردی ايندفعه بجای نشستن پای راديو منافق تا پاسی از شب ، چشماتو بشور و برو در خونه امام جمعه های شرستانها و نظر مردم در موردشون رو بپرس. حاليته ؟ راستی می دونی اموال چه کسانس قبل ازمه مستحق بررسی است‌؟شما شيش تيغ های خر پول که گردن اين مردم را می خواهيد بخاطر رای دادن به احمدی نژاد بشکنيد. شماها که با يک تلفن هزار ميليارد تومان وام می گيريد و حالا احمدی نژاد دم شما را قطعه کرده و دستتان را شکسته .

بنده ناصالح خدا

ای نان به نرخ روزخور