انطباق دردناک الگوی فرهنگی !

هیچ توجه کردید که تو سایت توکلی یا طیف همراهان ایشون هیچ نقد فرهنگی تاکتیکی یا عملیاتی به سیاستهای فرهنگی دکتر احمدی نژاد نمی بینید ؟ حتی نقدهای متعارف فرهنگی موجود که از استقامت و سلامت بالایی هم برخوردارند ، و حتی رجانیوز برخی از اونها رو بازتاب می ده ،‌ در الف کاملا مفقودند !

در مورد این ماجرا چی فکر می کنید‌؟

من یک چیزی فکر می کنم. من با احتمال قریب به یقین می گویم الگوی عملیات فرهنگی آقای دکتر توکلی و آقای دکتر احمدی نژاد عینا منطبق است.

بد نیست ، آن ویژه نامه ی جمهوری دوم آقای توکلی در دوران انتخابات ریاست جمهوری دوم خاتمی را گیر بیاورید و تورق کنید. رویکردهای او در خصوص مسائل اجتماعی از همان زمان با رویکردهای امروز احمدی نژاد مو نمی زند.

خدایا.

آنچه ضربه می خوریم از عملیات فرهنگی مهاجم دشمن می خوریم و آنوقت این مدعیان خاص بودن در راه تو ، ببین که چه می کنند.

/ 2 نظر / 86 بازدید
امین

سلام . توکلی رفته خارج اقتصاد خونده . برای چی باید به فرهنگ گیر بده .اصلا نمی دونه چه خبره که گیر بده . حاجی شما واقعا از رویداد های عظیم پیش آمده در این دولت برای احیای فرهنگ ایرانی اسلامی خبر نداری؟ برای یادآوری طرح های فرهنگی دکتر احمدی شما را به چند مثال کوچک راهنمایی می کنم . شما برو در شهرستان ها و در خود تهران یک تحقیق انجام بده ببین این "طرح رحمت" که مركز امور خانواده و بانوان رياست جمهوري راه انداخته چه موجی راه انداحته. بسیاری از مشکلات خانواده ها از بین رفته و حقیقت خانواده داره احیا می شه. بیا ببین این همایش بین‌المللی زنان مسلمان اندیشمندhttp://msw.icro.ir چیه. این همایش طبیب روحانی http://tabiberohani.tums.ac.ir که داره برگزار می شه چیه . ببین چرا دانشکده ی طب سنتی تاسیس شد در برابر این همه هجمه . ببین این همایش بین المللی دکترین مهدویت چه کرده. فرهنگ یعنی این که بیای از اندیشمندان جهان دعوت کنی تا دکترین بدهند برای حرکت به سمت تشکیل حکومت جهانی . شعر و ترانه گفتن که نشد کار فرهنگی . بیا ببین منجی گرایی با محوریت و موضوعیت امام مهدی (عج) به برکت این حرکت های فرهنگی و رایزنی ها

امین

سلام . من تا حدودی با صحبت شما در مورد فرهنگ عمومی موافقم . واقعا کم کاری شده . ببین حاجی ، رهبری فرهنگ را به چهار دسته تقسیم می کنند : 1-فرهنگ ملي 2-فرهنگ عمومي 3-فرهنگ تخصصي 4-فرهنگ سازماني خوب. شما (همانطور که در کامنت فرمودید) اگر اعتقاد دارید در زمینه "فرهنگ عمومی" کم کاری شده پس در وبلاگ هم بنویسید فرهنگ عمومی ، و همه عرصه های فرهنگی دولت زیر سوال نبرید . بنده هم موافقم فرهنگ عمومی بسیار ضعیف است و کار زیادی هم نشده (البته طرح رحمت و مانند آن دقیقا به فرهنگ عمومی بر می گردد که فکر می کنم اجرای آن از افتخارات دولت است) اما برادر ، اجرای سیاست ها در زمینه های دیگر مانند فرهنگ سازمانی و یا تخصصی راحت تر است اما فرهنگ عمومی سخت تر چرا که با 70 میلیون نفر سر و کار دارد نه مانند فرهنگ سازمانی با چند تشکیلات . یا علی [لبخند]