جشنواره علمی- فنی

هشتمین همایش بین المللی موتورهای درونسوز

آخرین مهلت ارسال آثار: 30 دی ماه 1392
 
 
/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

چرا خانواده شهدای هسته ای باید اجازه بدن جک استراو بیاد خونه شون تازه باهاش درددل هم بکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرا مسئولین این مملکت این قدر احمقانه رفتار می کنن.چرا اجازه می دیم روحانی و تیمشون که همون تیم فتنه اس در آرامش و سکوت حزب ال... ما رو به خاک سیاه بنشونن من این رفتارهای سیاسی یا غیر سیاسی رو نمی فهمم برادر یکی برای من هم توضیح بده !

ایرانی

سلام متور درون سوز مثل عشق دل سور می مونه

دیدار به ...:-)

بای بای!!!![تعجب][شیطان][فرشته][سبز][خمیازه][وحشتناک][ناراحت][عصبانی][گریه][ساکت][دروغگو][چشمک][قهر][متفکر][کلافه][نیشخند][زبان][عینک][خداحافظ][شکست][نگران][شوخی][زبان][شرمنده][قهقهه][بازنده][اضطراب][رویا][من نبودم]

محمدحسین کنجوری

آقا ابوذر سلام.خدا قوت مدتی بود کم پیدا بودی و مدت شد منم کم پیدا شدم.نگرانتون بودیم حسابی.چیزی نمی نوشتی.فکر کنم چند وقتی رو که ننوشتی تقیه بود؟ الان که دیدم شروع کردید به نوشتن خوشحالم.واقعاً خوشحالم.نوشت هات درد دلهای خیلی ها را عنوان میکنی.اینه که وقتی می بینم کسی از اونا میگه خوشحالم. هر پستی بذاری خوبه و مطمئناً خیر و فایده ای توی اون هست . اونایی که هم کامنت گذاشته و اراجیف گفته خوب معلومه یه جاشون سوخته جای دفاع ندارند. خوشحالم مومن در پناه اقا امام زمان.عج.

مهدی

یک جلسه ای نشسته بودیم یک سری از مسئولین بودن داشتیم در رابطه با مسابقه رباتیک و موارد فنی اجرایی اون بحث میکردیم . نوبت به رفیق من که رسید گفت اجازه بدید اول خدا رو شاکر باشم که در این اوضاع منطقه و جهان که هرکشوری داره با یک سری مشکلات بزرگ دست و پنجه نرم میکنه به لطف خدا و به برکت جمهوری اسلامی ایران و سایه حضرت آقا ، ما توی ایران نشستیم داریم در رابطه با مسائل علمی بحث میکنیم ، مسابقات رباتیک میزاریم و... از این جمله اش لذت بردم و از اون روز هروقت پوستر مسابقه های علمی رو می بینم یاد اون جمله می افتم .

دامه التوفیقه

وااااقعا خدا وجود شما برادر ابوذر وآآآآ آقا مهدل گل را از سر ما کم کم کم نکند!![لبخند]

مریم

سانسووووور؟ چرا نوشته ی منو نذاشتین؟؟

ابوذرخدایی آی کیوت چنده ؟؟؟[سوال][چشمک] همون طبقه دوم پایینی رو می گم دیگه عزیز برادر....یه دعایی برات کردم که انشالله محشور بشید با هم[لبخند][چشمک]

اسممم رو یادم رفت برادر جان دامه التوقیفه هستم [ماچ]