نتيجه تبليغات مسموم توهين آميز معطوف به قدرت در انتخابات خبرگان !

n00001160-b.jpgسایت آفتاب ، چند وقتی است یک نظرسنجی زشت و القایی روی صفحه اش گذاشته . اما اصلا نتایجی که بدست آورده به مذاقش خوش نمیاد. این نظر سنجی به بهانه صحبت های رهبری منتشر شد. جالبه صحبت های رهبری اینقدر شفاف بود که جای شک و شبهه باقی نمی گذاشت. بگذریم از مصداق روشن حرفهای رهبری. بگذریم از اینکه دقیقا بخشهای حرف آقا با فضای یک ماهه سیاسی ای که اطرف زمان سخنرانی هبری بود می خوند .

ماجرا از اینجا شروع می شود که اطرافیان هاشمی ، به انتقاد از عملکرد 16 ساله ایشان و زیردستانش در دو حزب کارگزاران و مشارکت،  تاخته و نام "تخریب" را بر آن گذاشتند. از سوی دیگر، همین آدمها ، با انتشار جوک های مستجهن در اس ام اس ( که همه مان شاهدش بودیم ) و با کارهای از این تیپ ، نه تنها تخریب کردند ، بلکه کار را به جاهای باریکتر هم کشاندند. ماجرای موتورسوارهایی که در ایام انتخابات ریاست جمهوری چفیه می انداختند و به مردم گیر می دادند و می گفتند "از زمان دکتر احمدی نژاد دیگه خدمتتون می رسیم و ... " یادمان نرفته . بقیه کاندیدا ها هم ، همچی در تخریب از دست این تیم پرپول و پر رو ، در امان نماندند. بدترین کاری که این تیم انجام دادند ، توسط نماینده تبلیغاتی آقای هاشمی تو تلویزیون انجام شد و بدترین نتیجه را توی نظرسنجی ها برجا گذاشت. تیم معین هم ، در فحشمال کردن هاشمی اصلا کم نیاوردند و سنگ تمام گذاشتند. بگذریم که بلافاصله پس از دور اول انتخابات ، یکصدوهشتاد درجه تغییر فاز دادند و اتفاقا تبلیغ هاشمی را هم کردند !

تا اینجا ، طرفداران هاشمی ، اسم نقد دوران دولتهای باصطلاح سازندگی و باصطلاح اصلاحات را "تخریب " گذاشتند. ادعای دیگری هم علیه منتقدان اصولگرای خودشان نداشتند. بلکه کارنامه خودشان خیلی سیاه شده بود. با دوم خردادی ها هم که نمی توانستند کاری بکنند. تف سربالا بود. 

وقتی رهبر انقلاب ، از تخریب نامزد ها ، پس از انتخابات شکایت کردند ، کار به دستگاه قضایی کشید. اما باید انصاف داد که تا بحال نتیجه هیچ دادگاهی که طرف متهم ، تیم هاشمی باشند ، درست معلوم نشده . این هم روی آنها. روشن است که اگر اطرافیان دکتر احمدی نژاد یک طرف ماجرا بودند ، دادگاه سه سوته کار خودش را می کرد. چون اینجا دیگه مافیایی درکار نیست تا بتونه جلوی اجرای حکمی را بگیره یا دادگاه را – مثل ماجرای کرباسچی – زیر فشار بگذاره . 

اینها همه بود ، تا اینکه چند تا طلبه بخاطر سئوال پرسیدن از هاشمی ، زیر مشت و کتک رفتند وحالا هم که به جمعا 250 ضربه شلاق و نفی بلد و ... محکوم شدند (وقتی میگم اگر طرف متهم ، اصولگرا باشد دادگاه سه سوت نتیجه می دهد یعنی همین.) 

حالا نوبت دعوای سیاسی به بهانه انتخابات خبرگان بود. از یک طرف ، توهین به دکتر احمدی نژاد در قضیه جلیه با آیت الله جوادی املی. از طرف دیگر ، توهین به آیت الله مصباح با خرج از نام امام راحل ! از یک طرف ، توهین به شهید مطهری با خرج از نام رهبر انقلاب !!! به جرم آنکه آقای مصباح موضعش در یک مسئله خاص با ایشان یکی بوده ، به بهانه مبارزه با یک تفکر منفی! اما عجیب اینکه حالا هم که انتخابات خبرگان شده و رهبر معظم انقلاب ، از این تخریب های زشت ابراز انزجار کرده ، با کمال پررویی ، دوباره دور دور مظلوم نمایی این طیف بیمار شده !

حداقل یادمان نرفته که تیم آقای هاشمی چه ادعایی داشتند. بد نیست به حرفهایی که همین آقای مصطفی فقیهی در دفاع از آقای هاشمی و توهین به آیت الله مصباح زدند دوباره رجوع کنیم . یادمان نرفته که ایشان ، با توهین و بی شرمی خاص خودش ، حتی خودش را در این جایگاه قرارداد که فقاهت آقای مصباح را انکار کرد و ایشان را ضد انقلاب نامید . بهانه اش هم این بود که می گفت جریان ؟! ( آیت الله ) مصباح یک جریان ضد انقلابی است.

خوب.

 

این دقیقا همان چیزی است که رهبری به آن اشاره می کند. فرمودند این تخریب ها باید متوقف شود. با هر بهانه ای که شروع شده باید متوقف شود. حتی اگر به بهانه "مبارزه با یک جریان به زعم خودشان انحرافی " !

 

برای من که دیگر معلوم نیست می خواهند چگونه جریان سازیهای معطوف به قدرت خودشان را می خواهند زیر لوای اسلام و مظلومیت خودشان (!) ادامه بدهند !

حالا یک چیز جالب. بد نیست به نظرسنجی ای که سایت آفتاب نیوز ( متلق به طیف هاشمی-خاتمی ) منتشر کرده نگاه کنید.

 

در یک نظر ، همه چز معلوم است :

4ftsfhx.gif

 

/ 1 نظر / 26 بازدید
محمد

آمار گیری جالب بود و از اون جالبتر نتیجه ش بود اون هم از سایت روزنامه ای مثل آفتاب