پادکست پاسداران

چند وقت پیش سایت www.cast.ir را پیدا کرده بودم . مقداری باهاش ور رفتم و بعد ، نا امید شدم و بزرگترین مشکلش بهم ریختن دیوریشین فایل صوتی با پلایر های آن بود. به حدی که اصولا وبلاگ صوتی خودم روی اسن سایت را بطورکل فراموش کرده بودم که پس از مواجه شدن با یک وبلاگ صوتی دیگر روی همین ، ناگهان بیاد وبلاگ صوتی خودم افتادم . کمی با دلخوری و همینجوری ، آدرسش را به آدرس وبلاگ خودم تغییر دادم و دیدم که پلایر ویندوز در آن دیده نمی شود.

بیشتر ناراحت شدم .

همینجوری از سر نا امیدی روی پلایر استاندارد فلش ، کلیک کرده و منتظر بهم ریختگی صوتی بودم ...اما...

خوب پخش می شود ! هیچ بهم ریختگی ای ندیدم ! حتی اولین پاد را که فرستاده بودم مجدد پخش کردم . خوب کار می کند.

حالا که اینطوره ، آدرسش رو مجدد می دم. www.pasdaran.cast.ir

پی نوشت :

* آقا این وبلاگ صوتی ما زیادی داره خوب کار می کنه ! همه فایل های صوتی از طریق فایرفاکس اگه بازش کنین ، در پلایر ویندوز ، اتو استارت شده اند ! همه را متوقف کنید بعد هر کدام را خواستید گوش کنید. هنوز رمزش یادم نیامده و هنوز وقت بازیابی رمز را پیدا نکرده ام و حتی فرصت تلاش برای لوگ این ندارم . فعلا شرمنده همه دوستان .

/ 4 نظر / 16 بازدید
25کیلو

سلام و درود خداوند متعال برآن عزیز از بین ما رفته امام شهیدان.وسلام به آستان شهیدان انقلاب اسلامی وشهدای دفاع مقدس .پاکدست ساخته شده شما اگرچه اشکالات فنی جزئی دارد اما از نظر محتوائی بسیار ارزشمنده [گل][صلوات][گل] به خصوص که باسخنان بزرگانی چون امام راحل(ره).آیت...الله العظمی خامنه ای و شهیدانی چون حاج ابراهیم همت ...درج شده.[گل]عاقبتت به خیر[خداحافظ]

بزمانه

سلام داداش غرض عرض ادب بود. موفق باشید.

روح اله سلیمانی

ما که نفهمیدیم این www.cast.ir به چه دردی می خوره. ولی خوبه. اومدم عرض سلامی کرده باشم خدمت شما دوست و برادر عزیز. گفتم یه نظر هم بدم بد نیست. خدا پشت و پناهت اخوی.

ع

ستاره های بی ستاره بچه‌ها ز شهر شب گريختند / خواب را به رودخانه ريختند / بود آنچه بود / ماند آنچه ماند! / كفش‌پاره‌ها به پابرهنگان رسيد! / هم‌چنان كه بود! / رخش‌هاي آهنين بادپا / به سالكان مدّعي... ادامه ی این شعر را در عصر مبارزه ببینید...