این رایس است که سخن می گوید ! -بخش اول

 در مورد این گروه تحقیقی کردم و چیزهای جالبی در وب پیدا کردم .

 1408-condoleezza-rice-2.jpg

متوجه شدم که این گروه ابتدائا بر روی چت روم های عربی متمرکز بوده و حالا ،‌نه تنها چت رومهای عربی و تالارهای گفتگو و وبلاگهای به این زبان ، بلکه وبلاگهای به زبان اردو و اخیرا فارسی را هم بشدت تحت نظر گرفته است.  گذشته از آن برایم نقش و حضور این گروه در وزارت امور خارجه آمریکا محرز شد و اسناد خبری جالبی از زبان خود غربیها در مورد آن پیدا کردم .

بنظر می آید که رایس از خنثی و بی اثر بودن پروژه های چند صد میلیون دلاری اش بشدت آشفته شده و قدم زنان در پشت درب بیت خلا و در حالتی دردناک ترکیبی  از خشمناکی و فشار بیولوژیک، همانجا در محل ، تصمیم به تاسیس این گروه گرفته است.  

با جستجوی بیشتر در مورد این گروه با کلید واژه های فارسی ، مجددا لکه ننگ کثیفی بر پیشانی جریانات مدعی شفافیت خبری و رسانه ای و ضرورت اطلاع رسانی صادقانه به مردم ! یعنی همان جریانهای رسانه ای دوم خردادی در ارتباط با همین موضوع پیدا کردم .

حال بگذریم که با جستجوی بیشتر در مورد این گروه با کلید واژه های فارسی ، مجددا لکه ننگ کثیفی بر پیشانی جریانات مدعی شفافیت خبری و رسانه ای و ضرورت اطلاع رسانی صادقانه به مردم ! یعنی همان جریانهای رسانه ای دوم خردادی در ارتباط با همین موضوع پیدا کردم .  

احتمال قوی ، بر اساس دیدگاه آن آقای کاندید مجلس از تیم دوم خردادیها که در مقابل آقای دکتر الیاس نادران گفته بود اصولگراها به جریان سلطنت طلب و منافقین و صدای آمریکا و و و تا شخص جورج بوش پول داده اند تا دوم خردادیها را با حمایتهایشان خراب کنند (!!!) حتما به نویسنده مطلبی که او را مشخص خواهم کرد هم من پول داده ام تا آبروی نداشته حضرات و وابستگی و آمادگی چهارنعل ایشان در همکاری با دولت متخاصم را بدین شکل عریان به نمایش بگذارد.

نگاه کنید به وبلاگ مفلوک خودفروشی بنام هادی نیلی ،‌ که خود را دانشجو هم می داند. آنهم در جامعه شناسی. آن وقت این آقا ببینید در این زمینه چه نوشته است . وی با بررسی و تعقیب عملکرد این گروه در وبسایتها و وبلاگهای منتشره به ربان فارسی ابتدا کمی سعی می کند موضوع را تحلیل کند. وی در این موضوع در وبلاگش اینگونه نوشته است 

mb20ar.jpgهادی نیلی در هادی نامه : ...برایم جالب بود که دیدم کاربری با نام «وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا گروه فرارسی دیجیتال» روی صفحه «صدای شما»ی بی‌بی‌سی‌فارسی نظرهایی داده است . با یک جست‌وجوی گوگلی ساده، به نظرهای دیگری رسیدم که کاربری با همین عنوان در فوروم‌ها نوشته بود.ای‌میلی به وزارت‌خارجه ایالات‌متحده آمریکا فرستاده‌ام (!!!! - تعجب از ابوذر-) و در آن پرسیده‌ام که آیا چنین گروهی رسماً زیرنظر این وزارت‌خانه فعالیت می‌کند؛ و اگر این‌طور است، آیا هیچ‌جا رسماً به این فعالیت اشاره‌ای شده است؟به نظرتان جالب نیست که یک «گروه»، رسماً از وزارت‌خارجه آمریکا حقوق بگیرند تا در وب‌سایت‌ها و حتا فوروم که تعداد فارسی‌هایش دارد به قید بی‌شما نزدیک می‌شود، نظرهایی بنویسند که مواضع رسمی این وزارت‌خانه را به فارسی اعلام کند؟ این‌طوری، چندوقت‌دیگر می‌شود انتظار داشت که مثلاً روی پیغام‌گیر تلفن خانه‌تان هم چیز مشابهی بشنوید؟یا فکر می‌کنید این گروه چنبار در روز شماره تلفن اعلام‌شده دفتر ره‌بری یا ریاست‌جمهوری یا وزارت‌خارجه در ایران را می‌گیرند و همین حرف‌ها را به‌شان می‌زنند؟ به نظرم این هم یک‌جور اعلام‌مواضع‌کردن است که تاثیر کمتری ندارد. (جان من ؟!!! - تعجب مکرر از ابوذر !  ) ... حالا به این بخش افاضات این دوست واقعا استکبار ستیز و آزادیخواه و علاقمند به استقلال جمهوری اسلامی - که اتفاقا هرگز هیچ علاقه ای برای همکاری با دولت آمریکا از خود نشان نداده و نمی دهد و هرچه که امثال من در وابستگی و خطرناکی ایشان برای امنیت ملی بگویم و هرچقدر هم طفلی بوش هرچه که از ایشان حمایت کند جو سازی و دروغ است ! - توجه کنید :  

...این‌ها سوال‌هایی است که واقعاً برای من پیش آمده؛ شاید چون اولین‌بار است که بhadinili.jpgا چنین روشی آشنا می‌شوم. ضمن این‌که جداً دنبال فرصت‌های شغلی بهتر هستم. اگر واقعاً چنین گروهی وجود دارد و برای کاری که می‌کنند پول هم می‌گیرند، پس اسم آن را می‌شود کار گذاشت. این هم برای خودش «کار»ی است دیگر! نیست؟!... بعله. یحتمل آقای هادی نیلی ، الان در سازمان صنایع هوا فضا زندانی است و بدستور اینجانب بجای اسی عنکبوت مشغول جارو کردن کف کارگاهها و کار اجباری شده و بنده هم وی را مجبور کرده ام تا اینها را روی وبلاگش بیاورد. والا دوم خردادیها کجا و نان برداشتن از سفره رایس. استغفرالله . چرا ما حزب اللهی ها از خدا نمی ترسیم و چنین تهمت های ناروای نچسبی را به این حضرات ژاکتر از فرشته و انقلابی تر از شهید بهشتی می چسبانیم؟ اصلا ماجرای حمایت دولت آمریکا از این حضرات فقط یک دروغ است. نه پولی در کار است و نه چیزی. ای آقا .. همشششش دروغه... 

هادی نیلی در رابطه با کار کردن در وزارت امور خارجه آمریکا : این‌ها سوال‌هایی است که واقعاً برای من پیش آمده؛ شاید چون اولین‌بار است که با چنین روشی آشنا می‌شوم. ضمن این‌که جداً دنبال فرصت‌های شغلی بهتر هستم. اگر واقعاً چنین گروهی وجود دارد و برای کاری که می‌کنند پول هم می‌گیرند، پس اسم آن را می‌شود کار گذاشت. این هم برای خودش «کار»ی است دیگر! نیست؟! 

آقا ، رسما در وزارت امور خارجه آمریکا و اتفاقا در زاویه های خبر پراکنی و عملیات روانی اش دنبال کار می گردد. این دیگر عجب آدم مخ تعطیلی است. ایشان مثل اینکه مدتهااااا است بر اثر زیاده روی در مصرف مواد ! خبری رسانه های آمریکاییOverdose  کرده ، حالا دیگر خودش میخواهد به صف قاچاقچیها و مواد ! فروشها بپیوندد. بهر حال مواتت و ژن و بششه خرژژژ داره دیگه ، نه غلاممم ؟  

 دوستان تیم فرا رسی دیجیتال وزارت امور خارجه آمریکا هم ایشان را فورا دریابیده و برایش یک کامنت فدایت شوم کامل نوشته اند. آقا قبلش اعتراف کنم که این کامنت رو هم من پول دادم به آمریکاییا بیان تو وبلاگ این آقا بنویسن :)) فقط موندم چرا هادی خان اونو پابلیش هم کرده !  

v7far5.jpgوزارت امور خارجه آمریکا – گروه فرا رسی دیجیتال : با سپاس از توجه شما به نظرات ما در سایت بی بی سی، خوشحالم به اطلاعتان برسانم که گروه فرارسی دیجیتال براستی یک نهاد وابسته به وزارت امور خارجه آمریکاست که به درج دیدگاه های دولت آمریکا و تصحیح اطلاعات نا درست دربارۀ آمریکا می پردازد. کارما ایجاد ارتباط با مردم ایران « به خصوص جوانانی مانند شما» و داشتن یک گفتگوی بی پرده و پاسخ دادن به پرسش ها دربارۀ سیاست خارجی آمریکا می باشد. امیدوارم که بتوانیم گفتگوی سازنده ای نیز در وبلاگ شما داشته باشیم.

/ 3 نظر / 43 بازدید
فاضل ده یادگاری

سلام. قالب جدید سایت readytemplate.net طراحی و راه اندازی شد. دیدنش خالی از لطف نیست. شما هم می تونید یک قالب به همین زیبایی داشته باشید. امیدوارم موفق باشید. به سایت ما سر بزنید. در ضمن اگه با تبادل لینک موافقید به من ایمیل بزنید. ممنون

یاسر

سلام آقا ابوذر بد نیست با این آمریکایی ها مذاکره هم بکنیم مثل مذاکرات عراق بلکه افکارشان تنویر بشود :-)