حضور در نمايشگاه و اثبات بی شرفی !

خیلی کوتاه ! : در نمایشگاه مربوط به اولین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال حضور خواهیم داشت . امروز غرفه را تحویل می گیریم و برای چیدمان داخلی آن برنامه ریزی می کنیم . از همه دوستان مجمع وبلاگ نویسان هم می خواهم با درج لوگوی همبستگی مجمع وبلاگ نویسان مسلمان که در کنار وبلاگ مشاهده می کنید ، این خبر را به اطلاع همه برسانید. برنامه اصلی ما ، معرفی مجمع ، فعالیتهای صورت گرفته ، فعالیتهای آتی و عضو گیری رسمی می باشد. 

اثبات بی شرفی ! : 

a_tehran.jpgدر پي انتشار نقل قول هايي از خانم هاجر سليمي در شماره امروز روزنامه اعتماد، وي با ارسال تكذيبيه تمام سخنان درج شده در اين روزنامه را تكذيب كرد. روزنامه اعتماد به نقل از خانم سليمي نوشته بود: من خيلي متاسفم که يک اتفاق ساده چنين ابعادي پيدا کرد. البته از اينکه استاد به حوزه خصوصي من تعرض کرده بود ناراحت بودم اما به هيچ وجه نمي خواستم چنين فضايي عليه او راه بيفتد. 

گفتني است، روزنامه اعتماد از ابتداي وقوع اين حادثه در دانشکده ء هنر به انحاء مختلف سعي در فرافكني اين موضوع نموده است و در اقدام اوليه خود به بيان جوايز و تقديرات زرين كلك استاد نماي حق‌التدريسي دانشگاه تهران پرداخت و در اقدام اخير خود با بيان مصاحبه اي كذب سعي در ايجاد شكاف بين اين دانشجو و نيرو‌هاي ارزشي نموده است. اقدام امروز روزنامه اعتماد در راستاي جدايي ميان خانم سليمي و دانشجويان ارزشي ارزيابي مي شود.

متن كامل تكذيبيه خانم هاجر سليمي به روزنامه اعتماد به اين شرح است:

جناب آقاي حضرتي

مدير مسئول محترم روزنامه اعتماد

با سلام 

پيرو چاپ مطلبي از قول اينجاب در روزنامه اعتماد مورخ 19/2/86 تحت عنوان ((نمي‌خواستم چنين فضايي عليه زرين‌كلك راه بيافتد)) لازم ديدم نكاتي را در مورد اين مطلب به عرض برسانم تا آن جريده محترم طبق قانون مطبوعات و وظيفه رسانه در اطلاع رساني صحيح و بدور از دروغ، جهت تنوير افكار عمومي در روزنامه اعتماد چاپ نمايد. 

1- مطلب فوق‌الذكر كه در صفحات 1 و 18 چاپ گرديده است، خلاف واقع بوده و صحبت‌هاي ذكر شده در آن متعلق به اينجانب نمي‌باشد. 

2- اقدام دانشگاه در برخورد با اين موضوع به نظر من كمترين عكس العمل و كوچكترين تصميمي بوده است كه دانشگاه در مورد ايشان اخذ كرده و قوياٌ مورد تاييد اينجانب مي‌باشد. در ضمن لازم به ذكر است كه پايان دادن به تدريس آقاي زرين كلك در دانشگاه به عنوان استاد حق‌التدريس، در ترم پيش مطرح بوده و در پي اقدام اخير ايشان، دانشگاه تصميم پيشين خود را عملي نموده است. 

3- به عنوان نكته آخر انتظار من از آن جريده محترم آن است كه برخورد ناشايست يك فرد را با كشاندن موضوع به ورطه سياست دستاويز مطالبات سياسي خود ننموده و دور از هر گونه تصميم‌گيري جناحي و سياسي به اين اتفاق به عنوان يك پديده اشتباه فرهنگي و اجتماعي بنگرد و فضاي مسمومي را براي سوء استفاده سودجويان كه در پي توجيه رفتار‌هاي زشت آقاي زرين كلك مي‌باشند فراهم نياورد. 

ذیل این خبر در رجانیوز از سوی یکی ار مخاطبان نوشته شده بود : سرکار خانم سليمي آيا غير از اين نوع رفتار را هم از اين آقايان انتظار داريد ؟ آنهايي كه حاضرند براي اغراض سياسي روزي 1000 مرتبه براي سد سيوند بميرند اما در مقابل اينچنين بي حرمتي هايي و ديگر مصائبي مانند ماجراي اخير دانشگاه صنعتي امير كبير سكوت مي كنند ! براستي تكذيبيه براي كه ؟

/ 9 نظر / 7 بازدید
علي سخايي

جناب اقای ابوذر خان ! هر چند همه مثل هم نيستن ، اما اميدوارم سپاهي نباشي . بيا به وبلاگ من يه سري بزن . فقط به بروبچز حفا چيزي نگو ! قربانت-سقا

علي سخايي

راستي ! اين مطالب رو از كجا up ميكني . نكنه از عقيدتي پادگان ؟!

حرمت الله خانگل زاده

با سلام خدمت شما دوست بزرگوار از صميم قلب به شما و ديگر دوستان تبريک عرض می کنم به خاطر حضور تون در نمايشگاه. و آرزو می کنم روزی شاهد حضور خيل عظيم گروههای مسلمان ديگر در اين نوع نمايشگاه ها باشيم که با اين روند حرکت خوب کاربران مذهبی در صحنه دنيای مجازی آرزو محال بنظر نميرسد . به اميد چنين روزی........

جانباز

آقای منتظر! کمی شرافت داشته باش و جريان تجاوز مسوول حراست دانشگاه رازی کرمانشاه را هم بنويس. نکند فقط اين هاجر خانم سليمی نمين ناموس شما بچه پاسدارهاست! وقتی شيخ سلمان به ۱۲۰ زن و دختر تجاوز به عنف کرد وقتی در خانهی هدايت کرج ان اخوند فجايع بيشماری را به وجود آورد غيرت دينی تان کجا بود. راستی شما قرار از راه چه نانی بخوری؟

[...]

به هر حال آقای الياس خان خيلی وقته که از مرحله پرت شده؟! مگه ما فاشيستيم

nik

boutorabio gereftan, khialet rahat shod agha abouzar?

کمیل

اللهم عجل لولیک الفرج سلام علیکم جالب بود... اون مطالب کذبو تو بازتاب خونده بودم و خیلی متاثر شدم که چطور برای یه خانم چنین توهینی انقدر عادی و پیش پا افتاده تلقی شده ... رفع ابهام شد باولایت تا شهادت یاعلی(علیه السلام)

ايمان

مرگ بر منافق ........... راستی ابوذر جان ؛ برجک ميتی خان رو هم که زدن صاف و صوف شد الانه که در پرشين و ببندن ....