لبخند بزن بسیجی. لبخند گل زیباست.

 

این قله ی استواری ، لرزه ای بر اندام نحیف فتنه انداخته که تمرکز را از آنان گرفته

صدای فحاشی های آنان به لبخندت تمام فضای مجازی شان را پرکرده !

لبخند بزن بسیجی

لبخند گل زیباست :)

نامه ی سرگشاده ی همسر سیدشهاب الدین واجدی عکاس مسلمان :

شوهر و فرزندم فدای ولایت
ارسال شده در بهمن ۳۰, ۱۳۸۹ توسط سید شهاب الدین
یادداشت میهمان: به قلم همسر عکاس مسلمان


بسم الله.
آن شب که شهاب را خونین و بال و پر شکسته دیدم بدترین شب زندگی‏ام را گذراندم. این خیلی برای من سخت بود که همسرم را در چنین وضعیتی ببینم، ولی حالا افتخار من خونی است که همسرم برای دفاع از انفلاب اسلامی، آرمان‏های امام راحل ، راه سرخ شهدا و دفاع از حریم ولایت هدیه کرده است.

عکس شهاب در اورژانس
افتخار من جانبازی شهاب‏ الدین برای صیانت از جمهوری اسلامی است.

عکس شهاب در ماشین بعد از ضرب و شتم توسط منافقین

افتخار من این است که شوهرم یک هنرمند بسیجی است، یک عکاس بسیجی که پرونده‏ای در بسیج ندارد، اما تفکرش تفکر یک بسیجی است. همه ما که عاشق این انقلاب و ولایتیم بسیجی هستیم و تا آخر بسیجی می‏مانیم و تا آخرین قطره خونمان پای این انقلاب می‏ایستیم.

شهاب وقتی ماجرای آن غروب کذایی را برایم تعریف کرد، از آن موقع تاکنون مسببین آن را لعن و نفرین می‏کنم، آخر آن افراد منافق حرامزاده بی‏حیا بعد از جنایت‏شان، می‏خواستند شوهرم را لخت کنند و در کوچه‏ بن‏بستی که در آن آتش روشن کرده بودند بسوزانند. یقیناً اینها بویی از انسانیت نبرده‏اند. اینها یزیدیان دورانند که رخت عوض کرده و می‏خواهند حکومت اسلامیمان را از ما بستانند. اما کور خواندند.


اگر دستگاه قضایی ما اینبار هم در دستگیری سران فتنه و محاکمه آنها کوتاهی کند، به اجداد طاهرین فرزندم قسم می‏خورم که خون‏های به ناحق ریخته شده شهدا و جانبازان فتنه ۸۸ تا ۲۵ بهمن امسال، گریبان خود آنها را خواهد گرفت و در روز جزا به خاطر قطره قطره‏ی خون‏های شهدا باید تقاص پس دهند.

درد من از خانواده‏هایی است که فرزندان خود را برای راهی غیر از راه اسلام تربیت می‏کنند و به میدان می‏فرستند، که این عاقبتی بد برای آنها رقم می‏زند و مسئولیت خون‏های به زمین ریخته شده‏ی فرزندانشان، گریبان خود آنها را هم در این دنیا و هم در آخرت خواهد گرفت.

خوشحالم از اینکه سایه شوهرم را هنوز بر سر خود و فرزندم دارم تا خود او بتواند پسرش را برای این انقلاب مثل خودش تربیت کند تا هردو سرباز ولایت باشند و انشاءالله در رکاب حضرت ولی عصر (عج) سربازی کنند.


دوستان و دشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه‏ها بسازند، فرزندهایمان هرگز در کتاب تاریخ خود نخواهند خواند که:”خامنه‏ای را تنها گذاشتند”.

شوهرم، خودم و فرزندم فدای ولایت.

/ 5 نظر / 307 بازدید
یه ایرانی

درود خدا بر محمد خاتم النبیین (ص) درود خدا بر پیروان حسین (ع) درود خدا بر پیروان زینب کبری (س) درود خدا بر پیروان علی اکبر (س) درود خدا بر پیروان قاسم ابن الحسن (س) درود خدا بر محمد و آل محمد درود خدا بر منتقم آل محمد (ص)

سید وحید

سلام بسیجی عاشق ولایت است و گوش به فرمان آقا آنها می دانند که بسیجی تا آخرین قطره خونش پای امام و آرمان های پاکش می ماند

سبز

بترسند فتنه گران از روزی که مولای ما (آیت الله العظمی خامنه ای )دوباره از این انگشتر (علیٌ ظافر) استفاده کنند. http://salehat.ir/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=317

ستاره

in anghostar ali zafer chieh????? i nakoneh anghoshtar emam zamonetoneh !!!!!!! meskhareh tar az shoma dar in donya vojod nadareh ...

محسن

عجب!!! عجب شما مسلمانید!! واقعا" به اسلام اعتقاد دارید!؟ پس چرا؟! چرا اینهمه دروغ ... افسوس از اسلامتان باد