برادر ضد انقلاب حواست کجاست !

چند روز پیش یکی از روزنامه های دوم اصلاح (!) طلب خبر از جعل شناسنامه برای انتخابات مجلس هفتم داد. خبر که خوب پیچید رئیس سازمان ثبت احوال برادر جناب آقای آیت اللهی که از اصلاح طلبان با کلاس محفل دولت است به این روزنامه و روفقایش گفت : مرد حسابی این سوتی ها چیست که می دهید . وقتی می گویید جعل شناسنامه خوب متولی امر شناسنامه در کشور مگر غیر از ثبت احوال است ؟ معنی آن این است که من دارم جعل شناسنامه می کنم دیگه ؟ چرا چیزی می گویید که خود ما را زیر سئوال ببرد ؟

 به فاصله دو روز جناب بی بی خانم بی.بی.سیاه لندنی - منظور همان بی.بی.سی خودمان است - به کمک اخوین اصلاح طلب خود آمده و شایعه را به این نحو اصلاح کرد : شناسنامه ها در ایران چاپ نشده ! شناسنامه ها در پاکستان چاپ شده !


حالا برو و پیدا کن پرتغال فروش را و از او بپرس که بابام جان با این دستگاه عریض و طویل اطلاعات پاکستان که پشتوانه اطلاعاتی طالبان آمریکایی بود و ادعا می کند که پدر بمب اتم پاکستان به ایران تجهیزات فروخته و عقل جن هم به این چاخان بزرگ نمی رسید چطور متوجه چاپ چقدر ؟ جون من چقدر ؟ اونهم ۳ میلویون و خورده ای شناسنومه اونهم ایرونی !! نشده ؟ وزارت اطلاعاتم که خودمونی تونه . چرا اون چیزی نگفته یا اشاره ای چیزی ؟ آخه بابا جون خودتون هم که شده یه کم دقت کنید . هر شایعه ای را هم هک نمی شود پخش کرد ! باید اقلکن یه ذره قابل قبول باشه یا نه ؟ !
سوتی خواستید بگیرید یک زنگ بزنید دفتر خودم تا سوتی بدم درج کنید تو سایت ها تون .
باباجون در بهترین وضع آشکارا دارید تنها از بی.بی.سی نقل قول می کنید چون بعد اون سوتی اول اون روزنامه هه هم کوتاه اومد حالا شما رو دور افتادید !؟! هیچ منبعی قبل از بی.بی.سی این حرف را نزده بود . کی تو ایران بی.بی.سی را نمی شناسه ؟ !!!
اگر این روفقای باحال خوش خنده ضد انقلاب بالا برن بیان پایین منبعی دویست لیتری تر از بی.بی.سی بهتون ارائه نمی کنن . البته بنده بعید نمی دانم بعدا به منبع ۶۰۰ لیتری رادیو اسرائیل هم استناد کنند

در شمن شماره دفتر من که همان شماره کتاب من است این گونه است : شیشصد و شصت و شیش دو صفر پس و پیش !

/ 2 نظر / 11 بازدید
ابوذر

امتحان مي كنيم ۱ ۲ ۳ الو يك دو سه سيستم كامنت امتحان مي شود ۱ ۲ ۳ الو الو الو ...

دانشجو - فوق لیسانس

سلام :[خنده][خنده][خنده] وحــشــتــنــاکــه برای یک وبلاگ نویس که user یه admin بخنده! ابوذر جان دلبندم بابام جان وبلاگو با بلندگو اشتباه نگیر عزیزم ! [گریه][گریه] می تونستی یک پیام تبریک یا تسلیت می نوشتی این جوری بهتر بود ! تکرار نشه[خنده] با تشکر - دانشجو فوق لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان