حضور پرشور ، ضامن پيشرفت

بسم الله .


حضرت آيت‌الله خامنه‌اي:
مردم مي‌خواهند دولتي سر كار بياورند كه گام بلندي در راه رسيدن به آرمانها بردارد

خبرگزاري فارس: رهبر معظم انقلاب اسلامي، صبح امروز در ديدار هزاران نفر از مردم پرشور و مومن قم، حضور آگاهانه، هوشيارانه، متحد و پرشور ملت را تضمين تداوم پيشرفت كشور و رشد عظيم ملي خواندند و به تبيين زمينه ها و لوازم حضور حداكثري مردم در انتخابات رياست جمهوري پرداختند.

       حضرت آيت الله خامنه‌اي با تاكيد بر لزوم افزايش آگاهي همه مردم بويژه جوانان از واقعيات    جهاني، به تلاش استكبار براي اغواي ملتها اشاره كردند و افزودند: قدرت طلبان جهاني پس از استعمار كهن يعني حضور آشكار و مستقيم در كشورها و بعد از دوران استعمار نو، يعني به حكومت رساندن عوامل دست نشانده خود، اكنون با ورود به مرحله استعمار فرانو تلاش مي كنند با تبليغات اغواگري چهره‌اي رنگين از مستكبران جهان را در افكار عمومي ملتها ترسيم كنند و آنان را جذب خود سازند، اما ملتها مي دانند كه چهره واقعي آمريكا و انگليس و ديگر قدرت‌طلبان جهاني، همان چهره كريه و نفرت آوري است كه در عراق و در زندانهاي ابوغريب و گوانتانامو آشكار شده است.

       رهبر معظم انقلاب با اشاره به بيزاري ملتهاي مسلمان از آمريكا خاطر نشان كردند: مردم كشورهاي اسلامي منتظر فرصتند تا نفرت عميق خود را از ايالات متحده آمريكا و عواملش آشكار كنند و اين واقعيات نشان مي دهد كه دوران استكبار رو به پايان است و در اين مرحله، ملتها با اراده و آگاهي مي‌توانند نقشي تاريخي ايفا كنند كه در اين ميان ملت با هوش، با استعداد و با تجربه ايران مي‌تواند محور يك حركت عظيم جهاني برضد نظام استكبار قرار گيرد.

حضرت آيت الله خامنه‌اي در بخش پاياني سخنانشان به بحث انتخابات رياست جمهوري پرداختند و با اشاره به برنامه‌ها و طرحهاي دشمنان ملت براي از رونق انداختن اين انتخابات و حذف مردم از معادلات سياسي افزودند: زمزمه‌هايي مبني بر تحريم انتخابات و يا آزاد نبودن انتخابات در محافل راهبردي آمريكا و اسراييل شروع مي شود و سپس عده‌اي آدم بي توجه و يا مزدور و حقير در داخل همين حرفها را تكرار مي كنند و با تخريب نامزدهاي انتخاباتي و روش هاي ديگر، سعي مي كنند مردم را از راي دادن منصرف كنند اما مردم، با شور و شعور و انگيزه بالاي خود، به اين حرفها اعتنايي نخواهند كرد.

حضرت آيت الله خامنه‌اي در تبيين لوازم و زمينه هاي حضور حداكثري مردم در انتخابات، ايجاد و تعميق فضاي علاقمندي و شوق به انتخابات در كشور را ضروري خواندند و خاطرنشان كردند: مردم بدانند كه در آستانه كاري بزرگ قرار دارند و مي‌خواهند دولتي سر كار بياورند كه گام بلندي در راه رسيدن به آرمانها بردارد و در زمينه‌هاي اقتصادي - زيربنايي - فرهنگي - علمي - اخلاقي و سياست خارجي براي ملت و نظام كار كند.

       رهبر معظم انقلاب به نامزدهاي انتخاباتي نيز يادآوري كردند؛ ملت‌ تشنه كار مسئولان است و به فردي علاقمند است كه معتقد و مومن به اهداف ملت باشد و مهمترين انگيزه او كار پرشور و نشاط براي ملت باشد كه اين انگيزه متعالي هم در پرتو ايمان امكان پذير است.

ايشان افزودند: مردم علاقمندند برنامه - اهداف و راهبردهاي نامزدهاي انتخاباتي را بدانند و مجموعه زمينه ها و عوامل ياد شده باعث خواهد شد كه حضور حداكثري ملت درانتخابات محقق شود.

/ 3 نظر / 9 بازدید
پورنگ

سلام ممنون از احساسات پاک و لطيف تان ...موضوعی که صحت ندارد در باره اش حرفی نمی زنم شايد قسمت بوده اينطوری ما با هم ديالوگی داشته باشيم موفق باشيد ..

Ya Ali

Agha pasdaran salam. mikhastam begam ke dastet dard nakone baraie in zahmati ke inja keshidi. Raje be in gharb zadeh farari(Hosein Darakhshan) ham khodeto narahat nakon iz in ashghalha toie in canada va amricaee ke man daresh hastam ziadand. khoda yaret

پاسداران

بسم الله . جناب پورنگ و برادر خارج نشين با آی دی يا علی. سلام عليکم از گذر و نظرتان ممنون . يا حق