آخرین خبر: المنار از کشته شدن یک افسر اسرائیلی خبر داد

حزب الله بگوش باش.


بوی حمله مجدد سگ وحشی اسرائیلی


بگوش می رسد. این کثیف ترین موجود


جهان امروز از من و تو ، فرو کردن


دشنه ی آب دیده مان در حلقومش را

 

می طلبد. بگوش. 


حزب الله ! آماده باش

 

تلوزیون المنار دقایقی پیش از کشته شدن یک افسر اسرائیلی بر اثر آتش ارتش لبنان خبر داد

آغاز درگیری ها

دقایقی پیش نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به نظامیان  لبنانی در مرز این کشور حمله کردند.یک نظامی و یک غیر نظامی لبنانی در و تیراندازی بین ارتش رژیم صهیونیستی و نظامیان اسرائیلی زخمی شدند .
"یدیعوت آحارنوت " ادعا کرد که سربازان اسرائیلی که قصد داشتند چندین درخت را در خاک لبنان  ریشه کن با واکنش نظامیان لبنانی مواجه شدند که باعث درگیری بین آنها شد.


یدیعوت آحارنوت ادعا کرده اند که نخست نیروهای نظامی لبنان به سوی نظامیان اسرائیل شلیک کرده اند و آنها هم مقابل به مثل کرده اند .
شبکه  الجزیره  اعلام کرد ه است که در این درگیری یک نظامی لبنانی و یک شهروند لبنانی زخمی شده اند .
خبر گزرای فرانسه نیز گفت  در این درگیری بیش از چهار راکت توسط نظامیان اسرائیلی در نزدیکی پاسگاه مرزی نظامیان لبنانی در روستای ادیسه  اصابت کرده است  که نظامیان لبنانی نیز به این حمله نظامیان اسرائیلی مقابل به مثل کردند.
 
گزارش خبرگزاری فرانسه

براساس گزارش خبرگزاری‌ها، ارتش اسراییل چهار موشک به نزدیکی مواضع ارتش لبنان در نزدیکی روستای عدیسه شلیک کرده که ارتش لبنان به این حمله موشکی پاسخ داده است.به گزارش خبرگزاری فرانسه، نیروهای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی با شلیک موشک به منطقه مرزی لبنان، به تبادل آتش سنگین با ارتش این کشور پرداختند.

خبرگزاری فرانسه در گزارش خود به نقل از منابع نظامی لبنان تصریح کرد: ارتش لبنان به خوبی به حملات این رژیم پاسخ داده اما در جریان این تبادل سنگین آتش، یک نظامی و یک غیرنظامی لبنانی مجروح شده‌اند.
این منبع لبنانی در گفتگو با خبرگزاری فرانسه یادآور شد: ارتش اسراییل چهار موشک به نزدیکی مواضع ارتش لبنان در نزدیکی روستای عدیسه شلیک کرد که ارتش لبنان به این حمله موشکی پاسخ داد.

سخنگوی ارتش لبنان نیز شروع این درگیری را از سوی رژیم صهیونیستی دانسته و دلیل آن را تلاش سربازان اسراییلی برای از ریشه درآوردن یک تنه درخت در منطقه نظامی دانسته است. وی ادامه داد: اسراییلی‌ها شلیک آتش را شروع کردند و ما نیز به آنها پاسخ دادیم. براساس گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، درگیری میان طرفین همچنان ادامه دارد.

/ 1 نظر / 6 بازدید
سید هادی موسوی

بوی حمله مجدد سگ وحشی اسرائیلی بگوش می رسد. چه جوری بو به گوش میرسه؟