هولوکاست : ۷- ترس از مرگ

بسم الله

ترسیده که می گوید عین خر ! <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

رئیس بخش اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی با اشاره به آن چه كه از آن به عنوان رونددیپلماتیك ایران و آمریكا خواند،‌ اعلام كرد واشنگتن در برخورد با ایران در گلمانده است به نوشته روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست»، ژنرال «اهارون زئیفی» (فركش) روز گذشته در كمیته جنگ و امور بین‌الملل كنست (پارلمان) تاكید كرد، تهران به دنبال ادامه تلاش‌های خود برای توسعه بمب هسته‌‌ای است.

 

ویكه برای آخرین بار به عنوان رئیس بخش اطلاعات نظامی این رژیم در كنست صحبت می‌كرد،مدعی شد تهران به تازگی 12 موشك كروز با برد بیش از سه هزار كیلومتر به دست آوردهكه قابلیت حمل كلاهك هسته‌‌ای را دارند. زئیفی هشدار داد، ایران تهدید اصلیبرای امنیت اسرائیل است و آمریكا در برخورد با این اوضاع در گل فرو مانده است.

 

وی در ادامه ادعا كرد، گروه‌های فلسطینی همچنان به قاچاق تسلیحاتی چون موشك‌هایضدتانك و ضدهوایی از مرزهای مصر ادامه می‌دهند اما مقدار آن برابر با قبل نیست.

 

این ژنرال اسرائیلی گفت: «ارتش باید برای این امكان كه گروه‌های فلسطینی تلاشكنند چنین تسلیحاتی را به نوار غزه وارد كنند، آماده باشد

 

ادعاهای این مقامصهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد كه رژیم اسرائیل با داشتن 100 تا 200 كلاهك هسته‌اییكی از غنی‌ترین زرادخانه‌های تسلیحاتی را در جهان داراست كه تهدیدی جدی برای صلح وامنیت بین‌المللی و منطقه‌ای است.

/ 46 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
pease

ها ميفهمم با يک ضد يهود دو آتشه طرفم. شما چرا از اينکه ایرانیان یهودی در خارج از کشور از آدمی که جان عده ای را نجات داده سپاسگذاری کرده اند ناراحت میشوید؟ این موضوع ربطی به اسراییل ندارد! بگویید با یهودیان مخالفم هر جا که زندگی کنند هر کاری که میکنند. شمایی که این هرگز به فلسطین و اسراییل سفر نکرده اید با من از تعصب بیجا حرف نزنید. (ادامه)

pease

شمايی که فقط به صرف مسلمان بودن از مسلمان بودن از مسلمانان دفاع ميکننيد با من از تعصب نژادی حرف نزنید. شمایی که هرگز به یک کلیسا به یک کنیسا به یک آتشکده به یک کانون بهایی به یک معبد بودا نرفته اید با من از تعصب حرف نزننید. شمایی که به غیر از مراسم مسلمان شیعه در مراسم مذهبی هیچ آیین دیگری شرکت نکرده اید با من از تعصب حرف نزنيد

pease

شمايی که هرگز با يک عرب فلسطينی با یک عرب اسراييلي با يک تروريست انتحاری حرف نزديد ولی اظهار نظر ميکنيد

pease

مثل اينکه شما حتی از نوع حکومت اسراييل هم خبر نداريد. من حکومت هيچ نوع مذهبی را قبول ندارم. حکومت اسراييل هم بر پايه هيچ نوع مذهبی نيست.

m

(ادامه) پنجما: از کجا می دانی که من به یک کلیسا یا ... نرفته ام؟ البته من ادعا نمی کنم که رفته ام ولی این قضاوت شما دال بر پیشفرض ذهنی است که با آن ادامه بحث منطقی غیر ممکن است. شما در بسیاری موارد از قبل قضاوت کرده اید و این نشان می دهد که قصد بحث منطقی ندارید و بلکه قصد اثبات یک موضع خاص را داری. حال به هر قیمتی که شده! من به برخی از امکنه مذهبی ادیان دیگر نرفته ام و به برخی هم رفته ام ولی برای تحقیق در مورد ادیان ، ضروری نیست که حتما به امکنه مذهبی آنها برویم. خوشبختانه امروزه منابع فراوان در دسترس هست و اگر کسی مشتاق باشد برایش دستیابی به منابع غیر ممکن نیست، حتی در جمهوری اسلامی. در ضمن من امروزه در مراسم مذهبی شیعیان هم شرکت نمی کنم. ششما: گفته ای که"شمايی که هرگز با يک عرب فلسطينی با یک عرب اسراييلي با يک تروريست انتحاری حرف نزديد ولی اظهار نظر ميکنيد"! من چه اظهار نظری در این مورد کرده ام؟ و گیرم که کرده باشم چه منافاتی با هم دارند؟! اگر اظهار نظر غلطی کرده ام دقیقا بگو که فلان اظهار نظرت غلط است و دلیلش هم فلان چیز است. بیایید برای اثبات عقاید خود آسمان و ریسمان به هم نبافیم.(ادامه دارد

m

(ادامه) سوما: گفته ای که "شمایی که هرگز به فلسطین و اسراییل سفر نکرده اید با من از تعصب بیجا حرف نزنید"! آیا کسانی که به اسراییل و فلسطین سفر نکرده اند نمیتوانند از تعصب بیجا حرف بزنند؟! با این حساب بیش از 5 میلیارد مردم جهان به قول شما نباید از تعصب بیجا حرف بزنند و لابد خود متعصب و ضد یهودند! چهارما: گفته ای که من به صرف مسلمان بودن از مسلمانان دفاع میکنم! من کجا دفاعم از مسلمانان تنها بوده است؟ من همه جا صرفا از مظلوم دفاع و از ظالم انتقاد کرده ام. در کامنتهای زیر رجوع کنی می بینی که حتی از مسلمانان ظالم هم انتقاد کرده ام. و اصولا بنده به هیچ صورتی از ادیان امروز که همه آنها را تحریف شده(ویا لااقل دارای محدودیت زمانی و مکانی) می دانم اعتقادی ندارم و چه بسا از نظر حتی بسیاری از شیعیان بنده مرتدم و سزاوار اعدام و نیک واضح است که محدودیت و ظلمی که به بنده در رژیم اسلامی می رود از ظلمی که به یک یهودی و یا حتی بهایی میرود بیشتر است چرا که شما حداقل در انتخاب دین خود آزادید و من همین آزادی را هم ندارم! بنابراین تصور میکنم بر هر خواننده ای کاملا روشن است که من بنا به مسلمانی از مسلمانان دفاع نمی کنم.(ادامه دارد)

m

خانم پیس! من قصد ادامه دادن به نوشتن کامنت نداشتم چونکه احساس می کنم شما عصبانی شده اید و در فضای عصبانیت بحث منطقی امکان پذیر نیست و در ضمن خوشبختانه تا کنون صاحب این وبلاگ هیچکدام ازکامنتهای من و شما را پاک نکرده است و هر خواننده منصف و بیطرفی می تواند با توجه به این کامنتها قضاوت کند و نتیجه آن قضاوت هر چه باشد من راضی هستم. اما فقط جهت اطلاع شما عرض می کنم که اولا: اگرقصد ادامه بحث را دارید(البته بدون عصبانیت و تعصب) می توانید فیلتر کامنتهای وبلاگ خود را بردارید تا من نظرم را آنجا بیان کنم و شما هم پاسخ را همانجا بدهید. یا میتوانیم این کار را در وبلاگ بنده که شما هم آدرس آن را دارید ادامه دهیم. چرا که این وبلاگ نه متعلق به شماست و نه بنده و در ضمن محتویات آن هم نه با افکار شما سازگار است ونه بنده. دوما: شما از کجا به این نتیجه رسیده اید که بنده یک ضد یهود دوآتشه! هستم؟! کدامیک از کامنتهای بنده دال بر این موضوع است؟ و یا حتی کدام کامنت بنده دال بر شیعه متعصب بودن من است؟(ادامه دارد)

m

(ادامه) در مورد آخرچیزی نمی نویسم که روشن است. برخی هم ادعا می کنند که در ایران بهترین نوع دموکراسی وجود دارد وحقوق اقلیتها حتی بهتر از کشورهای غربی رعایت میشود! در نهایت من خلاصه مضامین کامنتها وعقیده خودم را بیان می کنم و اگر خواستی پس از این در وبلاگ بنده کامنت بگذار و من قول میدهم که کامنتهایت را پاک نکنم و اگر پاسخی داشتم همانجا محترمانه بنویسم. (حقانیت و یا عدم حقانیت هیچ مذهبی براحتی قابل اثبات نیست چرا که اگر چنین بود همه مردم روی زمین، همانند یافته های قابل اثبات علوم تجربی ، آن را هم می پذیرفتند. مردم که با خود دشمنی ندارند و نیز همه که دیوانه نیستند. اگر بر من اثبات شود که پذیرفتن و عمل به دستورات مذهبی مرا به رستگاری میرساند مگر آنکه دیوانه باشم که آنرا نپذیرم! همه از نظر خود بهترین آیین را دارند. بنا برا این برای چیزی که حقانیت یا عدم حقانیت آن قابل اثبات نیست خونریزی و قتل و کشتار عملی منفور و بسیار بیجاست و همه کسانی که به بهانه مذهب و ملیت و قوم و نژاد و ... به قتل و خونریزی و آدمکشی پرداخته و یا می پردازند، عملشان محکوم است. حال چه مسیحی باشند و چه مسلمان یا یهودی و یا بت پرست و یا...)

پاسداران

بسم الله . کامنت های پايين درگيری بين دو طرف است که خودشان هم می دانند حرف هردوشان در بخشهايی از سوی من زير نقد است. اما حرفهايی که با هم می زنند هر دو را خوب روشن می کند. من کامنتهايشان را می کذارم که ادامه پيدا کند. هرچند بعضی حرفهای خنده داری هم می زنند که کاملا از سمت من زير سئوال است.