نقطه ء عطف تحليل

qqy8w5.jpgهمه تحلیل ها را گفتیم  ونوشتیم .  

گفتیم که دشمن امروز ، خوارتر از همیشه ، بی آبروتر از گذشته – چه در میان دولت ها و چه در میان ملت ها و چه در میان روشنفکران – ، منفور تر از همیشه و تضعیف شده تراز همیشه است.   

گفتیم که صحنه عمل به هیچ وجه وضعیتی بیانگر آمادگی برای یک منازعه منجر به مزیت نسبی به نفع او را نشان نمی دهد. او اگر حماقتی کند ، ما را به زحمت خواهد انداخت اما ما را تقویت و خود را منهزم خواهد کرد. اینها همه از عقل بود. از محاسبه و مشهودات .  

اما بگذار بگویم :

اولین کسی که خانه و کاشانه و آب و نان و راحت و آسایش را رها کند و در مقدم ترین لشکرهای صف شکن سپاه اسلام ثبت نام کند و اگر راهش ندهند پاشنه درب را از جا در بیاورد و بدور از تمام مناصب شغلی و علمی و فنی ، مسلح به سلاح آتشین رزم، در خط مقدم نبرد ، خونفشانی کند ، خودم خواهم بود.  

تصویر حاج محمد ابراهیم همت روی میزم است. حاجی ، چنان به من زل زده که انگار بشدت و با روحیه ای شاد و خوشحال ، امیدوارانه مرا می بیند. حاجی بمن می گوید : من از تو همین را انتظار دارم .  

من ، دوست دارم در خانه دوست ، هم نشین حاج محمد ابراهیم همت باشم . عاشقش هستم . او را خواهم بویید. من او را می بینم . او را که در آستان علی ابن ابیطالب و حسین ابن علی و ابالفضل العباس حاضر است. من ، شاگرد کوچک مکتب محمد ابراهیم همت هستم . من سربازی از لشکر او هستم . من بسیجی کوچک گردان شهادت لشکر محمد رسول الله هستم.  

ما با اقتدار ، گردن دشمن را درهم خواهیم شکست. چشمان فتنه را کور خواهیم کرد و هزیمت را به دشمن بازهم پی در پی خواهیم چشاند. آنچنان که زهرطعم آن را نسل ها بیاد داشته باشد. دشمن زبون را نه تنها از مرزهای خودمان ، بلکه از مرزهای خودش هم عقب خواهیم راند و او را به همان جزیره پت و پهنی که از بومیانش غصب شده ، با سرافکندگی ، زخم های بی شمار و استخوانهای کوبیده شده ، باز خواهیم گرداند.  

ما ، سربازان کوچک ارتش محمد رسول الله – صلی الله علیه و آله و سلم - هستیم و تحت امر ولایت معظم امر ، و در رکاب او ، نه فقط تا مقام شهادت ، بلکه تا مقام اراده او ، می رانیم . اراده ء ما ، نصب پرچم اسلام در انتهای افق است.  

این ته دلم بود! باید می گفتم ! آن روی ما را ندیده اند.

فکر می کنند تا آخر عمر قرار است پشت میز بنشینیم !

نخیر عموووجان ! این خبرها نیییست.

من که تا استخوان پنجاه تا مستکبر احمق مخ پلاستیکی را در هم نشکنم و ذغال نکنم آرام نمی گیرم .  

22 بهمن همه باهم : مرگ بر آمریکا . مرگ بر انگلیس مرگ بر منافقین و کفار. مرگ بر اسرائیل .

/ 25 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ارمینه

انشاالله خدا توفیق دهد همت وار زندگی کنیم و همت وار بمیریم انشاالله

مهران

تا حالا کلمه صلح به گوشتون خورده؟ گاهی راجع به صلح فکر کنيد. شعارهای تند دادن در مورد اينکه دشمن را در ميکوبيم تنها کسی را که ميترسونه مردم بدبخت ايرانه که گير شماها افتادن.

کاظم

ابوذر عزيز با سلام و عرض احترام پاسخهايی را که در بخش کامنتهای مطلب قبلی ( خليج فارس . . . ) ارائه فرموده ايد ، حيف است در حد کامنت باقی بمانند . اگر بپذيريد پيشنهاد ميکنم بصورت مطلب مستقلی درج فرمائيد . با اجازه من پيوندتان را در هر دو وبلاگم افزوده ام . يا حق

سعيد

سلام وبلاگ بسیار جالبی داری بهم سر بزن یا علي

nik

pasokhe farmayeshatetoon ro behetoon email kardam, chon hajmesh ziad bood va dar comment ja nemishod

پاسداران

در جواب مهران : نع ! راحتی ؟ خصوصا صلحی که در حقيقت معنايش ذلت باشد ! خصوصا صلح با ظالم ! نع !

nik

dooste aziz, be sokhanan e Subhi Tufeili dabire kole sabeghe hezbollah e lobnan tavajoh konid, besiar jaleb ast, zemnan agar Hi-speed dashte bashid mitavanid asle sokhrani ra ham az memritv moshahede konid:http://www.memritv.org/Transcript.asp?P1=1377 vaghean jalebe

nik

Subhi Al-Tufeili: Hassan Nasrallah implements the policy of Khamenei in Lebanon. He implements Khamenei's policy in Lebanon to the letter, without diverging from it in the slightest. Khamenei has a single policy: In Lebanon, to destroy the country under the slogan of hostility toward America, and in Iraq, to destroy the country under the slogan of an alliance with America. We waged war without knowing why, and we returned from the war without knowing how. This has nothing to do with resistance.

علی

سلام . شما تنها نیستی . همه بر و بچ حزب اللهی منتظرن تا یه روزی برسه دینشون رو به اسلام وجمهوری اسلامی ادا کنن

پاسداران

بسم الله . خوب ؟ هرکسی می تواند از اين حرفها بزند. از موسسه ممری چه چيزی می دانی ؟ ازجايگاه او در جنگ رسانه ای ؟ مگر الان خيلی از باصطلاح اپوزيسيونها در نظام مسئوليتهای مهم نداشته اند ؟ مگر کلاهی و کشمیری نبودند که در دفتر نخست وزيری و حزب جمهوری اسلامی بمب گذاشتند و رئس جمهور و نخست وزير و ۷۲ تن را را شهيد کردند ؟ اگر يادت باشد يکی شان هم دبير شورايعالی امنيت ملی بوده . بنی صدر را هم که می بينی . نخست وزير جمهوری اسلامي ايران بوده و حالا اپوزيسيون است. مگر دولت موقتی ها نيستند که حالا جزو جريان اصلی مورد توجه سیاست بازان آمريکایی هستند ؟ مگر مثل ماجرای انفجار منجر به قتل حريری ، با حرفهای چند نفر ،‌ بازی خود را به پيش نمی بردند ؟ آخرش چه شد ؟ سند بايد باشد. البته آخرش هم که سند می خواهند ارائه کنند ، روی مهماتهايی که به نمايش می گذارند ، تاريخ را به روش آمريکايی ثبت می کنند ! - يحتمل برای اينکه مخاطب آمريکايی بهتر زمان را درک کند ! - و کارت شناسايی سپاه را کنار آن می گذارند ! نمی دانستيم کسی اگر از يک جايی ماموريت برود کل مدارک شناسايی اصلی اش را هم می برد و يحتمل با لباس فرم و درجه و بال و کوپال مهمات قاچاق