یادی از گذشته ... آینده ، طرحی از گذشته

بسم الله .  

خب. امروز دیگه دیدم داره دیر می شه و باید یکسری جوابهای ضروری را ضد انقلاب پیر پژاککی! بگیرند . اول : افشای دروغگویی پژاک و بعد هم افشای دوستان پژاک بوسیله پژاک ! چه شود . نه؟!

 

پژاک علیه پژاک !

 

اول : اگر یادتان باشد من کل اخبار مربوط به این جانی آدمکش معدوم ، کمال اصفرم ( یا همان شوانه قادری ) را درج کردم . از جمله اینکه نه تنها نیروی انتظامی ج.ا.ا بلکه دادگستری و پزشکی قانونی می گوید عامل مرگ این موجود پست ، گلوله های نیروی انتظامی است که به او شلیک شده و اتفاقا بسیار هم به این موضوع افتخار می کنیم که یک قاتل فراری جنایتکار پست را با گلوله مقدس جمهوری مقدس اسلامی به جهنم واصل کردیم.

 

جالب اینجا است که اصلا جناب قاتل معدوم ، عمرش حتی به زندان هم کفاف نمی دهد که بعد حالا زنده بماند و یا نماند و بازجویی بشود و یا نشود و شکنجه بشود یا نشود ! اما وبلاگی که در میهن بلاگ باز شده و نام خودش را هم پژاک گذاشته و شعارش را هم "مرگ بر احمدی نژاد "! قرار داده و دم از این می زند که دادگستری معتقد است مرگ این موجود بی حیثیت، بر اثر خودزنی بوده !

 

منبع خبری این آدم گیج معلوم نیست کجاست. اما اگر دوست دارد بهتر است به شریف نیوز سری بزند. در شریف نیوز هنوز خبر مربوط به مهاباد در صفحه اصلی قراردارد. این هم لینک ثابت این خبر : http://sharifnews.ir/?8953

 

من هم تقریبا کلمه به کلمه همین خبرها را منتقل کردم . گفتم که اتفاقا علت اصلی مرگ، گلوله هایی است که به سینه و پای او اصابت کرده . اما در بدن او از شکنجه خبری نیست. تنها یک مورد آسیب موجود است که نشانگر خودزنی است اما در مرگ وی موثر نبوده . مرگ وی را پزشکی قانونی رسما بر اثر گلوله های شلیک شده اعلام کرد .

 

برای کی مطلب می نویسند ؟

 

برای یک عده آدم ساده خوش باور تو خارج ؟! که جمعا در هر شهر مهم خارجی به بیست نفر نمی رسند ؟ ( بد نیست بروید آرشیو عکسهای سایت اصلی پژاک را ببینید که مثلا از تجمع های پژاک در ساسر دنا عکس گذاشته . بعضی جاها تعداد نفرات زیر 10 تا و مابقی زیر 20 تا است ! این هم آدرس آرشیو عکس در سایت رسمی پژاک !: http://www.pjak.com/default.asp?p=gallery_so&lang=SO

 

خب اگر برای ایران می نویسید که کسی نیست که بگوید کمال اصفرم را نیروی انتظامی به درک واصل نکرده . هم امام جمعه اهل تسنن مهاباد می گوید ، هم مردم می گویند ، هم دادگستری ، هم خود پلیس.


خب واقعا پس برای کی می نویسند ! بعد اینجوری دم از جنبش و وول خوردن هم می زنند ! خب وول بخورید ببینیم چه جوری وول می خورید ؟

 

آنوقت با کمک ادمهایی که اینجوری تحریکشان کرده اند می آیند می گویند می خواهیم انقلاف کنیم دو خط بعد می گویند آره چون این نظام و انقلابش آدمکش است کسی جرات ندارد در خیابان بیاید. ما که نفهمیدیم تکلیف شما را . آخر ادعای جرات دارید یا ندارید . تکلیف خودتان را روشن کنید که بالاخره انقلاف ! می کنید یا نمی کنید. بارها گفتم . انقلافی ! که بخواهد شعارها و فرکانس ماهواره ها و تلویزیونهایش پشت درب توالتها نوشته شود ، بگذار هرکاری می خواهد بکند. این انقلاف نمی تواند جلوی انقلابی که از مسجد و مدرسه و دانشگاه شروع شد را بگیرد.

 

خبر اول را که داشتید. این از افشا شدن خود پژاک .

 

حالا مورد دوم افشای پژاک بوسیلهء پژاک :

 

اگر یادتان باشد 4 نفر از نیروهای رسمی انتظامی بوسیله پژاک به اسارت گرفته شدند که با تعقیب شدن توسط نیروی زمینی سپاه در حدود مرز عراق ، گروگانها را رها کردند و به عمق خاک عراق فرار کردند . حالا ببینید پژاکی ها در توجیه فرار ، و آزادی گروگانها چه می گویند ! می گویند چون سرباز بودند ، و سرباز چاره ای ندارد ، آزادشان کردیم !

 

دیگر فرق لباس سرباز و رسمی را هم دیگر نمی دانند! اگر سرباز بودند و بی تقصیر ، چرا گرفتیدشان ! حتما آنموقع لباسهایشان را عوش کرده بودند و شکل رسمی ها بودند نه ؟! حالا که فهمیدید سربازند ولشان کردید ؟ یادتان رفته اسلافتان در کردستان با بچه سربازهای ج.ا.ا در ارتش و سپاه در همین کردستنا چه کردند ؟! سرباز و بسیجی و پاسدار و ارتشی را سرمی بریدید تا بقول خودتان عبرت شود برای سایرین ؟! چهارتا گروگان از ج.ا.ا بگیرید بعد هم ول کنید به سبیل مبارک بر نمی خورد؟!

 

دیگر دروغ است و ضد انقلاب . رابطه جدا ناشدنی دارند. دروغ اول را که می گویند باید دروغ دوم و سوم و چهارم و .... الی آخر را هم بگویند !

 

و حالا نوبت افشای پژاکی جماعت بدست سایت پژاک است !

 

و اما برسیم به ادعای دوستان پیر پژاککی که می آیند تو این وبلاگ و ادعا می کنند تصویری که من در وبلاگم گذاشته ام و روی سینه ء آدم کش قاتل معدوم ، اثر اسکلت و جمجمه را نشان می دهد ، خیالی و دستکاری فتوشاپ است ومن با فتوشاپ روی سینه او این را گذاشته ام!

 

ببین بندهء مفلوک خدا !

کاش یک سر به سایت اصلی پژاک می زدی ، خبر مربوط به این آدمکش جنایتکار فراری معدوم را می خواندی بعد عکسی را هم که خود اینها چهره را تغییر داده اند می دیدی و آنوقت دو سه تا چز برایت روشن می شد :

اولا : طرف حساب شما آثار شکنجه ندارد. ( وقت کردی از هر دکتری بپرس آثار مرگ برای هرکس روی بدنش چگونه ظاهر می شود تا تفاوت آنها را از هرنوع آثار شکنجه بفهمی . به آثار مرگ می گویند آثار نعشی . )

این عکس از روی سایت پژاکه . دقیقن عین عکسیه که من روش علامت گذاشتم . به همون بزرگی. روش کلیک کنید . اگه اینترنتتون فیلتر نداشته باشه ، دقیقا می بینید که روی سایت خود پژاک قرار دارهدوما : روی سینه اش علامت اسکلت و جمجمه کاملا معلوم است. این هم عین عکس سایت پژاک که اگر سواد داشته باشید می بینید عینا از روی هاست خود این گروهک آشغال آدرس دهی شده . مثل عکسی که از سایت مزروعی آدرس دادم . لازم باشد جدا هم عکس را آپلود می کنم . اما الان می خواهم حال آن تنبل هایی را که حال ندارند دو تا سایت سیاسی را بخوانند و فقط جزع وفزع می کنند جا بیاورم . والا هرکس سایت پژاک را ببیند این عکس را می تواند پیدا کند. این هم لینک ثابت خبر و عکس در سایت پژاک : http://www.pjak.com/default.asp?p=youth_so

 

عکس خیلی بزرگتره . جدا بازش کنید تا ببینید. روش می تونید کلیک کنید...یک سئوال :

حالا چرا اینقدر اصرار دارند نام اصلی و کردی این آدمکش معدوم فراری کشته شده بوسیله نیروهای ناجا را مخفی کنند ؟ چرا اینقدر اسم اصلی اش را نمی گویند و او را به اسم شوانه قادری می خوانند ؟ یک دلیل بیشتر ندارد. دلیلش هم خیلی خیلی ساده است. برای این است که اسم اصلی فراموش شود وکسی نتواند دستش به اسم اصلی برسد تا بتواند کمی تحقیق کند. چون تمام سوابق جنایی و قضایی او به اسم کمال اسفرم اسم اصلی اش ثبت شده و شوانه قادری فقط یک اسم من در آوردی برای او است. اینجوری کسی نمی تواند دستش به سوابق این شهید بچه دزد اینها برسد ! تا بتوانند تا جای که می توانند کماکان یک آدم بچه دزد را که در فرار و گریز از دست پلیس با دو گلوله به جهنم واصل شده را شهید بنامند !

 

خب باشد. !

خلایق هرچه لابق !

 

لااقل انها که نمی دانند خواهند فهمید منظور شما از کلمه "شهید" چیست. تکلیف شهدا! ی قبلی و بعدیتان را هم برایشان با این مورد روشن کردید !

------------------------------------------------------------------------------------- امروز بعد از چهار سال از اون ماجرا ، یه چرخی تو نت بروش گوگلی زدم . پیرامون همون جناب شوانه قادری یا کمال اصفرم خودمون . لینکاش رو براتون می ذارم  . + + + .  ببینین با وجود مطالب بالا ، اینها اون روزا چه چیزهایی به خورد ملت می دادن اصلن به روی خودشونم نمی آوردن . حالا کافیه آدم یه مقایسه کوچولویی با مسائل امروز بکنه . خیلی چیزا واسه آدم روشن میشه . تو کامنتهای اون مطلب که امروز متنش رو براتون عینا کپی کردم ،‌هنوزم گه گداری یکی دوتا آدم از پژاک میان یه چارتا فحش و تهدید می نویسن می رن. بدنیست اونم مرور کنین . اینم لینک کامنتای اون مطلب مال سال ٨۴ . حالا فکر می کنین تو کامنتای مطلب امروز چه خبر بشه ؟ :))  . اون مطلب تا موقعی که من نیگا کردم ، ١٠۴ تا کامنت توش رفته !

/ 5 نظر / 7 بازدید
نیلوفر

سلام برای اولین بار امروز به سایتتون اومدم خیلی محشر بود دست مریزاد مطالبشم عالی بود از اینکه حقیقتو مینویسید یه مشت آدم بی شرفی رو که نمیشه اسمشونو آدم گذاشتو رسوا میکنید ازتون ممنونم و به شما هم وطن عزیز افتخار میکنم خدا همیشه یارتون باشه بازم ممنون

شما خیلی بی خود میکنی در مورد مردم قضاوت میکنی نکنه حضرت علی شدی

سلام شمایی که رهبر و امیر و مومنینتون همه تروریست بودند چطوری میتونین در مرود یک ملت به اسم کوردحرف بزنین؟ به پژاک میگین تروریست؟احمقی مثل خمینی نبود که دستور جهاد و قتل ملت کورد رو داد؟ خیلی احمقین.خودتون-رهبرتون-امیرتون-امام زمانتون

صادق

سلام. آثار شکنجه روی بدن این بنده خدا واقعا معلوم است. من عکس های دیگری در اینترنت سرچ کردم و در شکنجه شدن ایشان شکی نیست.(http://m.friendfeed-media.com/86cf9ad84077484e7036915992f65196c6c435e1) در مورد آثار بعد از مرگ که شما گفتید"( وقت کردی از هر دکتری بپرس آثار مرگ برای هرکس روی بدنش چگونه ظاهر می شود تا تفاوت آنها را از هرنوع آثار شکنجه بفهمی . به آثار مرگ می گویند آثار نعشی . ) " بعید میدانم در مورد کسی به این شدت اتفاق بیفتد.(تمام دانشویان پزشکی تشریح مرده را دیده اند. هیچ اثری از خون ریزی و باد کردن بیضه ها بی دلیل روی بدن مرده به وجود نمی آید.) چون بیضه های این بنده خدا بدجوری باد کرده اند و نشان از ضربه به آنها دارد. حال سوال من این است اگر این آدم به قول شما یک بچه دزد بوده چه نیازی به شکنجه دارد؟ کسی را شکنجه می کنند که اطلاعات خاصی را داشته باشد(مثلا فعال سیاسی باشد.) وگرنه حکم بچه دزد که معلوم است و باید اعدام شود. به نظر من مسئولان قوه قضائیه در مورد اتهامات وی دروغ می گویند. اگر مدرکی مبنی بر جنایت کار بودن این آدم دارید رو کنید. ولی من شک دارم که مدارک شما چیزی به جز حرف های مسئو

کافکا

اگه آدمی تایید نمی ذاشتی و حق بحث رو قائل میشدی ما حیف که از تبار مردان بی مغز و قرآن خوانی.حیف!!!!!!!!!!!!!!