آغاز پذيرش عضو در مجمع وبلاگ نويسان مسلمان

در زمانی هستیم که شیطان با همراهی جنودش با استفاده از فناوری اطلاعات با بمباران اطلاعات مسموم یا فاسد سعی در تحقق وعده‌ی زمان رانده شدنش را دارد؛ و با توجه به این تهدید لزوم سازماندهی مسلمانان در اینترنت بدیهی است،

... و مجمع وبلاگ‌نویسان مسلمان نتیجه‌ی تلاش‌های چند سال اخیر برای انجام این وظیفه در عرصه وبلاگ‌نویسی است که علاوه بر عکس العمل‌های مقتضی در برابر تهدیدها، و تبلیغ اسلام ناب محمدی، سعی در تجربه هر چند سایبر اسلام اجتماعی را دارد.

majmalogo0.gif

مجمع وبلاگ نویسان مسلمان، نتیجه ی تلاش یک ساله امان برای اتحاد است، که هر چند در وهله ی اول امری سهل به نظر می رسد ولی کار بود بس سخت که عده ای با عقائد مختلف را کنار هم جمع کنیم، در حدی که یک سال تا توافق بر سر یک مرامنامه و اساسنامه ی واحد طول کشید، البته این از این جهت بود که مجمع نه یک تشکل که توسط عده ای تشکیل شود و کار کند نبود، بلکه تلاشی بود برای جمع شدن و اتحاد و همین کار را سخت می کرد، شاید تجربه ی اتحاد بچه مسلمون ها 27 سال پس از انقلاب، و تجربه ای برای دست کشیدن از دگماتیسم و تحمل همدیگر و تلاش برای سربلندی و آگاهی!
اساسنامه شهریور امسال بعد از حدود 11 ماه از دادن ایده ی مجمع تصویب شد، مرامنامه هم تیر ماه تصویب شده بود و این همه سکوت به دلیل این بود که در جلسه ی شورا تصویب شده بود که امور اجرایی مجمع تا تصویب اساسنامه تعلیق شود.
و حال ماهیت مجمع متفاوت از تفکرات ما در ابتدا است، مجمع فعلی تشکلی حقیقی خواهد بود با آدم های زنده در دنیای واقعی که بخش عمده ی امورش در سایبر است و برای همین عضویت در مجمع به صورت حقیقی خواهد بود، همچنین جلسات و رای گیری های مجمع عمومی، برای همین عضو گیری از نو و به شکلی دیگر است.
از همه دعوت می کنم در این تلاش دوباره یاریمان کنید.

+ www.MuslimBloggers.ir
+ مرامنامه ی مجمع
+ اساسنامه ی مجمع

/ 4 نظر / 49 بازدید
کوروش

با درود.من با استراتژی سپاه در مورد سیاست خارجی کاملا موافقم بخصوص در مبارزه با امریکا اما با ایدئولوژی مذهبی سپاه مخالفم.همانطور که با سیسات خارجی دولت احمدی نژاد موافقم و اما با سیاست فرهنگی مذهبی دولت او مخالفم.اصولا فکر نمی کنم در مورد سیاست خارجی و مبارزه با نظام سلطه اختلافی بین جمهوری خواهان سکولار و مذهبیون داخل وجود داشته باشد.چه نیکوست که در ایران یک جمهوری دموکراتیک برقرار باشد.و نهادهای غیر انتخابی حذف شود.یعنی تنها ۳ نهاد ریاست جمهوری +مجلس+دادگستری باقی بماند.و ریاست جمهور بالاترین مقام باشد که هر چهار سال توسط رای مستقیم مردم انتخاب شود.با همه این اوصاف اگر منافع ملی ایران به خطر بفتد همه ما در کنار هم متحد خواهیم ایستادهر چند در مورد مسائل داخلی با هم اختلاف داریم.بخصوص در صورت درگیری نظامی با امریکا .

پاسداران

بسم الله . کوشورش خان . اگر می خواهی نظراتت را منتشر کنم و به گفتگو بپردازيم ،‌از تبليغ وبلاگ خودت در وبلاگ من پرهيز کن و بدون درج نام وبلاگت ، کامنت بذار. حتما جواب خواهی گرفت. خدا همه را هدايت کند.

بهره برداری سیاسی از سرمایه های فکری وبلاگ نویسان: http://www.alef.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=1609 امیدوارم شما به مرامنامه تان پایبند بمانید.

پاسداران

بسم الله . حتی تيتر مطلب مذکور ،‌دقيقا مطابق با پستی است که اينجانب نوشتم و اولين کسی که اين موضوع را بشکل علنی مورد اعتراض قرار داد اينجانب بودم . از خبر رسانی متشکرم . انشاء الله .